Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
siruf
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Зображення

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 28.08.2012 16:34 користувачем siruf, всього редагувалось 9 разів.
Reverse_rain
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Solpadeine: 07.07.2024 08:09 Reverse_rain
кулер-то можно взять низкопрофильный) если проц не разгонять, все равно с головой хватит на Рязань даже боксового
https://hard.rozetka.com.ua/ua/qube_qbx ... 270321286/
Попадался такой корпус, но не знаю даже...только верхний и задний вентилятор
А они, бывает, примерно по 2.5к попадаются в интернете
Выглядае звичайно прикольно, теж маю слабкість до виду шлифованного металу, але мене в таких корпусах зупиняэ незвичне розташування БП, та і вентиляція в корпусі як на мене не дуже, та й ще е враження що бічна стінка це піддон материнської плати, дуже дивне рішення... Це більш стайл рішення а ніж ефективне))
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Solpadeine: 07.07.2024 08:09 Reverse_rain
кулер-то можно взять низкопрофильный) если проц не разгонять, все равно с головой хватит на Рязань даже боксового
https://hard.rozetka.com.ua/ua/qube_qbx ... 270321286/
Попадался такой корпус, но не знаю даже...только верхний и задний вентилятор
А они, бывает, примерно по 2.5к попадаются в интернете
там буде бж дути в кришу, враховуючи, що там вікно, то буде пічка, краще вже qube hawk або qube v9, якщо по габаритам підходить, або як варіант ця вінга
https://vinga.ua/ru/korpus_vinga_cs315b_2p10019
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Reverse_rain
У меня оригинальная версия подобного корпуса - Jonsbo UMX4 - могу сказать что визуально шлифованный алюминий смотрится супер, и в целом дизайн корпуса очень приятно отличается от 99% одинаковых ящиков с решетом и подстветкой изо всех мест. Впрочем дизайн дело индивидуальное, а чисто практически - верхнее расположение бп это очень удобно и практично тк позволяет огранизовать продув снизу вверх.
Глухая морда это минус в плане вентиляции (но не то чтобы критичный если мы нормально задуваем снизу) но большой плюс в плане шума.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

fludimir: 07.07.2024 16:50 Reverse_rain
У меня оригинальная версия подобного корпуса - Jonsbo UMX4 - могу сказать что визуально шлифованный алюминий смотрится супер, и в целом дизайн корпуса очень приятно отличается от 99% одинаковых ящиков с решетом и подстветкой изо всех мест. Впрочем дизайн дело индивидуальное, а чисто практически - верхнее расположение бп это очень удобно и практично тк позволяет огранизовать продув снизу вверх.
Глухая морда это минус в плане вентиляции (но не то чтобы критичный если мы нормально задуваем снизу) но большой плюс в плане шума.
умх4 то куб хоук, а ігл то умх3, ви там на його кришу подивіться :D
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

oversteve: 07.07.2024 17:38умх4 то куб хоук, а ігл то умх3, ви там на його кришу подивіться
да я в курсе, но они кроме размера и поддержки ATX принципиально не отличаются, зато сильно отличаются от корпусов с нижним расположением бп и продуваемой мордой.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

fludimir: 07.07.2024 17:47
oversteve: 07.07.2024 17:38умх4 то куб хоук, а ігл то умх3, ви там на його кришу подивіться
да я в курсе, но они кроме размера и поддержки ATX принципиально не отличаются, зато сильно отличаются от корпусов с нижним расположением бп и продуваемой мордой.
я ж кажу, подивіться на кришу у умх3 де є решето, а де нема
Reverse_rain
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

