Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

анти__бот: 15.10.2024 10:30 Шановне товариство цікаве ваша думка, розбив я скло на пікселі 7 можна замінити але просять 4к, новий екран кажуть 7к, чи має сенс такий ремонт чи ну його і придбати щось нове в ціну екрану?
цікава у вас тут тема
Якщо подобається телефон - шукати донора з мертвою платою або окремо екран з такого донора, 7к тільки за екран це якийсь лютий скам, pixel 7 на вторинному ринку можна знайти за 8500-9000
kurdas
Junior

Повідомлення

Cirax: 15.10.2024 10:36 У меня был mi10t pro, датчик - это боль, мучения, и отстой.
Может за 3 года они уже допилили программный датчик и уже можно пользоваться или нет?
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

snapdragon999
Доречі у мотороли майже чистий андроїд, дуже схожі, і ще там є прикольна фіча з ліхтариком який можна вмикати двома рубаними помахами в свій час мені дуже зайшла :super:
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

анти__бот: 15.10.2024 10:30 Шановне товариство цікаве ваша думка, розбив я скло на пікселі 7 можна замінити але просять 4к, новий екран кажуть 7к, чи має сенс такий ремонт чи ну його і придбати щось нове в ціну екрану?
цікава у вас тут тема
Є проблема із ремонтом Pixel, маленькі сервіси із тим ніколи не стикалися і за відсутності легкої купівлі запчастин не хочуть цим займатися, або як на ремонтують то можна викинути, навіть в Львові з цим важко(( але якщо пошукати в неті, то можна знайти - iya-yai.kiev.ua, bananafix.in.ua і ще пару подібних, які спеціалізуються на пікселях і мають і запчастини і досвід, вже скільки років все ремонтував в них, що розбите скло екрану, камер, що інші проблеми

І щось 4 багато за заміну скла, десь 1,5 роки тому замінював на Pixel 6 в bananafix.in.ua, то було біля 1400 + доставка НП
Moderator
Moderator

Повідомлення

Икорян, S, snapdragon999

:teacher:

Зважаючи на те, що ніхто з вас не може та не бажає вести дискусію без образ один іншого, з цього моменту за будь-якого слова, що може бути розцінено як образливе або провокуюче у бік будь-кого, призведе до блокування ваших акаунтів, а також всіх наступних.
Не можете спілкуватися предметно та чемно - створіть собі майданчик для обговорень деінде за межами цього форуму, оскільки окрім сварок ви нічого в цю тему не несете.
AlexKuzovkov
Member

Повідомлення

Moderator: 16.10.2024 13:47 Икорян, S, snapdragon999

:teacher:

Зважаючи на те, що ніхто з вас не може та не бажає вести дискусію без образ один іншого, з цього моменту за будь-якого слова, що може бути розцінено як образливе або провокуюче у бік будь-кого, призведе до блокування ваших акаунтів, а також всіх наступних.
Не можете спілкуватися предметно та чемно - створіть собі майданчик для обговорень деінде за межами цього форуму, оскільки окрім сварок ви нічого в цю тему не несете.
Нарешті.

А то ж зафлудили всю тему.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

я создал группу в телеге ,если кто то хочет пообщаться без ограничений по смартфонам могу дать ссылку ))Ни 1 человек не будет забанен или как то ограничен,если только на меня откровенно бочку не покатит.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

так, що я пропустив? :)
snapdragon999: 16.10.2024 14:20я создал группу в телеге
а скільки там народу? багато? може давай краще тут культурну бесіду вести? тут хоч з півтора десятка людей заходять періодично.
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

leif
Ну якщо по логіці то він каже що тільки створив тож напевно небагато там людей

