Продажі ремейка Resident Evil 4 перевищили 8 мільйонів копій

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Предлагаю обсудить Продажі ремейка Resident Evil 4 перевищили 8 мільйонів копій

Отличным ремейкам - отличные продажи. Ждём новые части :)
Kirakishou
Member

Повідомлення

Гра дійсно класна. Я вже давно не граю в звичайні ігри, я граю в гача-ігри, але ось такі ігри як Resident Evil 4 проходжу з задоволенням. Особливо радує, що вони мають японське озвучування. Ще планую придбати Separate Ways, коли буде для цього натхнення.
unique-neon
Member

Повідомлення

За рік з нових ААА релізів пройшов лише цей ремейк і дед спейс. З того всього поки переїхав на інтеграшку :D
Reinmar
Member

Повідомлення

Є сенс спробувати, якщо не пройшов не одну частину? Колись в оригінал 4 пограв 30 хвилин,але якось не затянуло і керування було жесть
Kirakishou
Member

Повідомлення

Reinmar
Там сюжет самодостатній, просто є посилання на інші події, але вони не впливають на геймплей та розуміння сюжету четвертої частини, бо все важливе показано у вигляді спогадів. Я і сам крім ремейку четвертої частини до цього пройшов тільки Resident Evil Village, хоча грав ще в декілька інших частин, але не пройшов їх повністю. Ремейк четвертої частини дуже сподобався, гра вартує того, щоб в неї пограти. І Resident Evil Village також дуже класна гра.
unique-neon
Member

Повідомлення

Reinmar
Тут графіку і керування поправили. Сюжетно так розумію плюс-мінус те ж саме
WorthyWizard
Member

Повідомлення

Reinmar: 17.10.2024 13:20 Є сенс спробувати, якщо не пройшов не одну частину? Колись в оригінал 4 пограв 30 хвилин,але якось не затянуло і керування було жесть
Лучше начать со второй. Для меня 2 и 4 лучшие части

Вторая больше про сурвайвл хоррор, четвертая больше про экшн. Обе шикарные
Відповісти