fludimir: 07.07.2024 16:50 Reverse_rain
У меня оригинальная версия подобного корпуса - Jonsbo UMX4 - могу сказать что визуально шлифованный алюминий смотрится супер, и в целом дизайн корпуса очень приятно отличается от 99% одинаковых ящиков с решетом и подстветкой изо всех мест. Впрочем дизайн дело индивидуальное, а чисто практически - верхнее расположение бп это очень удобно и практично тк позволяет огранизовать продув снизу вверх.
Глухая морда это минус в плане вентиляции (но не то чтобы критичный если мы нормально задуваем снизу) но большой плюс в плане шума.
Ууу, гарнюня. Один із тих корпусів на які дивишся і перша думка "Хочу!" Та і реалізація продува краща ніж у копії від qube. Але і відповідний прайс. А що до шуму, ну це так. Пам'ятаю були корпуси від be quiet в яких можно було знімати панелі зверху і спереду, залежно що тобі потрібно, тиша чи прохолода. А самі панелі були покриті шумкою.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Reverse_rain: 07.07.2024 21:24 Та і реалізація продува краща ніж у копії від qube. Але і відповідний прайс.
це не копія, а той самий корпус виготовлений Джонсбо, який продається в Україні під брендом Куб
умх4 то куб хоук - у них решето на всю кришу
умх3 то куб ігл - у них БЖ буде дути тепле повітря в глуху кришу
Reverse_rain
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

oversteve: 07.07.2024 21:31
Reverse_rain: 07.07.2024 21:24 Та і реалізація продува краща ніж у копії від qube. Але і відповідний прайс.
це не копія, а той самий корпус виготовлений Джонсбо, який продається в Україні під брендом Куб
умх4 то куб хоук - у них решето на всю кришу
умх3 то куб ігл - у них БЖ буде дути тепле повітря в глуху кришу
Оу, зрозуміло-зрозуміло, тупанув. Так, я щось умх4 порівнював з іглом. Хоук виглядає краще, якби йому ще 140мм вентилятори можно було ставити, взагалі казка була б.

Подивився огляди, і знаєте він дійсно доволі непогано продуваеться. Не очікував від такого форм фактору.
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

oversteve: 07.07.2024 18:42я ж кажу, подивіться на кришу у умх3 де є решето, а де нема
теперь понял, даже не подумал что могли такую глупость сделать, учитывая как все классно и удобно в UMX4. Тогда разве что разворачивать бп чтоб дул вниз в корпус
Reverse_rain: 07.07.2024 21:24Пам'ятаю були корпуси від be quiet в яких можно було знімати панелі зверху і спереду, залежно що тобі потрібно, тиша чи прохолода. А самі панелі були покриті шумкою.
у меня второй пк в шумоизолированном Fractal R5, там на морде дверка с шумкой, открывается для лучшего обдува, закрывается для тишины - но там все равно есть вентрешетки спереди и по факту шумоизоляция спереди минимальна, писк дросселей и винты я оттуда хорошо слышал.

Кстати, из минусов таких Jonsbo/Qube и подобных корпусов из тонкого алюминия - без виброизоляции они будут хорошо подпевать винчестерам, особенно если будет больше одного хдд. Но многим сейчас хдд вообще не нужны, у меня там только м2 ссд и корзину для винтов я вообще убрал.
Reverse_rain
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

fludimir: 08.07.2024 00:05
Кстати, из минусов таких Jonsbo/Qube и подобных корпусов из тонкого алюминия - без виброизоляции они будут хорошо подпевать винчестерам, особенно если будет больше одного хдд. Но многим сейчас хдд вообще не нужны, у меня там только м2 ссд и корзину для винтов я вообще убрал.
Все одно краще ніж мій дірявий Aerocool Xpredator X1, із металу 0.5 і з дірками усюди де потрібно і не потрібно. Ві в мене зараз столом підпертий, бо без цього десь починається резонансні звуки які дуже дратують. Та і всі ці дірки по корпусу... наче так, гарно проджуваеться, але із за них повітряний потік розсіюється і ефективність падає.
Jura
Member

Повідомлення

Зачарував корпус Deepcool CH160 своїм дизайном, компактними розмірами та ручкою. Такий собі УПС стайл або як моя жінка сказала "клітка для хом'яка" )))
Напишу відгук може комусь буде корисний що сюда можна засунити.

