Застосунок Nvidia App вийде разом із відеокартами GeForce RTX 50-ї серії

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Пропоную обговорити Застосунок Nvidia App вийде разом із відеокартами GeForce RTX 50-ї серії

З минулої зими Nvidia пропонує власникам


Звучить так, ніби продавати буде. Поки що тріал, а там, хто зна... :)
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Норм прога. Тільки потрібно весь функціонал контрол панелі перенести, а про панельку забути, вона своє віджила.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я взагалі не користуюсь GeForce Experience, а NVIDIA Control Panel хіба тільки щоб обмежити FPS. Навіть відрубаю їх служби. У них досить калічний функціонал.
Dee_q3
Member

Повідомлення

Так а шо, можна буде андервольт робити?
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Lekrs: 19.10.2024 12:16 Норм прога. Тільки потрібно весь функціонал контрол панелі перенести, а про панельку забути, вона своє віджила.
ні, дякую. мінімалізм панелі - найкраще, що залишилось. мені непотрібні, шадоуплеї, стрімерські налаштування і тд.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Головне щоб там можна було так же разульку все налаштувати і відключити службу як в звичайній панелі керування, а який там дизайн, шедоуплеї і т.д. це вже діло десяте, кому потрібно нехай насолоджуються)
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Вот круто было бы, если Нвидия договорилась бы за RGB подсветку с разными вендорами.
А то с прошлым ASUS я афигевал от ASUS Crate, с нынешней MSI я афигеваю с их MSI Center.
Столько мусора в систему ставишь лишь бы лампочки на видеокарте отключить :facepalm:
Слышал про инициативу такую от Microsoft, но чет у меня на Win11 23H2 не работает эта штука :think:
А на позапрошлой видяхе от Гиги, при отключении подсветки - видяха запоминала это, даже при установке на другой комп.
Так бы хоть можно было вырубить подсветку а потом удалить весь этот мусор. Эх... Все не так и всё не то :D
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Earanak: 19.10.2024 13:51 Вот круто было бы, если Нвидия договорилась бы за RGB подсветку с разными вендорами.
А то с прошлым ASUS я афигевал от ASUS Crate, с нынешней MSI я афигеваю с их MSI Center.
Столько мусора в систему ставишь лишь бы лампочки на видеокарте отключить :facepalm:
Слышал про инициативу такую от Microsoft, но чет у меня на Win11 23H2 не работает эта штука :think:
А на позапрошлой видяхе от Гиги, при отключении подсветки - видяха запоминала это, даже при установке на другой комп.
Так бы хоть можно было вырубить подсветку а потом удалить весь этот мусор. Эх... Все не так и всё не то :D
З асусом так і працює, на Tuf. Поставив це лайно, вимкнув, видалив. Все працює, все ще не світиться
MSiAventador
Junior
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

За 10 років Nvidia App буде прив,язувати вашу відяшку до аккаунту НВідіа і Гугл, тож при перепродажу ви відчуєте себе власниками іФонів :laugh:
Але, без Nvidia App ви не налаштуєте 2-а екрана та ав-ресивер під свої бажання...

Зображення
Зображення
Serg IX
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Классная фича фильтры. Теперь не нужно накатывать решейды
Звезда S0-2
Member

Повідомлення

Я надеюсь, все эти самостоятельные движения в сторону, не приведут к конфликтам производителей и , в конечном счёте, проблемам конечного пользователя...
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Надеюсь, что в дровах можно будет старую панель управления выбрать без всякого дополнительного кала от Куртки. Экспириенс, написанный пьяными индусами - полный треш.
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

MSiAventador: 19.10.2024 14:13 Але, без Nvidia App ви не налаштуєте 2-а екрана та ав-ресивер під свої бажання...
Про що мова? З яких пір налаштування 2-го монітора потребує щось окрім налаштувань в вінді?
IC9517
ATI&Vmod_fan
Аватар користувача
Звідки: Баку Азербайджан

Повідомлення

Earanak: 19.10.2024 13:51А то с прошлым ASUS я афигевал от ASUS Crate, с нынешней MSI я афигеваю с их MSI Center.
Попробуйте OpenRGB.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rucha: 19.10.2024 16:55
MSiAventador: 19.10.2024 14:13 Але, без Nvidia App ви не налаштуєте 2-а екрана та ав-ресивер під свої бажання...
Про що мова? З яких пір налаштування 2-го монітора потребує щось окрім налаштувань в вінді?
Да два вообще без проблем нативно настраиваются, а вот если вам нужно 3 в ситуации когда третий монитор информативный работать должен постоянно, а монитор или телевизор с ним по очереди вот тут без стороннего софта никуда. Но и нвидиа тут не поможет тоже
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

Dee_q3: 19.10.2024 12:49 Так а шо, можна буде андервольт робити?
давным давно можно

Отправлено спустя 1 минуту 21 секунду:
Enjthesilence: 19.10.2024 13:56
Earanak: 19.10.2024 13:51 Вот круто было бы, если Нвидия договорилась бы за RGB подсветку с разными вендорами.
А то с прошлым ASUS я афигевал от ASUS Crate, с нынешней MSI я афигеваю с их MSI Center.
Столько мусора в систему ставишь лишь бы лампочки на видеокарте отключить :facepalm:
Слышал про инициативу такую от Microsoft, но чет у меня на Win11 23H2 не работает эта штука :think:
А на позапрошлой видяхе от Гиги, при отключении подсветки - видяха запоминала это, даже при установке на другой комп.
Так бы хоть можно было вырубить подсветку а потом удалить весь этот мусор. Эх... Все не так и всё не то :D
З асусом так і працює, на Tuf. Поставив це лайно, вимкнув, видалив. Все працює, все ще не світиться
до первого ресета или изменения железа
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Lekrs: 19.10.2024 12:16Норм прога. Тільки потрібно весь функціонал контрол панелі перенести, а про панельку забути, вона своє віджила.
Нахрен надо этот бред, как опция для человеков живущих в смартфоне 24/7 может быть но не более того.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 19.10.2024 22:16
Lekrs: 19.10.2024 12:16Норм прога. Тільки потрібно весь функціонал контрол панелі перенести, а про панельку забути, вона своє віджила.
Нахрен надо этот бред, как опция для человеков живущих в смартфоне 24/7 может быть но не более того.
Оновити драйвер, подивитись статистику, підкоригувати фільтром картинку, зняти відосик, зробити скрін, застосувати rtx hdr. Якось так.
А як буде весь функціонал контрол панельки...
MSiAventador
Junior
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Rucha: 19.10.2024 16:55
MSiAventador: 19.10.2024 14:13 Але, без Nvidia App ви не налаштуєте 2-а екрана та ав-ресивер під свої бажання...
Про що мова? З яких пір налаштування 2-го монітора потребує щось окрім налаштувань в вінді?
З яких пір налаштування вінди вміють правильно готувати кастомну роздільну здатність додаткового маловідомого монітора ?!!
Відповісти