ASUS анонсувала вихід блоків живлення ROG Thor III номіналом до 1600 Вт

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
CADR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити ASUS анонсувала вихід блоків живлення ROG Thor III номіналом до 1600 Вт

Скоро надо будет отдельную линию от щитка тянуть.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Черговий даунгрейд в дизайнах асуса.
Звезда S0-2
Member

Повідомлення

Раньше как-то не замечал блоки питания Асус.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
О да, дизайн це найголовніше при виборі бж...
П.с дизайн до речі не поганий, правда яка різниця, коли його не видно.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чекаю ціну в 30 000 грн і 0 покупців :beer:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lekrs: 16.10.2024 16:00 daesz
О да, дизайн це найголовніше при виборі бж...
П.с дизайн до речі не поганий, правда яка різниця, коли його не видно.
На який тоді купляти асус тор1 взагалі? Це 1в1 сісонік прайм платинум тільки має +50$ до ціни.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 16.10.2024 16:04Це 1в1 сісонік прайм платинум тільки має +50$ до ціни.
думаю буде більше. у асуса вже роутери по 700 баксів
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 16.10.2024 16:07
daesz: 16.10.2024 16:04Це 1в1 сісонік прайм платинум тільки має +50$ до ціни.
думаю буде більше. у асуса вже роутери по 700 баксів
Ну от тим більше. Тут переплата тільки за дизайн, бо все інше 1в1 з сісоніком (по крайній мірі на тор1, на якій платформі тор2 поки не відомо). Тому так - переплата за продукцію асуса в цьому випадку виключно за дизайн блока.

Ось так він виглядав на торі1.
спойлер
Зображення
А тепер це звичайний дешевий шліфований алюміній + 100500 лгбт лайна. Виглядає дешево і максильно всрато як і все в останньому поколінні асуса, зрештою.
Востаннє редагувалось 16.10.2024 16:13 користувачем daesz, всього редагувалось 1 раз.
vmsolver
Member

Повідомлення

виробник зазначає застосування нітрид-галієвих (GaN) транзисторів
Ну наконец-то, а то я уже начал беспокоиться, когда же это решение начнут использовать в компьютерных БП. Наверное в синхронном выпрямителе задействовали.
Цену не указали, наверное не просто так ))
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

БЖД APC Smart-UPS 1500 мабуть не те що пікнути не встигне - ще й коні відкине якщо спробує витягнути такого на акумах. Акуми також мабуть скажуть "що це бляха таке було?"
Навіть не знаю які прості рішення тут є.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kolio: 16.10.2024 16:16БЖД APC Smart-UPS 1500 мабуть не те що пікнути не встигне - ще й коні відкине якщо спробує витягнути такого на акумах. Акуми також мабуть скажуть "що це бляха таке було?"
міняти акуми на Lifepo4 і тоді може шось буде
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 16.10.2024 16:07 думаю буде більше. у асуса вже роутери по 700 баксів
Ого
Інфляція ROG
:D
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

kolio: 16.10.2024 16:16 БЖД APC Smart-UPS 1500 мабуть не те що пікнути не встигне - ще й коні відкине якщо спробує витягнути такого на акумах. Акуми також мабуть скажуть "що це бляха таке було?"
Навіть не знаю які прості рішення тут є.
А чим ви блок живлення таким навантажите? Щоб юпіесу погано стало.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