Виробник позиціонує збірку для мініАТХ плат АЛЕ якщо ваша плата мікроАТХ висотою не більше 22.5см та кріплення блока живлення на лицівий панелі ТО сюда можна засунити мікроАТХ плату =) влізла навіть відеокарта довжиною 25см, при умові що висота блока живлення 14-15см (відеокарта має проходити під блоком живлення, інакше треба коротшу відеокарту)!
Виробник бачить тільке одне розташування 3.5\2.5" харда, але не проблема повішати ще один ))) за ним навіть залишаєця місце для встановлення 80мм фана.

В цілому при збірці все тісновато до останього сантиметра, але все реально всунути, всього на 2 см зробили б вищим корпус і абсолютно всі microATX плати можна всовувати!
спойлер
photo_5217797833829243496_y.jpg
спойлер
photo_5217797833829243767_y.jpg
спойлер
photo_5217797833829243602_y.jpg
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Jura: 09.07.2024 18:22 всього на 2 см зробили б вищим корпус і абсолютно всі microATX плати можна всовувати!
от як раз такі варіанти
https://www.jonsbo.com/en/products/Z20Black.html
https://vinga.ua/ru/korpus_vinga_cs315b_2p10019

п.с. цей діпкул троха дивний як на мінікорпус - кінська ширина аби свої 170мм кулери пхати, в той же час, тільки 305мм відяхи по довжині :insane: ну і не забуваємо про співпрацю з воєнкою русні
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Jura: 09.07.2024 18:22 всього на 2 см зробили б вищим корпус і абсолютно всі microATX плати можна всовувати!
https://www.aliexpress.com/item/1005006699740595.html
Якщо брати з тао - то можна в 3-3.5к вийти :)
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversteve: 09.07.2024 18:41тільки 305мм відяхи по довжині :insane:
коли тобі подобається корпус на що тільки не підеш :laugh:
спойлер
Зображення
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Jura: 09.07.2024 18:22Виробник позиціонує збірку для мініАТХ плат АЛЕ якщо ваша плата мікроАТХ висотою не більше 22.5см та кріплення блока живлення на лицівий панелі ТО сюда можна засунити мікроАТХ плату =)
Якщо орієнтуватися під міні-ІТХ (а не АТХ) плати і хочеться компактного корпусу цього формату, то краще вже взяти G200 з Алі об'ємом менше 13 літрів. Туди ще і велика башта влазить. Там хоч розумієш, задля чого жертви тіснотою. Бо цей Діпкул загалом-то вже з тих об'ємів, що і так мав би бути продуманим під стандартні мАТХ.
Jura
Member

Повідомлення

Hells Angels: 09.07.2024 21:11
oversteve: 09.07.2024 18:41тільки 305мм відяхи по довжині :insane:
коли тобі подобається корпус на що тільки не підеш :laugh:
спойлер
Зображення
Ахахх просто під столом :gigi:
Reverse_rain
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Hells Angels: 09.07.2024 21:11
oversteve: 09.07.2024 18:41тільки 305мм відяхи по довжині :insane:
коли тобі подобається корпус на що тільки не підеш :laugh:
спойлер
Зображення
В мене так знайомий Fractal Design Node 202 модифікував, для кращого забору повітря... (Сподіваюсь він не читає цей форум)
Street
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Добрый.

Подскажите пожалуйста хорошие, холодные атх корпуса под большие видеокарты, с запасом слотов под охлад воздух, вода.

Что сейчас самое ходовое среди форумчан ?
Feels
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Чи влізе Artic Freezer ||| 420 у корпус Fractal Design Define R5 https://www.fractal-design.com/products ... -r5/black/? По опису 420 влізає, але є такі ліміти

Код: Виділити все

Top radiator
420, 360, 280, 240, 140 or 120 mm (a thickness limitation of 55 mm for both radiator + fan applies on 420, 280 and 140 mm radiators; 420 and 360 mm radiators require removal of the ODD bay)

Ніде не зміг знайти інформації щодо повної товщини радіатора з кулерами.
Відповісти