Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор теми: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Shvlr
Мав на увазі модернізацію, перепайку, та подібне.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

ApostolCV: 08.07.2024 21:12 spoglyadach,була Gigabyte GA-8TM з процом і пам'ятаю за 700.
Тааак і чому не забрали цей скарб? Звісно 700 гривень не сказати що прям хороша приємна ціна за неперевірене залізо, але ж кажете з процом і навіть з пам'яттю

Відправлено через 33 секунди:
Mykolay3ack: 08.07.2024 22:21 Shvlr
Мав на увазі модернізацію, перепайку, та подібне.
Доречі було б удобнінько окремою темою, типу що б не шукати все в одній
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

spoglyadach, продавець не захотів ОЛХ доставку. Каже тільки передплата , бо в нього вже покупант на наступну добу. А мене такі розклади геть не порадували.

Mykolay3ack, як руки дойдуть то напишу/зніму , але це аж на наступному тижні.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

ApostolCV
А, ну тоді нехай гуляє :)
Death
Member
Аватар користувача
Звідки: Малин

Повідомлення

таксь 7900гт в когось е живе ? (піде на розпай) аби гпу був живий
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Death: 09.07.2024 10:59 таксь 7900гт в когось е живе ? (піде на розпай) аби гпу був живий
Відкрию одну велику таємницю, більшість мертвих 7900 це якраз відвал ГПУ
Death
Member
Аватар користувача
Звідки: Малин

Повідомлення

spoglyadach
ух ти яка таемниця :lol:
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

ApostolCV: 09.07.2024 10:29spoglyadach, продавець не захотів ОЛХ доставку. Каже тільки передплата , бо в нього вже покупант на наступну добу. А мене такі розклади геть не порадували.
По собственному печальному опыту, при таких рассказах 99% что будет кидалово.
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Надо помощь клуба.

Досталось мне вот такие ИДЕ ССД диски (фото под спойлером)
спойлер
Зображення
Зображення
Даташита или какой нормальной инструкции я по ним найти не смог, только объявления про продажу. Пытался подключить через китайский переходник миниИДЕ-ИДЕ - не видит старая мамть на 775 с иде. Может мать надо новее или переходник какой нужен особый? Питания отдельного у них нет. Для чего перемычка не ясно. В какую сторону копать что бы их завести ?
злый пэс
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

offece-trader: 11.07.2024 15:46 Надо помощь клуба.

Досталось мне вот такие ИДЕ ССД диски (фото под спойлером)
спойлер
Зображення
Зображення
Даташита или какой нормальной инструкции я по ним найти не смог, только объявления про продажу. Пытался подключить через китайский переходник миниИДЕ-ИДЕ - не видит старая мамть на 775 с иде. Может мать надо новее или переходник какой нужен особый? Питания отдельного у них нет. Для чего перемычка не ясно. В какую сторону копать что бы их завести ?
Джамперами там M/S переключается, рядом на плате написано. А питание должно быть, по шлейфу питание не подаётся.
Востаннє редагувалось 11.07.2024 16:19 користувачем злый пэс, всього редагувалось 1 раз.
acidburn
Member

Повідомлення

offece-trader: 11.07.2024 15:46
Даташита или какой нормальной инструкции я по ним найти не смог, только объявления про продажу. Пытался подключить через китайский переходник миниИДЕ-ИДЕ - не видит старая мамть на 775 с иде. Может мать надо новее или переходник какой нужен особый? Питания отдельного у них нет. Для чего перемычка не ясно. В какую сторону копать что бы их завести ?
У мене були такі але в корпусі, наче там усе просто? Стандартний ноутбучний 44 пін, живлення по ньому ж передається, джампер то майстер/слейв.
Можна спробувати інші перехідники, а можливо й самі диски вже дохлі.
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

offece-trader
По пунктам:
1.Перемичка визначає режим Master/Slave
2. Чи коректно працює перехідник з іншими ide2.5". Чи живий взагалі сам сата~іде ?
3 . Чи є на вашому перехіднику додаткове живлення .
P.S. я використовую SATA to 2.5IDE. хоча є і іде/іде
злый пэс
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

А, точно, на 2,5" идёт 5 вольт по разъёму, у переходника должен быть выход под молекс.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

offece-trader
це IDE flash з тонкого клієнту HP на 64МБ (МБ, не GB!)
Живлення там наче збоку у самому роз'ємі 5В.
Так, це ноутбучний роз'єм, але не "папа", як зазвичай, а "мама". Через адаптер повинен працювати, в усякому разі, до самого клієнту я замість цієї флешки чіпляв через шлейф 44пін і IDE диски, і різні флешки через адаптери.

Цінність цього "SSD" наближена до нуля, у мене наче пара десь таких валялося, я їх міняв на такі самі по конструктиву, але на 2ГБ
Death
Member
Аватар користувача
Звідки: Малин

Повідомлення

в мене ide ssd там конектор живлення як в флопаря 3.5, але було геть здивування коли я завтикав його підключити і воно занюхалось нормально на 486 :rotate:
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

До речі , я зараз не біля заліза , але порпаючись по тенетам інтернету знайшов ось що...
В свій час купля CF to IDE під 80486.. там мультикарта не з'їла і сильно грівся один з чіпів. При цьому на BX440 все було ок.
Схоже рішення було ось чому
Screenshot_2024-07-11-16-29-49-340_ua.com.rozetka.shop.jpg
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Death: 12.07.2024 09:11 в мене ide ssd там конектор живлення як в флопаря 3.5, але було геть здивування коли я завтикав його підключити і воно занюхалось нормально на 486 :rotate:
Там справа у тому, що живлення 5V було заведено колись по стандарту у 40пін роз'ємі саме на той пін, який зараз відсутній (ключ). І IDE flash може від нього живитись. Із більш-менш сучасних плат (не 486 і не сокет 7) я таке бачив на тонких клієнтах від гігабайту, там стояла стандартна ITX гігабайтівська плата з процесором VIA і вона мала таку опцію, як живлення 40пін IDE DOM без додаткового "хвоста".
ale4316
Member

Повідомлення

Віддам поганяти бенчмарки. Є погнуті ніжки.
спойлер
IMG20240712114838.jpg
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

ApostolCV: 12.07.2024 09:23 До речі , я зараз не біля заліза , але порпаючись по тенетам інтернету знайшов ось що...
В свій час купля CF to IDE під 80486.. там мультикарта не з'їла і сильно грівся один з чіпів. При цьому на BX440 все було ок.
Схоже рішення було ось чому
А про який саме адаптер йдеться?
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

moonlight49, ось таке
спойлер
Screenshot_2024-07-12-18-06-18-380-edit_ua.com.rozetka.shop.jpg
Screenshot_2024-07-12-18-06-01-100-edit_ua.com.rozetka.shop.jpg
Відповісти