Вибір смартфону. Realme 12 5G до 11.000 грн ТОП. Чи є кращі варіанти до 11.000 і не більше?

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Автор
Повідомлення
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pelia: 23.06.2024 16:37Ага, саме про це я і говорив, воно красиво блищить, ти думаєш що це вершина, проходить деякий час і блиск зникає, виглядає в руках як шмат гівна, весь в відбитках та царапках від повітря
Так потрібно нормально телефоном користуватися. В мене Redmi Note 8 з травня 2020 року і що з ним тільки не було за цей час, а він зовні нульцевий, бо з першого дня під чохлами та захисним склом. При чому все дешеве, з аліку. Прошив в травні цього року на PE, так телефон наче заново народився. Змінив би на щось нове та дорожче, на якийсь самсунг, але грошей зайвих немає зараз.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

ты даже не понимаешь о чем речь
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 23.06.2024 17:35
pelia: 23.06.2024 16:37Ага, саме про це я і говорив, воно красиво блищить, ти думаєш що це вершина, проходить деякий час і блиск зникає, виглядає в руках як шмат гівна, весь в відбитках та царапках від повітря
Так потрібно нормально телефоном користуватися. В мене Redmi Note 8 з травня 2020 року
Не допоможе там найдорожчий чохол і скло, він вже в 2020 був ніякий, ще й з макетом замість камери
bogob
Member
Аватар користувача
Звідки: Купянск

Повідомлення

Dremjke: 23.06.2024 17:35 Прошив в травні цього року на PE, так телефон наче заново народився. Змінив би на щось нове та дорожче, на якийсь самсунг, але грошей зайвих немає зараз.
Що таке PE? Pixel Experience?
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bogob: 05.09.2024 10:37Що таке PE? Pixel Experience?
Так.
Прошивка недосконала, є деякі косяки, але вцілому - мені подобається.
Відповісти