Windows 11 використовує майже половина користувачів Steam

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

tornadox: 03.09.2024 01:57Робочий ноут на вінді, мс офіс, тімс, аутлук, ажур, тфс, короче весь софт від мс
А дальше можно не продолжать о том какой линукс хороший и бесплатный и как его для всего хватает. :laugh:
item2
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

erkins007
Ви, мабуть, хотіли сказати, що екосистема стороннього програмного забезпечення трохи ширше підтримує технології NVIDIA (CUDA), ніж AMD (ROCm). Єдиний недолік AMD - відсутність OptiX, але він мало де юзається. У наступному поколінні Radeon його Ray Tracing також сильно прокачають. Тобто цей недолік теж частково усувається. Також у AMD додали можливість виконувати 2 інструкції за такт (dual-issue SIMD units), що теж скорочує розрив, але потребує певної підримки стороннім софтом. В результаті RDNA 3’s peak compute performance in the GPU’s full configuration is 61 TFLOPS, which is nearly a 3x increase over RDNA 2. Тобто Radeon картки потужні, але не юзаються на 100% стороннім софтом. Ну і ніхто не купуватиме для роботи 7900xtx, коли є значно потужніша за класом 4090. От якби навпаки 7900xtx була б на 40% потужніша за класом, то можна було б розглянути.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

item2: 03.09.2024 08:10 Ну і ніхто не купуватиме для роботи 7900xtx, коли є значно потужніша за класом 4090. От якби навпаки 7900xtx була б на 40% потужніша за класом, то можна було б розглянути.
Просто ніхто не купуватиме для роботи радеон, в проф сегменті без куда нікуди.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

CrypteX: 02.09.2024 18:06Я конечно знал, что Нвидиа карты объективно во всем лучше АМД уже несколько поколений, но что АМД настолько отдает рынок - даже грустно. И судя по сливам - 8000 радеоны будут чемто типа улучшения, а не совсем нового прям продукта, так что Хуанг может теперь выпустить Блеквел и забить на все года на 3-4 вообще :(
С такими тенденциями может и с блеквелом не спешить, или выкатить одну старшую карту и стричь купоны.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

item2
Gelonyrum
OFFTOP на тему nVidia и 3D/CGI
Не знаю как там сейчас в свежих версиях UE5 редактора. Помню люди жаловались на проблемы с Радеонами. Рекомендации убили наповал - отключите Shader Model 6.0, отключите Hardware Raytracing, отключите Virtual Shadow Map и тогда можете работать на Радеонах :gigi: То есть простыми словами - отключите ключевые новшества UE5 и можете работать :gigi: И еще траблы какие то с GPU LightMass/GPU Лоушанг Бейком. Ну то было с 5.1 версией, может сейчас в 5.4 исправили :dontknow:

Помню еще такую софтину Foundry Mari, она даже не запускалась на Радеонах, просто писала - работаем только на nVidia :D xNormal на OptiX бейкере тоже не работал на Радеонах. FSTORM и Octane вроде тоже только nVidia. V-Ray RT без CUDA крайне унылый. Нейронки сейчас тоже частично ограничены и закостылены на Радеонах. В общем в 3D/CGI Радеоны местами и вправду неприменимы. Наверное разве что на MacOS с ними нету траблов, там насколько я знаю софт под них в основном заточен (могу ошибаться, сам дела не имел с MacOS).

Но если чисто помоделить там, собрать сцену, в общем если не быть генералистом а больше моделлером то впринципе Радеоны норм в каком нить Архивизе и 3Ds Max-е, к примеру. Ну там в ZBRush каком нить вообще видеокарта не используется (там 100% все на проце). Так что думаю тут от профессии зависит все же...
1234waltz
Member

Повідомлення

Kullerok: 02.09.2024 20:29 Да потому что большинство думает головой и не покупает хлам амдешный. Большинству нужны все технологические решения. А не тупо запускать игра на среде минимальных настройках.
Дякую, посміявся, тим часом статистика Стіма по топам відеокарт:
NVIDIA GeForce RTX 3060
NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU
NVIDIA GeForce GTX 1650
NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU
NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti
Большинству нужны все технологические решения. А не тупо запускать игра на среде минимальных настройках.
:lol: :lol: :lol:

Відправлено через 15 хвилин 24 секунди:
KimRomik: 02.09.2024 22:50 просто розумієш, сама система майже не міняється, в неї більшість коду ще з часів 98/2000/XP, міняється тільки її зовнішній вигляд
Ядро NT, окрім принципу архітектури та підтримки API буквально дуже мало спільного мають. З таким успіхом можно сказати, що Linux kernel 2.6 та 6.11 не мають відмінностей.
Про загально обв'язку ОС взагалі мовчу, бо купа компонентів за 24 роки пару разів з нуля майже переписувалась. Якщо ви думаєте, що там нічого не мінялось, бо "підтримується сумісність", то ви навіть приблизного уявлення не маєте якою ціною це робиться (бо віртуалізація та шматки ОС попередніх версій та зоопарк бібліотек є частиною кожної нової ОС починаючи з Він98).
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я теж не розумію звідки така істерія ?
подивіться мій профіль
спойлер
Windows 10 Pro встановив 25.10.2022

Цікаво скільки протягне з усіма обновами і тощо.
(Попередня прожила 5років без вимкнення оновлень і з рідним антивірусом. Перевстановив бо кардинально змінював систему. Експеримент зроблено для адептів "все відключити і лайт/мега/бест зборок".)
я оновлював w7 на w8, а потім на w8.1
потім робив чисте встановлення w10 на новий пк і жодне оновлення не вимикав...

на сімці ще грався усілякими твіками та прикрашалками але іноді все закінчувалося синім екраном
"зборками" з часів сімки не страждаю і живу прекрасно)))

ШО З ВАМИ НЕ ТАК ???
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

big_bang, так все нормально. Я вообще смотрю тут пристанище душевно больных 'компьютерщиков', просто каждый болен по своему и у каждого свой рецепт лекварств )) Кто-то сидит на Win7 до сих пор, кому то Linux подавай, кто-то ставит обновы а кто-то нет, кто-то вон системы урезанные использует, кто-то наяривает на LTSC/LTSB, выбирай поехавших на любой вкус, кто-то твикерами обмазывается :gigi: Я это без негатива, если что. Наоборот даже интересно что у каждого свое видение всего этого дела... Вот только нехватает душевно больных которые ставят Хакинтош, очень жаль кстати я бы почитал их отзывы )))
1234waltz
Member

Повідомлення

Earanak: 03.09.2024 11:49 Вот только нехватает душевно больных которые ставят Хакинтош, очень жаль кстати я бы почитал их отзывы )))
Вимерли після релізу М1 в 2020 році. Але з'явились лінухс-фани, що асахі лінух ставлять на М1 маки та страждають.
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

1234waltz: 03.09.2024 11:52
Earanak: 03.09.2024 11:49 Вот только нехватает душевно больных которые ставят Хакинтош, очень жаль кстати я бы почитал их отзывы )))
Вимерли після релізу М1 в 2020 році. Але з'явились лінухс-фани, що асахі лінух ставлять на М1 маки та страждають.
а, яка ціль ?
1234waltz
Member

Повідомлення

big_bang: 03.09.2024 11:58 а, яка ціль ?
"Пєрдолінг заради пєрдолінгу" софту та нормальної роботи ж немає, зато можно кічитись "швабодкою", з наівробочим ноутбуком, в якому на рівні заліза все одно крутяться ємбдед ОС, на які красноокий поціновувач пінгвінів ніяк не повпливає.
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

big_bang: 03.09.2024 11:58
1234waltz: 03.09.2024 11:52
Вимерли після релізу М1 в 2020 році. Але з'явились лінухс-фани, що асахі лінух ставлять на М1 маки та страждають.
а, яка ціль ?
СТРАЖДАТИ!
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 02.09.2024 18:37 Или аналоги, SophiApp или еще чет тип такого. Не знаю, юзаю Win10Tweaker лет эдак 5 и все кайф.
він10твікер, закрива руснява подєлка, та вже було пару декомпіляцій його c# Г, де він при наявності інету злиав собі купу даних, та шарився по папках які йому в даних момент не треба

софі апп, так само руснява Г, але хоча б з відкритим кодом

Але оце натвіають, а потім "ряяяя, мікрософт, поламала фсьо"

