У Steam стартував літній розпродаж із мегазнижками на деякі з найкращих ігор усіх часів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

Alligator
Забув додати, стім у мене вже не памятаю скільки років на українській мові, як і ПК :)
Це до речі не комфортно, бо наприклад якщо стім на російській, то більшість опису ігор теж на російській.
А якщо на нашій, то більшість показує на англійській і доводиться переводити браузером.
Це не важко в принципі, але лишній гемор, але терплю, все заради статистики україномовних користувачів у стімі :)
Але відчуваю це не допоможе.
Після відчутного скачка цін у стімі для України, думаю цей і так мізерний відсоток україномовних користувачів у стімі зійде на коло нуля.
Колись воно все наладиться і будуть нашу країну поважати і локалізації будуть, але це ще не скоро :)
Молодь он масово розмовляє на російській, а це іменно вони повинні думати про нашу репутацію як українців у стімі і не тільки.
А я вже старий, я вже маю 45 рочків :) і все здоровя і так віддав на захисті України з 14 року і з першого дня рокової дати 22 року.
Я для ції країни віддав найдорожче, жаль країні пофіг :) ми розходніки як казали у нас у піхоті :)
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Alligator: 01.07.2024 13:25 А якої локалізації?
Такої як в BG3, ETS2, AW2 etc. Бодай текстової. В ідеалі і озвучка. Укр, звісно. Нема укр. мови, нема укр. гривень. Все просто. :)
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Skiff93: 30.06.2024 22:34Там всі персонажі на карті уже відображаються.
Ні, вони відображаються на карті, лише якщо ти вже персонажа знайшов.
А до цього - ні.
А оскільки протягом квесту NPC раз 5 змінює своє положення, і ти ніколи не знаєш заздалегідь, де будеш його шукати, а ще й непісі часто розміщені в укромних кутках карти, то не знайти непіся і провтикати квест або його частину - легше легкого.
До речі, розробники почули критику цього дурного рішення і в доповненні тупо розмістили всіх персонажів біля вогнищ. Тепер не знайти більшість з них майже неможливо.
Наче і вирішили проблему просраних квестів, але виглядає це кострубато, тусують біля кожного вогнища два перса, але один з одним не розмовляють.
mult: 30.06.2024 22:12Короче щоб пограти нлрмально в елден рінг, треба спочатку дивитись гайди по завданням і героям.
Найсмішніше те, що навіть гайди не допомагають.
Я проходив оригінальний елден двічі і в перший раз пропустив не менше половини квестів через їх дурну структуру.
Коли проходив в другий раз - гуглив всі гайди, щоб знайти всі квести. ДУмаєте, допомогло? Фіг там, навіть так я зламав мінімум один квест, бо якось проскакав повз квестгівера, а коли потім повертався - його вже не було на місці (бо він зникає після проходження цієї локації, навіть якщо сюжетно локація ніяк не змінюється по сюжету).
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

mult: 01.07.2024 16:00 Alligator
Забув додати, стім у мене вже не памятаю скільки років на українській мові, як і ПК :)
Це до речі не комфортно, бо наприклад якщо стім на російській, то більшість опису ігор теж на російській.
А якщо на нашій, то більшість показує на англійській і доводиться переводити браузером.
Це не важко в принципі, але лишній гемор, але терплю, все заради статистики україномовних користувачів у стімі :)
Але відчуваю це не допоможе.
Після відчутного скачка цін у стімі для України, думаю цей і так мізерний відсоток україномовних користувачів у стімі зійде на коло нуля.
Колись воно все наладиться і будуть нашу країну поважати і локалізації будуть, але це ще не скоро :)
Молодь он масово розмовляє на російській, а це іменно вони повинні думати про нашу репутацію як українців у стімі і не тільки.
А я вже старий, я вже маю 45 рочків :) і все здоровя і так віддав на захисті України з 14 року і з першого дня рокової дати 22 року.
Я для ції країни віддав найдорожче, жаль країні пофіг :) ми розходніки як казали у нас у піхоті :)
У стім взагалі локалізація як мінімум новим прирівняна до країн, при російській мові всі розпродажі з позначками моцкви та їх часу.
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Взял киберпук, такое себе если честно. Не могу сказать что убого но и не красиво (по графике) тела неплохо смоделированы. Переходил улицу копы стреляли в асфальт кто то там был под асфальтом, машины проваливаются под асфальт. И это сколько времени после релиза. Сразу на старте чувак берет рукой воду для умывания мимо воды :lol: . Дрисня просто.
Не стоит даже 560 грн.
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

