Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 19.07.2024 11:03Це гарне рішення? Не псує звук?
рішення як рішення. звук не псує якщо правильно зроблено
Ostin
Member

Повідомлення

Якщо порівнювати в одному бюджеті, то що буде грати краще - верхні моделі масового бренду типу Edifier чи щось "недороге" від крутішого бренду?
Наприклад, за, умовно, 30к можна взяти нові A200 чи S3000 від бренду E. За подібні гроші можна взяти нові або не сильно старі KEF LSX. Сюди ж можна додати щось типу Genelec 8030A.
І що гратиме краще?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 19.07.2024 16:46"недороге" від крутішого бренду
оце
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

+
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Ostin: 19.07.2024 16:46І що гратиме краще?
8030? Звісно + ЗК/ЦАП не забуваєм, Дженели будуть грати те, що грає джерело, лайно джерело буде й грати так. Підключиш кабелюками Monoprice RCA-XLR - сум, спаяєш прямими руками або замовиш який-нібудь некоштовний Neotech NEI-300(Х) з Нютріками буде гуд (мій досвід). Дженели відкликаються на усе, але коли все збереш до купи буде кайф.

Відправлено через 3 хвилини 11 секунд:
Ostin: 19.07.2024 11:03Звернув увагу, що нові колонки від Edifier підключаються між собою по безпроводу. Причому без варіантів.
Наприклад, S3000 MKII
Це гарне рішення? Не псує звук?
На мій погляд, дріт завжди буде мати перевагу. Може только мегетоп рішення, де якість така, що все пофіг, все рівно круто.
0trog0
Member

Повідомлення

Всім привіт. Порадьте настільні стереоколонки в бюджеті десь 300 доларів.
Поставлю їх на стіл поруч із монітором, на відстані десь метр +\- між собою. Використовувати планую виключно для ПК з іграми та іншими розвагами. Далеко сидіти чи озвучувати всю кімнату не в планах, але гарний (чіткий!) бас та чисте звучання - це те, заради чого я зайшов за порадою. Терпіти не можу, коли колонки "бубнять".
Купівля не термінова. Теоретично можна буде докинути до 500 доларів, якщо почекаю ще місяць-другий. Але от морально хотілося б потратитись дась на 10к+ наших грошей і закрити потребу.
Які варіанти?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0trog0: 22.07.2024 16:40Теоретично можна буде докинути до 500 доларів
б у на олх полочники і до них усілок також б у. буде добре і якісно. або б у активні студійні монітори
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

0trog0: 22.07.2024 16:40Терпіти не можу, коли колонки "бубнять".
0trog0: 22.07.2024 16:40Поставлю їх на стіл поруч із монітором, на відстані десь метр +\- між собою.
Взаємовиключаючі умови.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

0trog0: 22.07.2024 16:40 Всім привіт. Порадьте настільні стереоколонки в бюджеті десь 300 доларів.
Поставлю їх на стіл поруч із монітором, на відстані десь метр +\- між собою. Використовувати планую виключно для ПК з іграми та іншими розвагами. Далеко сидіти чи озвучувати всю кімнату не в планах, але гарний (чіткий!) бас та чисте звучання - це те, заради чого я зайшов за порадою. Терпіти не можу, коли колонки "бубнять".
Купівля не термінова. Теоретично можна буде докинути до 500 доларів, якщо почекаю ще місяць-другий. Але от морально хотілося б потратитись дась на 10к+ наших грошей і закрити потребу.
Які варіанти?
На OLX є нові Edifier S2000MK lll, наче...
Ще можна позаглядати на б.в. R2850DB, R2750DB
Edifier S3000pro якщо десь б.в. вдасться урвати - взагалі топчик

S3000 мають відносно гарний набортний ЦАП, звісно не прямо жир, десь рівень Creative SXFI/G5 і не потребують окрему звукову при підключенні по USB/оптиці
S2000, R2X50 теж мають ЦАП, проте розкриється він тільки при підключенні оптикою, якщо підключати аналог - то звісно треба хоч якась звукова і бажано зовнішня

Можна поритись в б.в. моніторах в такий бюджет.
Брати пасивне з підсилювачами, ну не знаю, тільки якщо забуритись в цю тему і знайти живий та якісний підсилювач, та пару живих пасивок не замучаних зовсім часом...

