Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 26.09.2024 22:48 Только на малой яркости он растет, но реально никто на такой не юзает.
Згоден, саме тому ти випалюєш очі на 40% яскравості мінімум, гарний дисплей, а головне не 60гц
snapdragon999: 26.09.2024 22:53 [только на небольшой яркости от 17 % и ниже он 90гц.На такой ничо не видно, никто на ней не юзает.
То вже до офтальмолога
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

7mindfields: 26.09.2024 22:54
snapdragon999: 26.09.2024 22:48 Только на малой яркости он растет, но реально никто на такой не юзает.
Згоден, саме тому ти випалюєш очі на 40% яскравості мінімум, гарний дисплей, а головне не 60гц
Никто не заставляет на 40 сидеть, мне лично кофмортно. Я и на ips на такой яркости сидел примерно ночью.Это тебе не айфон где экономят батарею выкручивая яркость в 0 :laugh: тут хватает на долго
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 26.09.2024 22:58 Это тебе не айфон
Тут ти правий, з таким шимом навіть до базових айфонів ще рости і рости
Востаннє редагувалось 26.09.2024 23:07 користувачем 7mindfields, всього редагувалось 1 раз.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

7mindfields: 26.09.2024 23:06
snapdragon999: 26.09.2024 22:58 Это тебе не айфон
Тут ти правий, з таким шимом до айфонів ще рости і рости
Ага, звичайно)) який ти смішний челік, навіть не бачив той екран а ерепенішся більше всіх. :laugh:
Востаннє редагувалось 26.09.2024 23:08 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 26.09.2024 21:50leif Доведеться тобі шукати інший телефон
а з чого ти вирішив, що я шукаю телефон?
мене цілком влаштовує нинішній по усіх параметрах крім ОСі, але то вже таке, майже звик за рік.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 26.09.2024 23:08
Scoffer: 26.09.2024 21:50leif Доведеться тобі шукати інший телефон
а з чого ти вирішив, що я шукаю телефон?
мене цілком влаштовує нинішній по усіх параметрах крім ОСі, але то вже таке, майже звик за рік.
Я б не смирился с той ОС, ни записи звонков, антиспам фильтра, ни клонирования приложений. Bt кодеки какие там есть? ) Даже на моем есть ldac.
Быстрая отправка файлов на комп или с компа на телефон в один клик. Я без такого не могу.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
ніц нема. просто жах, а не телефон, гірше ріалмі в 10 разів, а при цьому коштує дорожче. маркетолухи всім його парили 15 років і задурили народ. тепер от і купують масово чисто, щоб дешевий понт в маршрутці Полтава-Пирятин кидати, а для адекватного юзера тут нічого цікавого.

просунутий юзер, як бачимо, купує ріалмі шейх едішн з чохлом, плівкою на екрані, з повагою від виробника. маркетологи такого не проведуть.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 26.09.2024 23:38 snapdragon999
ніц нема. просто жах, а не телефон, гірше ріалмі в 10 разів, а при цьому коштує дорожче. маркетолухи всім його парили 15 років і задурили народ. тепер от і купують масово чисто, щоб дешевий понт в маршрутці Полтава-Пирятин кидати, а для адекватного юзера тут нічого цікавого.

просунутий юзер, як бачимо, купує ріалмі шейх едішн з чохлом, плівкою на екрані, з повагою від виробника. маркетологи такого не проведуть.
К чему твой сарказм, как для телефона за 500 баксов он шикарный. Вдвое дешевле твоего лох эдишн и все необходимое на борту на хорошем уровне :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 26.09.2024 23:41Вдвое дешевле твоего лох эдишн
ну я то на старті продажів свій купував. ще й на розетці. то було десь $1800. оце маркетологи задурили пацана... ех
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 26.09.2024 23:43 десь $1800. оце маркетологи задурили пацана... ех
Это судьба :laugh:
16 берёшь, как раз старт продаж? :laugh:
Тот скинешь за полцены как раз нормально))
Востаннє редагувалось 26.09.2024 23:51 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
ну тепер коли ти виліз з бану і будеш тримати топік в курсі справ про нелоховські телефони, ці кляті маркетологи мене більше не проведуть.
спойлер
але це не точно
тільки спілкуйся, будь-ласка, пристойно, а то знову в баню залетиш і маркетологи напарять свій хлам кільком немамонтам через це. тому що реклама агресивно просуває, плюс тиску соціуму в маршрутці, і от так просто не буде поруч людини, яка розбирається, і все, пиши пропало.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 26.09.2024 23:51 snapdragon999
ну тепер коли ти виліз з бану і будеш тримати топік в курсі справ про нелоховські телефони, ці кляті маркетологи мене більше не проведуть.
спойлер
але це не точно
тільки спілкуйся, будь-ласка, пристойно, а то знову в баню залетиш і маркетологи напарять свій хлам кільком немамонтам через це. тому що реклама агресивно просуває, плюс тиску соціуму в маршрутці, і от так просто не буде поруч людини, яка розбирається, і все, пиши пропало.
Я буду на своём стоять пока жив)) банами меня не запугааешь никакими :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 26.09.2024 23:4616 берёшь, как раз старт продаж?
та ні, у нас же немає АІ фішок :weep: :weep: :weep:

не заради ж кнопки камери його брати. а часу роботи від батареї мені і так достатньо з запасом.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VBerezovsky: 26.09.2024 20:22
Donate: 26.09.2024 13:58 Ну я розумію що є багато спеціальних людей які підуть за штуку баксів куплять моторолу там техно чи ще щось :laugh:
Людина, яка не бачить різниці між 120 і 60гц та різниці між моніторами очевидно різних категорій якості - називає людей, які віддали б перевагу Зенфону перед Айфоном, "спеціальними". Прохолодна історія.
Бачу але потрібно мені хвилинки 2-3 щоб без проблем звикнути до зниження герцовки... :rotate:
та різниці між моніторами очевидно різних категорій якості
Це все до одного місця в повсягденному користування якщо ти на ньому не малюеш... Да трішки більш кольори пішли не туди, да нітів там менше як мінімум в 2 рази... Але кого це хвилює? В мене віконця бігають туди сюди по 100500 разів на день я навідь різниці не бачу, окрім що 27" в 2к значно зручніший в користуванні, але тут і так зрозуміло що більше краще :laugh:
Востаннє редагувалось 26.09.2024 23:58 користувачем Donate, всього редагувалось 3 разів.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 26.09.2024 23:53
snapdragon999: 26.09.2024 23:4616 берёшь, как раз старт продаж?
та ні, у нас же немає АІ фішок :weep: :weep: :weep:

не заради ж кнопки камери його брати. а часу роботи від батареї мені і так достатньо з запасом.
Как это, а камеру испарительную сделали. Надо брать по любому :lol:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 26.09.2024 23:52Я буду на своём стоять пока жив)) банами меня не запугааешь никакими
та тут же ж питання не в тому, що налякають чи ні, а в тому, що не буде людини, яка розбирається в топіку. нефанати будуть парити свої галімі пікселі та айфони, люди будуть страждати. ну ти ж альтруїст? чи ні?

Відправлено через 1 хвилину 7 секунд:
snapdragon999: 26.09.2024 23:54Как это, а камеру испарительную сделали. Надо брать по любому
та ну я ж ніщеброд, ношу телефон в чохлі, я жодного разу за рік не відчув через чохол, щоб він нагрівся. навіщо мені те покращене охолодження?
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 26.09.2024 23:55
snapdragon999: 26.09.2024 23:52Я буду на своём стоять пока жив)) банами меня не запугааешь никакими
та тут же ж питання не в тому, що налякають чи ні, а в тому, що не буде людини, яка розбирається в топіку. нефанати будуть парити свої галімі пікселі та айфони, люди будуть страждати. ну ти ж альтруїст? чи ні?
Ну да, только тут некому парить, одни и те же персонажи друг другу втирают хлам)) Человек зашёл, посмотрел, понял тут ничего не подскажут толкового и вышел))
Я надеюсь чехол питака :laugh:?
В игры ж ты играешь, греется.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JKrl: 26.09.2024 19:13
Donate: 25.09.2024 21:11

Там за 32к можна айфон 15 купити. Хто там в здоровому глузді візьме його? :lol:
Піди пересічного спитай асус зенфон 10 чи айфон 15 що дійсно флагман :lol:
Дивіться, я все розумію, але у людини є вимоги до яких з нормальних телефонів, в не огризків, підходить тільки зенфон 10 та iphone13 mini(який не витягує конкуренцію ні по залізу, ні по камері).
Я вам нічого не радив, і не цікавився вашою думкою
Я сам наприклад дуже задоволений піксель 7 про, який на 200% відповідає моїм практичним вимогам. Не гріється, не тормозить, круглий екран дуже зручний для жестів, найкраща камера на ринку по ціні. Такі мої вимоги, не ваші.Це найкращій телефон? Ні.
Але якщо відкрити інтернет, навіть піксель реддіт, там повно скарг людей, які його купили, хоча їм потрібен був інший телефон.
Це як купити дастер, коли вимоги на крузак. :rotate:
3mm в ширину і 1mm в висоту щось змінює? :facepalm:
Зображення
Востаннє редагувалось 27.09.2024 00:01 користувачем Donate, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
та нє, тут періодично заходять люди, які хочуть отримати толкову пораду в виборі. але ж налітають одразу ці нефанати: "бери піксель!", "айфон топ!" і ні слова про нормальні шейх-едішен телефони з зарядним пристроєм в комплекті. ну людина і думає, що, мабуть це і треба брати. а якби хтось порадив альтернативні варіанти, тоді б не повелась на цей галімий розводняк. але ж нема кому крім тебе :(

Відправлено через 2 хвилини 24 секунди:
snapdragon999: 26.09.2024 23:58Я надеюсь чехол питака
та ні у мене ж тільки два еплівських чохли, фірмові по ~80 баксів. маркетолог каже, що інші не треба купувати, ну я і повірив.
snapdragon999: 26.09.2024 23:58В игры ж ты играешь
та я коли і грав після покупки то тільки з backbone, в ньому не відчувається. вже, мабуть, з пів року взагалі не граю, на комп'ютері веселіше.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 27.09.2024 00:04 snapdragon999
та нє, тут періодично заходять люди, які хочуть отримати толкову пораду в виборі. але ж налітають одразу ці нефанати: "бери піксель!", "айфон топ!" і ні слова про нормальні шейх-едішен телефони з зарядним пристроєм в комплекті. ну людина і думає, що, мабуть це і треба брати. а якби хтось порадив альтернативні варіанти, тоді б не повелась на цей галімий розводняк. але ж нема кому крім тебе :(

Відправлено через 2 хвилини 24 секунди:
snapdragon999: 26.09.2024 23:58Я надеюсь чехол питака
та ні у мене ж тільки два еплівських чохли, фірмові по ~80 баксів. маркетолог каже, що інші не треба покупати, ну я і повірив.
snapdragon999: 26.09.2024 23:58В игры ж ты играешь
та я коли і грав після покупки то тільки з backbone, в ньому не відчувається. вже, мабуть, з пів року взагалі не граю, на комп'ютері веселіше.
У меня топ смартфон. Ни на какие пиксели и прочее барахло не поменяю.
Відповісти