jumanji
В мене кіберпанк куплений з усіма доповненнями.
Але прки навіть не ставив, не було часу :)
Поки що просто в колекції :)
Жальтаке чути за нього через стільки патчів і покращень.
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Демки норм тема, возвращал 2 платежа, за дум и хеллдайверс 2, так они 12 дней шли назад. Полня шляпа.

Еще ставил the alters у нее есть демка, потому что я видел - покупать точно не буду, чего только стоит бег у персонажа и прочие двежения как у всратого. Об оптимизации молчим вообще. ( Спишем на демо)

Звуковая озвучка очень важна так как голос/интонации создают дополнительное погружение и настройку нужного характера (восприятие) и отношение к происходящему по сюжету. А все эти субтитры текстовые не то.

Из тех игр что меня интересовали я не нашёл ни украинской ни руснявой озвучки. (И это го*но)
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mult: 01.07.2024 10:42І це вже якось відчувається по гаманцю.
Ціни європейські а рівень життя африканський
Згоден. У самого зараз не дуже з роботою, є певні кошти, але небагато, але наче розрулив з новою роботою, то вирішив, що не все так погано :D
А в елдича дуже кортить погратися і вирішив собі такий подарунок зробити. Колись пробував на піратці грати, навіть виходило босів долати, хоча для мене це справжній хардкор.

Отправлено спустя 3 минуты 30 секунд:
mult: 01.07.2024 17:27Жальтаке чути за нього через стільки патчів і покращень.
Зараз кіберпанк набагато краще, аніж релізна версія. Поляки все-таки молодці, що не закинули гру та працювали над нею, виправили багато своїх помилок, минулого року бомбезне DLC зарелізили. Заради тих емоцій, що дарує гра від проходження та геймплею, можна пробачити та не зважати увагу на ті недоліки, що досі в грі присутні, вони аж ніяк не псують враження від гри, хоча кому як, деяким гравцям це занадто принципово.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Двічі пройшов кіберпанк, і якихись суттєвих багів не знайшов, чи може я такий спостережливий...
divinity
Member

Повідомлення

Alligator: 01.07.2024 13:59 Плутаєте цифровий товар з помідорами на ринку які загниют якщо не продати до кінця тижня. Зі сторони розробника краще продати 100 000 копій по фулл прайсу європейцям які потім ще DLS накуплять, чим 1 000 000 за 10% в країни третього світу де куча мороки с платіжками, підтримкою, мовним барьером та подальші продажі доповнень біля нуля.
Так це ви плутаєте з помідорами. Якщо помідорів одна тонна, то не можна ще одну тонну створити. Продати копію гри легше легкого.

Тобто видавець може або продати на захід, або ДОДАТКОВО нам. Мороки з платіжками, підтримкою і т.п. - на себе стім бере, деякі ігри взагалі тільки з стім балансу можна купити, а там рефанду немає і т.п.

Подальші продажі доповнень біля нуля - так може тому що за доповнення просять великих грошей? Просіть за доповнення 30% від ціни гри і норм. А то 1.5х від гри, де додають 20% контенту і хм, чого ж не купують? Виходить жадібні видавці не продають нічого, бо плюють на ринок, а деякі роблять хоч якість регіональні ціни.

Ось візьмемо Paradox Interactive - був підписаний на декілька їх ігор - але вони підняли на все ціни в гривні в два рази в 2024, коли гривня стрибнула на 5 грн. Окей, почистили список бажань. А є ігри хоч і не з низькою, але хоча з прийнятною ціною - те ж BG3.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Alligator: 01.07.2024 13:59 Зі сторони розробника краще продати 100 000 копій по фулл прайсу європейцям які потім ще DLS накуплять, чим 1 000 000 за 10% в країни третього світу де куча мороки с платіжками, підтримкою, мовним барьером та подальші продажі доповнень біля нуля.
Вы так рассуждаете, как будто одно противоречит другому. Со стороны издателя - важно все, и убедить западного потребителя купить игру по фулпрайсу, и заботиться политикой региональных цен для того что бы заинтересовать потребителя развивающихся стран. Недополученная прибыль, это по факту упущенная прибыль.

