Rockstar оцінила Red Dead Redemption на PC у 50 доларів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Zzzz
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Предлагаю обсудить Rockstar оцінила Red Dead Redemption на PC у 50 доларів

ну не хочуть роки грошей, то й не треба :shuffle:
🏴‍☠️
Alex646
Member

Повідомлення

У нас дорожче, ніж в США, тому жлоби з 2к йдуть на.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Цена конечно интересная, даже на плойке дешевле будет
WorthyWizard
Member

Повідомлення

То есть вторая часть стоит 1500, а порт (скорее всего кривой) первой части 2010 года практически без улучшений стоит 2200? :facepalm:
Востаннє редагувалось 11.10.2024 11:15 користувачем WorthyWizard, всього редагувалось 1 раз.
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

За игру которой четырнадцать лет :lol:
Наркоманы проклятые :laugh:
Вторую часть постоянно за три сотки продают в Стим, а тут такое :laugh:
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WorthyWizard: 11.10.2024 11:14 То есть вторая часть стоит 1500, а порт (скорее всего кривой) первой части 2010 года практически без улучшений стоит 2200? :facepalm:
Базовая рдр2 в 18 году стоила 900 грн. будучи новой игрой. За рдр 1 в 24 захотели 2200 грн. при том что это осталась всё та же игра 2010 с минимальными фиксами под ПК. Гении маркетинга. Даже с учетом провала гривны в 2 раза, просить 2200 за рдр 1 это за гранью здравого смысла.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Цена видимо создана с учетом ожидаемой инфляции гривны до 44 за 1 дол, иного объяснения у меня нет :laugh:
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я канєш ждун і готовий вивалити і таку ціну, але якщо вимкнули емоції, то дійсно якось не демократично.
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

Рокстар взагалі то заблокувала Україну, хто не знав а ви і далі відвалюйте якісь космічні гроші за сто річні ігри.
При реєстрації нового акаунта ви не зареєструєтесь від України, від рашки і від інших країн зможете.
А ще коли ви втратите пароль від їх гівно акаунта, ви не зможете пограти в ігри куплені в Стімі.
Я вчора пів дня перевів на переписку з ними, вислав чеки купівлі їх двох ігр в Стімі і ще купу всього вислав, мало не квартиру переписав на них, а вони пишуть, ми не підтвердили що ви є власником цих ігр.
Такі компанії, які продають ігри в Стімі, але їх гру не запустиш без їх власного лаунчера треба тільки піратити, бо це кончена політика гівно компаній.
Я купив гру в Стімі і я повинен грати зі стіму, а не встановлювати ще купу лаунчерів і заводити купу акаунтів.
Та ще й такі ціноутворення з конченим відношенням до покупців, таким "шедеврам" місце на торенті.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Передаємо привіт видавцю, у нас одна з найвищих цін :rotate: :
photo_2024-10-10_19-08-46.jpg
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

mult
Правильно. Я за это и топлю. Нужно возвращать игры на носителях, и чтобы запускались без всяких лаунчеров.
tcpdump
Member

Повідомлення

хто грав раніше на консольках, воно взагалі вартує того?

З.І. 2070 в рекомендованих?
Wolfstein
Junior

Повідомлення

Про региональные цены )))

До 14 года в году так 10-11 цены в рашке были намного ниже чем в Украине, еще тогда у них цены были на 40-60% ниже наших. Многие покупали через их магазины, кто то переводил деньги через вебмани и получал гифты. У нас просто 50 баксов за туже калду просто умножали на курс долара и получалось 600-1000 грн, когда в рашке по их ценам можно было купить за 100-200 грн.

Потом гейб придумал запрет на активацию ключей из зоны СНГ. потому что даже буржуи стали скупать игры пачками.

Шел 2024 в нашей стране война, повышение налогов, повешение тарифов, отключение света, воды, газа. Но Гейб просто перемножает цены по курсу и не парится. Даже ухилянты разработчики из польшы нам передали привет на сталкер 2к вы серьезно??? Вы продвигаете Украинскую игру - сделайте для своих сограждан демократическую цену, подержите своих людей хоть чем то, но вам плевать вы сидите в Польще сытые, не боитесь что вам на голову КАБ упадет или Искандер и просто рубите бабки.

Такие подарки я не буду покупать и-за принцыпа, я их скачаю с торента и пройду 1 раз. потом может заберу на распродаже за бесценок как батлу 3 по 95% скидке. Очень грустно в первую очередь за наших (польских) игроделов а потом уже и главного Сальтисона.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Wolfstein: 11.10.2024 12:06 Про региональные цены )))

До 14 года в году так 10-11 цены в рашке были намного ниже чем в Украине, еще тогда у них цены были на 40-60% ниже наших. Многие покупали через их магазины, кто то переводил деньги через вебмани и получал гифты. У нас просто 50 баксов за туже калду просто умножали на курс долара и получалось 600-1000 грн, когда в рашке по их ценам можно было купить за 100-200 грн.

Потом гейб придумал запрет на активацию ключей из зоны СНГ. потому что даже буржуи стали скупать игры пачками.

Шел 2024 в нашей стране война, повышение налогов, повешение тарифов, отключение света, воды, газа. Но Гейб просто перемножает цены по курсу и не парится. Даже ухилянты разработчики из польшы нам передали привет на сталкер 2к вы серьезно??? Вы продвигаете Украинскую игру - сделайте для своих сограждан демократическую цену, подержите своих людей хоть чем то, но вам плевать вы сидите в Польще сытые, не боитесь что вам на голову КАБ упадет или Искандер и просто рубите бабки.