Відправлено через 4 хвилини 16 секунд:
Ostin: 19.07.2024 11:03 Звернув увагу, що нові колонки від Edifier підключаються між собою по безпроводу. Причому без варіантів.
Наприклад, S3000 MKII
Це гарне рішення? Не псує звук?
Не псує, вони конектяться в районі 6ГГц поміж собою, по якості звуку і затримці проблем немає, скільки юзаю S3000 жодних нюансів не помітив.
Єдина тонкість, якщо роутер з 5ГГц і стоїть прямо дуже поряд, колонки можуть зловити від нього зайві шуми, треба просто спустити частотний діапазон у роутера нижче, 5200-5400

Відправлено через 46 секунд:
Radio Bay: 19.07.2024 20:20 На мій погляд, дріт завжди буде мати перевагу. Може только мегетоп рішення, де якість така, що все пофіг, все рівно круто.
От прямо правильний диванний експерт, не юзав, але має думку :super:
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Евгений King: 22.07.2024 17:13От прямо правильний диванний експерт, не юзав, але має думку
Так в мене є думка, а не бла-бла-бла, починаються затримки, перешкоди, для того, що б це розуміти навіть не потрібно мати ВО у цій галузі, а просто мати здоровий глузд. Начеб-то в тебе є реальний досвід порівняння, а не пусті балачки про 5 гГц. У вас там з цими балачками і цифровий сигнал не піддається впливу
Востаннє редагувалось 24.07.2024 13:13 користувачем Radio Bay, всього редагувалось 1 раз.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Radio Bay: 24.07.2024 13:09
Евгений King: 22.07.2024 17:13От прямо правильний диванний експерт, не юзав, але має думку
Так в мене є думка, а не бла-бла-бла, починаються затримки, перешкоди, для того, що б це розуміти навіть не потрібно мати ВО у цій галузі, а просто мати здоровий глузд
Ну і, давайте експертну думку, скільки ж там тої затримки при рознесенні акустики скажімо на 3 метри :lol:
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Евгений King: 24.07.2024 13:12Ну і, давайте експертну думку, скільки ж там тої затримки при рознесенні акустики скажімо на 3 метри
А навіщо мені це знати? Не потрібна інформація, перешкоді легко зловити, підключаємо дротом, та забуваємо, а то нехай диванні теоретики на всторйках обговорюють, у них час гумовий. Якість - дріт, студійні монотори якось по бездроту ніхто не підключає. У якісному аудіо також з бездротом особливо не бавляться. Едіки тільки колупаються, але то мультімедійний сектор, не хайфай
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0trog0: 22.07.2024 16:40 Всім привіт. Порадьте настільні стереоколонки в бюджеті десь 300 доларів.
Поставлю їх на стіл поруч із монітором, на відстані десь метр +\- між собою. Використовувати планую виключно для ПК з іграми та іншими розвагами. Далеко сидіти чи озвучувати всю кімнату не в планах, але гарний (чіткий!) бас та чисте звучання - це те, заради чого я зайшов за порадою. Терпіти не можу, коли колонки "бубнять".
Купівля не термінова. Теоретично можна буде докинути до 500 доларів, якщо почекаю ще місяць-другий. Але от морально хотілося б потратитись дась на 10к+ наших грошей і закрити потребу.
Які варіанти?
jbl lsr 305p mk2
Для мультимедіа, ігр чудовий варіант. Не жалію за покупку. Слід враховувати, що продаються поштучно.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Lekrs: 24.07.2024 13:27jbl lsr 305p mk2
Для мультимедіа, ігр чудовий варіант. Не жалію за покупку
На DSAUDIO.review є сундтест та порівняння, досить непогано. Особливо враховуючи ціну