Отправлено спустя 3 минуты 26 секунд:
Lekrs: 01.07.2024 19:37 Двічі пройшов кіберпанк, і якихись суттєвих багів не знайшов, чи може я такий спостережливий...
На релизе были блокеры прохождения на третьем часу игры примерно. Потом чехарда с тем что патчи убивали сохранения, а больше я как-то игру и не запускал.
Ostin
Member

Повідомлення

До речі, до захисників видавців - гляньте ціни на Steamdb. Купа ігор для русні дешевше наших. Тобто нічого не заважає видавцю демпінгувати аж так, щоб заробити додаткову копійчину.
Наприклад, Dead Cells зараз історичний мінімум ціни. У нас 164 грн. У орків - 115 в переводі на грн. Це 30% профіту на рівному місцю.
Тому не треба про "розробник орієнтований на захід і йому треба 60 баксів". Якщо хочуть отримати ринок - ціна ставиться відповідна. Крапка.
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Элдер ринг, балтур Гейтс 3, Рдр2 и ещё много могут продавать не за 60уе, значит ок, не в минус же. А другие просто не хотят спустится на землю, такие как активижн, ЕА, убейсофт - цены конские.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 02.07.2024 11:01
Alligator: 01.07.2024 13:59 Зі сторони розробника краще продати 100 000 копій по фулл прайсу європейцям які потім ще DLS накуплять, чим 1 000 000 за 10% в країни третього світу де куча мороки с платіжками, підтримкою, мовним барьером та подальші продажі доповнень біля нуля.
Вы так рассуждаете, как будто одно противоречит другому. Со стороны издателя - важно все, и убедить западного потребителя купить игру по фулпрайсу, и заботиться политикой региональных цен для того что бы заинтересовать потребителя развивающихся стран. Недополученная прибыль, это по факту упущенная прибыль.

Отправлено спустя 3 минуты 26 секунд:
Lekrs: 01.07.2024 19:37 Двічі пройшов кіберпанк, і якихись суттєвих багів не знайшов, чи може я такий спостережливий...
На релизе были блокеры прохождения на третьем часу игры примерно. Потом чехарда с тем что патчи убивали сохранения, а больше я как-то игру и не запускал.
На релізі ніколи не граю, зазвичай місяця три мінімум чекаю щоб баги пофіксили і оптимізацію довели до порядку. Перший раз проходив десь через рік, другий, як фантом ліберті добавили.
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Геральт: 01.07.2024 17:01
Alligator: 01.07.2024 13:25 А якої локалізації?
Такої як в BG3, ETS2, AW2 etc. Бодай текстової. В ідеалі і озвучка. Укр, звісно. Нема укр. мови, нема укр. гривень. Все просто. :)
Ще один диванний патріот :lol:
Це одноразова акція для хайпу була.
Регіональних цін вже не видно, як раніше. Нікому наш ринок не здався і даремно. Скоро вся аудиторія поляже. :rip: (чоловіки 27-40, що грали в нормальні ігри).
Тут спільноту модерів і студій озвучення потрібно піднімати, бо є такі люди в нас точно (поки що).
Але це ще одне оправдания Скруджа, щоб лишній раз хорошу (для нього) спіратити. Бо про солов'їну забули - а цен НЕПОВАГА! ЗРАДА! Не куплю. Навіть класну інді, хоч і спірачу. Бо я не жид, а ПАТРІОТ :lol:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Skiff93: 04.07.2024 00:32 Це одноразова акція для хайпу була.
Яка однарозова акція, ваня? ETS2 локалізований 100 років тому. І DLC, які постійно виходять, також локалізуються
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

jumanji: 01.07.2024 17:48 Демки норм тема, возвращал 2 платежа, за дум и хеллдайверс 2, так они 12 дней шли назад. Полня шляпа.

Еще ставил the alters у нее есть демка, потому что я видел - покупать точно не буду, чего только стоит бег у персонажа и прочие двежения как у всратого. Об оптимизации молчим вообще. ( Спишем на демо)

Звуковая озвучка очень важна так как голос/интонации создают дополнительное погружение и настройку нужного характера (восприятие) и отношение к происходящему по сюжету. А все эти субтитры текстовые не то.

