Застосунок Nvidia App вийде разом із відеокартами GeForce RTX 50-ї серії

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

mult: 20.10.2024 11:01 Lekrs
Я не раз пробував користуватись тими фільтрами, ще там є додавання чіткості, воно артефачить і погано працює.
Все якесь недолуге ті фільтри, решейд набагато краще коригує чіткість, згладжування і кольори.
Автоналаштування ігор криве, руками налаштуєш набагато краще.
Записи відео і тд потрібно тільки ютуберам, мені воно взагалі не потрібно.
Скачати драйвер можна на оф сайті без додаткових приблуд.
Я час від часу ставлю той експірієнс і після кількох тестів на ті ж фільтри і тд видаляю.
Бо фігня повна після решейду.
Але все індивідуально звісно.
Комусь може бути лінь налаштувати гру самому, розбиратись яке налаштування графіки за що відповідає, для них таку штуку і придумали.
Я непроти і нікого не засуджую, що кому підходить тим хай і користується.
Головне щоб і надалі був вибір як зараз, або ставиш тільки панель, або отой комбайн.
Хоча я підозрюю що якраз з виходом app вибір приберуть і зроблять безальтернативний комбайн.
ті фільтри і є решейди, до того ж багато за авторством відомих "решейдерів"
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

Enjthesilence
Ну готовий пресет решейду досить складно підібрати.
Скільки я їх перепробував на різних іграх і досить відомі і менш відомі, 99 відсотків це накручений контраст і втрата деталей в тінях, то колірна гама всрата, то все вирвиоко, то темно.
Як на мене для ігор в основному не треба багато всього крутити, трохи різкості, бо як правило мило а не текстури, в залежності від гри може колірну гаму трохи поправити, якщо погане згладжування в грі то виключити і добавити з решейду, часто Кларіті трохи можна.
Буквально пару налаштувань щоб виглядало природньо.
Все це я навчився робити сам на чистому решейді.
А те що як правило накручують десятки параметрів в відомих решейдах то якось перебор і часто тільки псує картинку.
Хоча знову ж таки кому як, комусь подобається добавити темноти для атмосфери щоб ніфіга не видно було і тд.
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Enjthesilence: 19.10.2024 13:10ні, дякую. мінімалізм панелі - найкраще, що залишилось. мені непотрібні, шадоуплеї, стрімерські налаштування і тд.
як це непотрібні? це ж ради чого і вибирають нвідію :laugh:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Nouriel: 20.10.2024 21:00
Enjthesilence: 19.10.2024 13:10ні, дякую. мінімалізм панелі - найкраще, що залишилось. мені непотрібні, шадоуплеї, стрімерські налаштування і тд.
як це непотрібні? це ж ради чого і вибирають нвідію :laugh:
перший раз таке чую :rotate:
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Оу, нарешті у зелених буде щось подібне на божественний софт від AMD
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Enjthesilence
та які хоч унікали трапляються, знаю декілька людей що купили нвідію щоб юзати нвідія броадкаст для стрімів, спробували і не користуються :laugh:
Mister_AL
Member

Повідомлення

Earanak: 19.10.2024 13:51 Вот круто было бы, если Нвидия договорилась бы за RGB подсветку с разными вендорами.
А то с прошлым ASUS я афигевал от ASUS Crate, с нынешней MSI я афигеваю с их MSI Center.
Столько мусора в систему ставишь лишь бы лампочки на видеокарте отключить :facepalm:
Слышал про инициативу такую от Microsoft, но чет у меня на Win11 23H2 не работает эта штука :think:
А на позапрошлой видяхе от Гиги, при отключении подсветки - видяха запоминала это, даже при установке на другой комп.
Так бы хоть можно было вырубить подсветку а потом удалить весь этот мусор. Эх... Все не так и всё не то :D
OpenRGB в помощь.
Відповісти