Такие подарки я не буду покупать и-за принцыпа, я их скачаю с торента и пройду 1 раз. потом может заберу на распродаже за бесценок как батлу 3 по 95% скидке. Очень грустно в первую очередь за наших (польских) игроделов а потом уже и главного Сальтисона.
А до чого тут зараз Гейб? Ціни виставляє видавець гри 2K Games, для них України не існує і тому вони просто вліпили 50 баксів і не заморочувались з регіональною ціною. Підтримувати гривнею таких видавців чи ні - вирішує кожен сам, особисто я їх послав лісом.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ervin: 11.10.2024 11:39 Я канєш ждун і готовий вивалити і таку ціну, але якщо вимкнули емоції, то дійсно якось не демократично.
P.S. Шо там по захистам?
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Wolfstein: 11.10.2024 12:06 Про региональные цены )))

До 14 года в году так 10-11 цены в рашке были намного ниже чем в Украине, еще тогда у них цены были на 40-60% ниже наших. Многие покупали через их магазины, кто то переводил деньги через вебмани и получал гифты. У нас просто 50 баксов за туже калду просто умножали на курс долара и получалось 600-1000 грн, когда в рашке по их ценам можно было купить за 100-200 грн.

Потом гейб придумал запрет на активацию ключей из зоны СНГ. потому что даже буржуи стали скупать игры пачками.

Шел 2024 в нашей стране война, повышение налогов, повешение тарифов, отключение света, воды, газа. Но Гейб просто перемножает цены по курсу и не парится. Даже ухилянты разработчики из польшы нам передали привет на сталкер 2к вы серьезно??? Вы продвигаете Украинскую игру - сделайте для своих сограждан демократическую цену, подержите своих людей хоть чем то, но вам плевать вы сидите в Польще сытые, не боитесь что вам на голову КАБ упадет или Искандер и просто рубите бабки.

Такие подарки я не буду покупать и-за принцыпа, я их скачаю с торента и пройду 1 раз. потом может заберу на распродаже за бесценок как батлу 3 по 95% скидке. Очень грустно в первую очередь за наших (польских) игроделов а потом уже и главного Сальтисона.
Все вірно, але один нюанс деви сталкера в Чехії.
До війни сам купував ігри в пальоних магазинчиках в інтернеті бо там ціни були в 2-3 рази нижчими ніж в нас в стімі. Якщо знаєте якийсь український аналог таких сайтів то буду вдячним якщо хтось поділиться)

А так дійсно з теперішніми цінами на ігри профітніше закинути на дрони, а ігри спіратити.
TheDmytrius
Member

Повідомлення

tcpdump: 11.10.2024 12:02 хто грав раніше на консольках, воно взагалі вартує того?
Дизайн на рівні GTA 4. Якщо є бажання перепройти подібне - нууу, RDR1 може слугувати заміною
bigmonstr666
Member
Аватар користувача
Звідки: kyiv

Повідомлення

Wolfstein: 11.10.2024 12:06 Про региональные цены )))

До 14 года в году так 10-11 цены в рашке были намного ниже чем в Украине, еще тогда у них цены были на 40-60% ниже наших. Многие покупали через их магазины, кто то переводил деньги через вебмани и получал гифты. У нас просто 50 баксов за туже калду просто умножали на курс долара и получалось 600-1000 грн, когда в рашке по их ценам можно было купить за 100-200 грн.

Потом гейб придумал запрет на активацию ключей из зоны СНГ. потому что даже буржуи стали скупать игры пачками.

Шел 2024 в нашей стране война, повышение налогов, повешение тарифов, отключение света, воды, газа. Но Гейб просто перемножает цены по курсу и не парится. Даже ухилянты разработчики из польшы нам передали привет на сталкер 2к вы серьезно??? Вы продвигаете Украинскую игру - сделайте для своих сограждан демократическую цену, подержите своих людей хоть чем то, но вам плевать вы сидите в Польще сытые, не боитесь что вам на голову КАБ упадет или Искандер и просто рубите бабки.

Такие подарки я не буду покупать и-за принцыпа, я их скачаю с торента и пройду 1 раз. потом может заберу на распродаже за бесценок как батлу 3 по 95% скидке. Очень грустно в первую очередь за наших (польских) игроделов а потом уже и главного Сальтисона.
що ти ниєш? хотів купити сталкер2 дешевше, була можливість до підвищення цін. всі писали про підвищення. Окей, не встиг або не хочеш платити до релізу, ну візьми у геймпас, можеш навіть тріалку геймпас взяти і грати майже нашару. У тебе є/було декілька можливостей взяти гру дешевше, а тобі все не так. Я майдже впевнений, якщо б ціна сталкер2 залишилась старою, тобі б всеодно було не так)
tcpdump
Member

Повідомлення

TheDmytrius
цікаво. 4 частина повз мене пройшла як і 5
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

mult: 11.10.2024 11:42Рокстар взагалі то заблокувала Україну, хто не знав а ви і далі відвалюйте якісь космічні гроші за сто річні ігри.
А, даже так? Возьму бесплатную версию значит, хрен им, а не мои деньги.
Відповісти