Розкрито специфікації процесорів Intel Core Ultra 200HX для ігрових ноутбуків

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Jager
Member
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Пропоную обговорити Розкрито специфікації процесорів Intel Core Ultra 200HX для ігрових ноутбуків

Який відбитий неймінг, коли i9 та i7 мають однакові характеристики. Теж саме з i3 та i5
Azerty
Junior

Повідомлення

Помилка на картинці? Чи кор ультра 200 це теж інтел ген 14?
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

На швидку руку додавали мабуть - просто склонували хедер не переписали. Бо по суті це 2ге покоління Tile архітектури. Meteor Lake перше а це вже друге.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Игровой ноутбук в любом случае не тянет Вархаммер новый. Поэтому понятие "игровой ноутбук" - не существует. Только ПК с хорошей 420мм водянкой может называться условно игровым. А полностью игровой - с 24-48 ядрами без HT на частоте от 5.5 ггц на кастоме или чиллере.
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

Inqizitor2022, "Ігровий" ноутбук - це завжди було про маркетинг. Будь-який лептоп потягне Heroes of Might and Magic III, в якої досі півпланетна аудиторія гравців )) І - вуаля він ігровий.
Тому будь-який лептоп може бути як ігровим так і робочим.
Inqizitor2022: 20.09.2024 17:08А полностью игровой - с 24-48 ядрами без HT на частоте от 5.5 ггц на кастоме или чиллере.
Зможете назвати хоча б 10 ігор, які оптимально утилізовують більше 12 потоків?

Є проста істина - розробляти потрібно під те, що наймассовіше. Якщо умовна гра буде мінімально вимагати 16 потоків - видавництво елементарно не продасть багато копій цієї гри ))
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

alexeygalas: 20.09.2024 18:02Зможете назвати хоча б 10 ігор, які оптимально утилізовують більше 12 потоків?
Ну вот чтобы совсем некомфортно на 13700К в разгоне играть было - только Вархаммер новый. То есть он все потоки утилизирует, греет проц зверски, но, при этом - 60-150 кадров кажет, что в 2024 смешно. Я от 360р до 1080р с помощью длсс пробовал дабы понять закономерность - тупо проц не тянет. А так как это одна из самых ожидаемых ААА игр года - то у меня вот уже 2 недели люто бомбит. :laugh: Все остальные игры если что-то утилизируют - то фпс от 100 и до 240+, если в видяху не долбятся. А тут видяха в 1440р DLSS balance 70-85% загрузка, у бедного проца всё по 90+% и видно, что ему плохо. :lol: Какой треш в этой игре творится на ноутах - я вообще не хочу думать даже.
Я, запустив новый вархаммер - почувствовал себя в 2000 году, когда на 500 целероне пытался в кваку 3 гонять. :lol: :weep:
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

От і я про це. Time vs Optimization. Тут очевидно, чому віддали перевагу при розробці
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

60-150 кадрів це вже мало і грати неможливо. Йаснєнька
Відповісти