Ну і ще в 11-й з весни обнови, вона собака ігнорує половину правил в hosts (якщо поставлена була також весною з нуля).
Якщо раніше, і ставились обнови то все і далі ок.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Блин а я то думаю, чего это у меня куда-то пропадает хентай прон, так его оказывается воруют у меня через твикер, во дела :eek:
tornadox
Member

Повідомлення

S: 03.09.2024 06:29
tornadox: 03.09.2024 01:57Робочий ноут на вінді, мс офіс, тімс, аутлук, ажур, тфс, короче весь софт від мс
А дальше можно не продолжать о том какой линукс хороший и бесплатный и как его для всего хватает. :laugh:
Робочий ноут це той який компанія дала для роботи, а мс софт це політика компанія. Мені максимально не зручно працювати з цим софтом. А в ціну цього ноута спокійно можна було взяти макбук ейр на М1/М2, а це віндове чудо живе 1.5 годин на мітингу в тімз.

Відправлено через 2 хвилини 7 секунд:
1234waltz: 03.09.2024 11:52
Earanak: 03.09.2024 11:49 Вот только нехватает душевно больных которые ставят Хакинтош, очень жаль кстати я бы почитал их отзывы )))
Вимерли після релізу М1 в 2020 році. Але з'явились лінухс-фани, що асахі лінух ставлять на М1 маки та страждають.
Нічого не вимерло, просто зараз ніхто вже не ставить мак на чисте залізо, забагато геморою, та і навіщо якщо в квмі за допомогою скрипта піднімається повноцінний мак ос з графічним прискоренням
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

tornadox: 03.09.2024 15:30Робочий ноут це той який компанія дала для роботи, а мс софт це політика компанія.
Это не политика компании от балды, а отсутствие альтернатив по функционалу, которое и приводит весь или почти весь энтерпрайз к мс Scoffer не даст соврать.
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

tornadox: 03.09.2024 15:30 А в ціну цього ноута спокійно можна було взяти макбук ейр на М1/М2, а це віндове чудо живе 1.5 годин на мітингу в тімз.
Макбук також живе мало в тімз. Пошукайте скарги юзерів. Там щось близько 2 годин.
divinity
Member

Повідомлення

35% китайців у стімі, а ви щось про М1 і тімз, роботу і хакінтоши) Це статистика по робочим системам? Ні, 99.9% там домашніх.
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Afit: 02.09.2024 23:06 Ставь смело виндовс 10. Она по стабильности не чуть не хуже семёрки, так ещё и роддерживает всё
Підтримка Windows 10 закінчується в 2025, для LTSC версії в 2027. Але сторонні програми, я думаю, будуть працювати ще десь до 2030. Мені Windows 10 не зайшла, перейшов на Linux Mint - і це було найкраще рішення. Можна все налаштувати під себе, і працює швидше. В Windows дуже дратує, коли копіюєш файл на 1КБ поверх існуючого, і воно показує діалог копіювання з прогресом, і ти прямо бачиш 30%, 50%, 80%... Серйозно? Файл на 1КБ копіюється так, що я бачу, як біжать відсотки? :mad: Linux таким не страждає, там як з пушки файли летять.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

SergiusTheBest: 03.09.2024 17:15
Afit: 02.09.2024 23:06 Ставь смело виндовс 10. Она по стабильности не чуть не хуже семёрки, так ещё и роддерживает всё
Підтримка Windows 10 закінчується в 2025, для LTSC версії в 2027. Але сторонні програми, я думаю, будуть працювати ще десь до 2030. Мені Windows 10 не зайшла, перейшов на Linux Mint - і це було найкраще рішення. Можна все налаштувати під себе, і працює швидше. В Windows дуже дратує, коли копіюєш файл на 1КБ поверх існуючого, і воно показує діалог копіювання з прогресом, і ти прямо бачиш 30%, 50%, 80%... Серйозно? Файл на 1КБ копіюється так, що я бачу, як біжать відсотки? :mad: Linux таким не страждає, там як з пушки файли летять.
Я редко что-то копирую. На Linux не перейду, потому что винда устраивает так сказать всё из коробки. Те же игры в Linux это танцы с эмуляторами.
Відповісти