Из тех игр что меня интересовали я не нашёл ни украинской ни руснявой озвучки. (И это го*но)
Пробував запускати через рік після релізу.
Вилітало при здачі кожного сюжетного квесту.
Траву і кущі було видно поверх всього (в т.ч стін) на всю відстань рендеру.
Мільйон багів фізики, але на фоні іншого то уваги не привертало.
Гайдів на відключення мила тоді ще не було - хвалений графоній навіть третій мафії давав прикурити :lol:
Більше не встановлював, бо гра як така мені не цікава. Хотів на графоній подивитися, а його не завезли...
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Геральт: 04.07.2024 08:51
Skiff93: 04.07.2024 00:32 Це одноразова акція для хайпу була.
Яка однарозова акція, ваня? ETS2 локалізований 100 років тому. І DLC, які постійно виходять, також локалізуються
Я про нормальні ігри, а не унилі покатушки де 10 слів на всю гру. Тим більше це чисто для ринку Європи і чехи пиляли.
Кусок траси це DLC? :lol:
Чуєш, гірша :gigi:
З нормальними іграми так не буде уже. То й же Baldurs Gate 3 і Lords of the Fallen одні з єдиних представників.
Сумнівно, що ти на якийсь Kickstarter на озвучку чи хоча б локалізацію гри хоч долар задонатив би.
"Я не купую ігри, де немає української, але все одно їх пірачу."

З євротреку не вирізали карту росії, а ти її граєш? ЗРАДА! :lol:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Skiff93: 04.07.2024 17:54 З нормальними іграми так не буде уже.
КП2077, Ark: Survival, BG3, Sherlock Holmes: The Awakened, Darkest Dungeon 2, ETS2, Subnautica, Trine5. Це те, що в бібліотеці.

Ще грав Invincible, Lords of the Fallen, Senua’s Saga: Hellblade II, Hades 2, AW2.

І то не повний перелік. Все буде, ваня, поступово. Не все одразу.

Може мені на Kickstarter ще переклад мануала до холодильника/телевізора задонатити?
Карту виріжуть, не поспішай ;)
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Геральт: 04.07.2024 18:52
Skiff93: 04.07.2024 17:54 З нормальними іграми так не буде уже.
КП2077, Ark: Survival, BG3, Sherlock Holmes: The Awakened, Darkest Dungeon 2, ETS2, Subnautica, Trine5. Це те, що в бібліотеці.

Ще грав Invincible, Lords of the Fallen, Senua’s Saga: Hellblade II, Hades 2, AW2.

І то не повний перелік. Все буде, ваня, поступово. Не все одразу.

Може мені на Kickstarter ще переклад мануала до холодильника/телевізора задонатити?
Карту виріжуть, не поспішай ;)
Ого. Десяток аж, Шерлока робили українці, з поляками все ясно.
Не буде, бо ринку немає. Попіарились трішки і все.
Бачив як регіональні ціни позникали? Думаєш йде до чогось хорошого.
:lol: так, що трішки критичного мислення, уася, тобі не завадить.
Ну а озвучки ніде немає взагалі.
А про якісь перекладу тексту в більшості буде просто :facepalm:
Бо ніхто не старався, або тупо Google перекладач.

Відправлено через 47 хвилин 54 секунди:
Геральт: 04.07.2024 18:52
Skiff93: 04.07.2024 17:54 З нормальними іграми так не буде уже.
КП2077, Ark: Survival, BG3, Sherlock Holmes: The Awakened, Darkest Dungeon 2, ETS2, Subnautica, Trine5. Це те, що в бібліотеці.

Ще грав Invincible, Lords of the Fallen, Senua’s Saga: Hellblade II, Hades 2, AW2.

І то не повний перелік. Все буде, ваня, поступово. Не все одразу.

Може мені на Kickstarter ще переклад мануала до холодильника/телевізора задонатити?
Карту виріжуть, не поспішай ;)
PS
Я про озвучку: от і окркляндії є цілих дві студії, які роблять озвучку і доволі хорошу.
Не виріжуть, а ще й додати скоро планують.
Відповісти