Отправлено спустя 6 минут 35 секунд:
kolesnukm: 16.10.2024 13:43щось 4 багато за заміну скла
Та я теж так думаю
І дякую за інформацію :beer:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pelia: 15.10.2024 10:47 Добре, до мене звернувся вітчим з проханням підібрати йому телефон, але я щось вже трішки злився з теми девайсів і не слідкую. Бюджет 10к
Був у нього піксель 3а, то ж потрібне, напевно, щось подібне в сенсі оболонки, приближене до AOSP, а не ултрасуперблаблахзщоОС, бо як мені йому потім пояснювати як налаштувати те чи інше в режимі телефонного дзвінку
Камера аби фоткала
Олед/амолед екран, на шим пофіг
Мінімум 8/128, бо менше це смішно вже
Пристойний SoC, щоб через декілька років можна було ще нормально телефоном користуватись, а не ось це все
Розмір екрану не важливий, але чим компактніше - тим краще, без водопадів
Б/У варіанти за цей прайс його також влаштують
Нічого з нового шукайте ще трішки грошей або б/в, так щось пристойне повинно бути не гірше снепа 778G :rolleyes:
б/в там в цілому можна pixel 7a пошукати, але на ОЛХ повно сміттєвих аппаратів в яких в описі все чудово, а як перевіріш там щось не працює.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

дел
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 16.10.2024 17:55
pelia: 15.10.2024 10:47 Добре, до мене звернувся вітчим з проханням підібрати йому телефон, але я щось вже трішки злився з теми девайсів і не слідкую. Бюджет 10к
Був у нього піксель 3а, то ж потрібне, напевно, щось подібне в сенсі оболонки, приближене до AOSP, а не ултрасуперблаблахзщоОС, бо як мені йому потім пояснювати як налаштувати те чи інше в режимі телефонного дзвінку
Камера аби фоткала
Олед/амолед екран, на шим пофіг
Мінімум 8/128, бо менше це смішно вже
Пристойний SoC, щоб через декілька років можна було ще нормально телефоном користуватись, а не ось це все
Розмір екрану не важливий, але чим компактніше - тим краще, без водопадів
Б/У варіанти за цей прайс його також влаштують
Нічого з нового шукайте ще трішки грошей або б/в, так щось пристойне повинно бути не гірше снепа 778G :rolleyes:
б/в там в цілому можна pixel 7a пошукати, але на ОЛХ повно сміттєвих аппаратів в яких в описі все чудово, а як перевіріш там щось не працює.
При бюджеті в 10к можна вже шукати 7 pro
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 16.10.2024 18:39
Donate: 16.10.2024 17:55

Нічого з нового шукайте ще трішки грошей або б/в, так щось пристойне повинно бути не гірше снепа 778G :rolleyes:
б/в там в цілому можна pixel 7a пошукати, але на ОЛХ повно сміттєвих аппаратів в яких в описі все чудово, а як перевіріш там щось не працює.
При бюджеті в 10к можна вже шукати 7 pro
В мене знайомив рік тому шукав 6 про, десь перебрав штук 10 на ОЛХ, помятаю що там точно було 3 штуки з неробочим датчиком відбитків. Але в нього є звязки в НП тому він просто брав пристрій і його 3 годинки ганяв туди сюди :rotate:
А без звязків на тебе будуть дивитися як на шахрая :rotate:

Added in 12 minutes 5 seconds:
pelia: 15.10.2024 10:47 Добре, до мене звернувся вітчим з проханням підібрати йому телефон, але я щось вже трішки злився з теми девайсів і не слідкую. Бюджет 10к
Був у нього піксель 3а, то ж потрібне, напевно, щось подібне в сенсі оболонки, приближене до AOSP, а не ултрасуперблаблахзщоОС, бо як мені йому потім пояснювати як налаштувати те чи інше в режимі телефонного дзвінку
Камера аби фоткала
Олед/амолед екран, на шим пофіг
Мінімум 8/128, бо менше це смішно вже
Пристойний SoC, щоб через декілька років можна було ще нормально телефоном користуватись, а не ось це все
Розмір екрану не важливий, але чим компактніше - тим краще, без водопадів
Б/У варіанти за цей прайс його також влаштують
Рівно за 10 :laugh:
https://sota.store/ua/poco-x6-5g-12-256 ... 57290.html

:rotate:
Востаннє редагувалось 16.10.2024 19:30 користувачем Donate, всього редагувалось 2 разів.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 16.10.2024 19:22Рівно за 10
ну тут без думки експерта вже не обійтись. snapdragon999, що скажеш про апарат?
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 16.10.2024 19:26
Donate: 16.10.2024 19:22Рівно за 10
ну тут без думки експерта вже не обійтись. snapdragon999, що скажеш про апарат?
Датчик виртуальный, а так ок
Відповісти