Оголошено системні вимоги Sid Meier's Civilization VII: від Core i3 та GeForce GTX 1050

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
LordTornado
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Предлагаю обсудить Оголошено системні вимоги Sid Meier's Civilization VII: від Core i3 та GeForce GTX 1050
32 гига оперативы на ультра в 4к при 20 гигах места на ССД ? Они всю игру в оперативе держать собираются?
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

LordTornado: 04.10.2024 08:20 32 гига оперативы на ультра в 4к при 20 гигах места на ССД ? Они всю игру в оперативе держать собираются?
Та ні пане, вся гра в 32Гб не влізе :lol:
На диску вона може бути стиснена, плюс все залежить від коду і пряморукості розробників, є гарні приклади простих ігор, котрі при 32кб вазі гри в оперативній пам'яті вижруть всі 200М та ще й якусь прийнятну графіку покажуть)

Ось погугліть Kkrieger - 96кб гра, а в ОЗП жере 400Мб )
Alex646
Member

Повідомлення

Та нє, лєсом. Я люблю циву, але платити 75 баксів, це уже дехто просто ох...в. Іноземці, доречі, ціною теж незадоволені.
Gleb1986
Member
Звідки: Луцк

Повідомлення

Ну на фоне 6той - на 7мую большие надежды.
В 5 до сих пор играю переодически. Самая крутая часть
Devianne
Member
Аватар користувача

Повідомлення

3тис грн наводять думки про один сайт .....
CrypteX
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Хотел зайти и написать что ждем перепись адептов недовольных "оптимизацией" по причине 32ГБ рам для максималок, но только открыл обсуждение и увидел что первый же коммент уже на месте :gigi:
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

ну хотя бы три пака текстур родят... ведь родят?
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Alex646: 04.10.2024 09:38Я люблю циву, але платити 75 баксів, це уже дехто просто ох...в

це ви мабуть в мобільні грінділки не грали, там за 50 баксів можно купити .... ровно нічого., там без пару сотен баксів в магазині робити нічого і то цього хватить на один гарний заїзд
Alex646
Member

Повідомлення

zmax: 04.10.2024 11:42
Alex646: 04.10.2024 09:38Я люблю циву, але платити 75 баксів, це уже дехто просто ох...в

це ви мабуть в мобільні грінділки не грали, там за 50 баксів можно купити .... ровно нічого., там без пару сотен баксів в магазині робити нічого і то цього хватить на один гарний заїзд
Я в мобільну парашу не граю, так що ні, я не знаю як там.
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

LordTornado: 04.10.2024 08:20 32 гига оперативы на ультра в 4к при 20 гигах места на ССД ? Они всю игру в оперативе держать собираются?
Эх, снова оптимизацию не завезли...
Alex646
Member

Повідомлення

А чого ви думаєте, що оптимізації не буде? Я не знаю, як на релізі, але щас цива 6 майже на "відрах" літає.
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

Alex646: 04.10.2024 12:24 А чого ви думаєте, що оптимізації не буде? Я не знаю, як на релізі, але щас цива 6 майже на "відрах" літає.
Так і сьома буде літати на народних ПК, бо там в мінімалках 1050 з 8 RAM і i3. Це ж не Cities Skylines 2 де під капотом детально моделювалась навіть щелепа для кожного пішохода.

Просто на форумі особливо чутлива тема "оптимізації" зі своїми адептами :gigi:
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Якщо глянути узагальнений рейтинг проців в іграх для 4К, то між Ryzen 9 5950x та i7-14700K ще з 20 проців є.
спойлер
Зображення
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Хай ідуть в дупу з Денувою :puke: та на додачу з додатковою реєстрацією: 2K Account for Online Interactions. Точно не буду купувати. І шосту циву теж після цього коли-небудь по знижці купувати бажання відпадає.
Відповісти