daesz: 16.10.2024 16:10бо все інше 1в1 з сісоніком (по крайній мірі на тор1, на якій платформі тор2 поки не відомо)
А это уже Тор 3 и мне кажется что и вторая и третья это тот же сисоник только доработанный для асуса, типа могли более крутые транзисторы запихнуть (GaN) чем в оригинальной платформе и конечно же радиаторы красивые черные с логотипом рог, цифровое управление, вентилятор другой, ну и ещё по мелочи может какие-то различия внутри, корпус тут конечно жирно сделан со всеми финтиплюшками, вот за эти все доработки он возможно будет дороже и на все сто баксов (по крайней мере топовая 1600-ваттная версия), хотя есть ещё маленькая возможность того что там платформа от CWT, но скорее всего таки сисоник.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 16.10.2024 17:54
daesz: 16.10.2024 16:10бо все інше 1в1 з сісоніком (по крайній мірі на тор1, на якій платформі тор2 поки не відомо)
А это уже Тор 3 и мне кажется что и вторая и третья это тот же сисоник только доработанный для асуса, типа могли более крутые транзисторы запихнуть (GaN) чем в оригинальной платформе и конечно же радиаторы красивые черные с логотипом рог, цифровое управление, вентилятор другой, ну и ещё по мелочи может какие-то различия внутри, корпус тут конечно жирно сделан со всеми финтиплюшками, вот за эти все доработки он возможно будет дороже и на все сто баксов (по крайней мере топовая 1600-ваттная версия), хотя есть ещё маленькая возможность того что там платформа от CWT, но скорее всего таки сисоник.
Не факт - тор титаніум, наприклад, був на Wentai (ось цей https://www.techpowerup.com/review/went ... 16-1616-w/), хоча тор2 був все ще на сісоніку.
Колір та форма радіаторів - це звичайно круто, але функціонально вони залишились тіж самі, і їх то точно ніхто не буде бачити (хіба що сервісний центр в разі чого :D ). Вентилятор - швидше за все те саме, тільки лгбр додали.
От для прикладу вентилятор із першого тора на 850 Вт, тут ще й без лгбт.
спойлер
Зображення
А от в праймі
спойлер
Зображення
ZSX
Member

Повідомлення

Kashtan: 16.10.2024 17:07
kolio: 16.10.2024 16:16 БЖД APC Smart-UPS 1500 мабуть не те що пікнути не встигне - ще й коні відкине якщо спробує витягнути такого на акумах. Акуми також мабуть скажуть "що це бляха таке було?"
Навіть не знаю які прості рішення тут є.
А чим ви блок живлення таким навантажите? Щоб юпіесу погано стало.
За БЖ не скажу, а ось за ДБЖ...
Достатньо 2-3 хвилини пограти на потужньому компьютері і акумуляторам капець прийде. Перевірено власноруч))
APC Easy UPS 1600VA тестував на 5800Х та 7900 ХТХ у якійсь грі, поки ДБЖ не вирубився. Акумулятори закипіли, вода випарилася, тож ємність впала так, что ДБЖ перестав взагалі тримати і кілька секунд компьютер у простої. Долив по 2 кубика води, акумулятори відновилися, тепер тримають хоч трохи.
Висновок? Потрібні акумулятори як в зарядній станції, ті що можуть довго працювати, але чи можна замінити - ще не шукав.

Відправлено через 4 хвилини 40 секунд:
kolio: 16.10.2024 16:16 БЖД APC Smart-UPS 1500 мабуть не те що пікнути не встигне - ще й коні відкине якщо спробує витягнути такого на акумах. Акуми також мабуть скажуть "що це бляха таке було?"
Навіть не знаю які прості рішення тут є.
Залежить від навантаження. 1500VA це десь 900-1000Вт, якщо не помиляюся. Спробуєте повністю навантажити БЖ, то ДБЖ виб'є по перенавантаженню, акумулятори виживуть і нічого з ними не буде. А якщо будете експериментувати як я, то акумулятори справді можуть "дати дуба" :gigi:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Як це ще не додали до назви "АІ"?
Та же інтелектуальний перетворювач :laugh:
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Коннектор ты пьян иди домой.
спойлер
Знімок екрана 2024-10-16 182646.png
Dragobes
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Podyrio: 16.10.2024 18:29 Коннектор ты пьян иди домой.
Не баг, а фича (с)
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur
Lifepo4 ампераж видасть, а от схематика ДБЖ вже ні. Так що думаю нічого тут не поробиш. Але щоб я врубав щось у себе під ногами на 1600 Вт - ні дякую. Не треба.

Це були просто думки.
Відповісти