Відправлено через 6 хвилин 13 секунд:
Ще варіант iLoud Micro Monitor, продаються парами
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Radio Bay: 24.07.2024 13:21
Евгений King: 24.07.2024 13:12Ну і, давайте експертну думку, скільки ж там тої затримки при рознесенні акустики скажімо на 3 метри
А навіщо мені це знати? Не потрібна інформація, перешкоді легко зловити, підключаємо дротом, та забуваємо, а то нехай диванні теоретики на всторйках обговорюють, у них час гумовий. Якість - дріт, студійні монотори якось по бездроту ніхто не підключає
:gigi: якийсь експерд твердолобий з вірою тільки у власне болото
Добре сам відповім на власне питання, дуплекс Wi-Fi на 3х метрах це 0.5ms, ну най ще на синхронізації та буферизації і всіх інших операціях колонок буде додаткова затримка, та вона не вийде за межі 4ms. А враховуючи що в них проприєтарні передатчики в 6Ггц, думаю там ще менше.
Я пробував відчути затримку, навіть у шуттерах я не зміг її помітити, хоча з тими ж БТ вухами вона очевидна.
У кількох знайомих, включаючи одного дууже вибагливого товариша, у котрого була добра половина моніторів, якісних підсилювачів та іменитих пасивок були S3000 і саме до якості міжблочного з'єднання претензій не було ні у кого.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Евгений King: 24.07.2024 14:48У кількох знайомих, включаючи одного дууже вибагливого товариша, у котрого була добра половина моніторів, якісних підсилювачів та іменитих пасивок були S3000 і саме до якості міжблочного з'єднання претензій не було ні у кого.
Пора вже запам'ятати, шо посилання на експертну думку невідомого мегакомпетентного джерела у 99.9% фейк. Тут просто мегамонстр, який мав дуже коштовні Дженелі, Дінаудіо та Акуфейси і якогось ляду колупаєтся з Едіками. Це як у русні, у кожного другого є знайомій з Маріуполя, який своїми очами бачив, як ВСУ розстрілюють на джипах с мінометів будинки. Час йде, але не усі розумнішають, одні й тіж байки :)
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Radio Bay: 24.07.2024 16:51
Евгений King: 24.07.2024 14:48У кількох знайомих, включаючи одного дууже вибагливого товариша, у котрого була добра половина моніторів, якісних підсилювачів та іменитих пасивок були S3000 і саме до якості міжблочного з'єднання претензій не було ні у кого.
Пора вже запам'ятати, шо посилання на експертну думку невідомого мегакомпетентного джерела у 99.9% фейк. Тут просто мегамонстр, який мав дуже коштовні Дженелі, Дінаудіо та Акуфейси і якогось ляду колупаєтся з Едіками. Це як у русні, у кожного другого є знайомій з Маріуполя, який своїми очами бачив, як ВСУ розстрілюють на джипах с мінометів будинки. Час йде, але не усі розумнішають, одні й тіж байки :)
Є що сказати стосовно затримки, експертно і не з дивану, без суто власної думки що провід краще?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Евгений King: 24.07.2024 16:56Є що сказати стосовно затримки
Мені начхати на затримки в мене цієї проблеми немає, то геймери скаржаться, а моя думка, що провід кращий базується на загальному досвіді спільноти, яка володіє якісною технікою, а не на думці вигаданого тобою чувака
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Radio Bay: 24.07.2024 17:33провід кращий базується на загальному досвіді спільноти, яка володіє якісною технікою, а не на думці вигаданого тобою чувака
провід завжди кращий по замовченню. це видно і по WIFI і по багато чому
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Hotspur: 24.07.2024 23:26провід завжди кращий по замовченню. це видно і по WIFI і по багато чому
До речі так, гарна аналогия для розуміння всесвіту.
Мир полон аналогий, кто не умеет находить аналогии, тот решает одни и те же задачи многократно (с) не претендую
Відповісти