Вибір смартфону. Realme 12 5G до 11.000 грн ТОП. Чи є кращі варіанти до 11.000 і не більше?

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Автор
Повідомлення
usse
Junior

Повідомлення

Добрий День. Подобається смартфон Realme 12 5g. Але відгуки, поради кажуть про інше. Одні кажуть не купувати через процесор, адже це трішки краща версія HELIO G99, іншим ну ніяк не подобається його вигляд. І я не знаю, як бути. Планую використовувати щоб дивитись фільми, серфити в інтернеті, ігри практично не граю.

Екран IPS влаштовує, хоча кажуть що з таким екраном автономність та продуктвиність його знижується у порівнянні з AMOLED.

Хіба 11.000 грн дійсно за такий смартфон це дорого, і є кращі варіанти також до 11.000 (саме до 11.000 бо з 14.-15.000 там вибір більший, але не думаю що є сенс переплачувати) Чи ні?

Загалом порадьте можливо Ви знаєте кращий варіант за ці кошти до 11.000 грн? Чи взяти додати ті 4-5 тисяч і купити щось краще навіть якщо не грати в ігри?
my4a4oc
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Б.у iPhone 12-13 :) і павер банк зверху)
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

usse: 22.06.2024 08:19Загалом порадьте можливо Ви знаєте кращий варіант за ці кошти до 11.000 грн? Чи взяти додати ті 4-5 тисяч і купити щось краще навіть якщо не грати в ігри?
Я бы взял Xiaomi Redmi Note 13 4G
https://hotline.ua/ua/mobile-mobilnye-t ... ght-black/
usse: 22.06.2024 08:19Планую використовувати щоб дивитись фільми, серфити в інтернеті, ігри практично не граю.
Для подобных потребностей в нем есть все что надо.
SieG
Member

Повідомлення

О какраз ежемесячный платеж за новый айфон, самое то.

Рекомендую самсунг в этой ценевой категории, без шуток, там по ттх не особо ярко, но я скажу по личному опыту использования М и А серии они в бытовом использовании лучше топовых апаратов (в одно время был самсунг м30с, айфон 13мини и ванплюс 8т и самсунг всех е-л)
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

До 11000 грн це в принципі адекватний варіант. Перекрученний тисячею майстрів айфон я би не брав, до адекватного самсунга треба додавати 3х бюджету, редмі ноут 13 про має слабший процесор якщо важливі процесорні мощі, а інших типу пкоко, інфінікс, зте, оппо я би проігнорував.
Після 15ти тисяч для серфінгу без ігор переплачувати не варто, хіба за бренд, бо і реалмі як на мене доволі сумнівний бренд.
Якщо не важливо чи це буде новий телефон чи вживаний, то я б подивився в сторону піксель 7а та самсунг с23
Alexsandre93
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

А poco f5? Проц снап, амолед, непогана збірка.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

viewtopic.php?f=26&t=280593
Якраз poco f5 продаю :beer:
Alexsandre93
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

:lol: Чекали на мій пост? А? Признавайтесь! :gigi:
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Та ні, тіко от очі розплющив, зайшов на форум почитати)
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Не брав би китайців (Xiaomi, realme, Huawei, zte) бо вони спонсори агресії рф та не вийшли з ринку лаптєстану. А деякі навіть помічені у шпигунстві на користь... Брав би snapdragon SoC, наприклад тут можна підібрати https://m.gsmarena.com/search.php3?
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

moonlight49: 22.06.2024 11:34 Не брав би китайців (Xiaomi, realme, Huawei, zte) бо вони спонсори агресії рф та не вийшли з ринку лаптєстану. А деякі навіть помічені у шпигунстві на користь... Брав би snapdragon SoC, наприклад тут можна підібрати https://m.gsmarena.com/search.php3?
Ну от, ще один свідок китайської пристутності.
Ну то не купуйте нічого. Вирийте собі землянку і живіть серед природи, бо жити цівілізовано - це підтримувати пана ляо і йому подібних. Відкрию Вам таємницю, майже все робиться/збирається в китаї. Тому не купувати щось, аби не підтримувати когось, це якийсь особливий вид знущання з себе.
Всеодно 80% компонентів будь-якого девайсу родом з китаю, то ж не страждайте, будь ласка, маячнею.
Ви кожну річ з китаю ігноруєте?))) Шикарно живете, якщо дозволяєте собі переплачувати за не китайські аналоги 1.5-2, а то і 3 ціни)
Ну давайте предметно, покажіть не китайський аналог Poco F5 або Realme GT Neo 5 (GT3) котрий буде не сильно дорожче і не гірше в плані функціонал/продуктивність. Покажіть реальний приклад!
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений King: 22.06.2024 11:54і не гірше в плані функціонал/продуктивність.
сяомі десь у 14-16рр то не сяомі у 24, тому ото бест оф чойс за свою ціну вже минуле, дивлячись на 14 ультра за 55 і на ті ж самс\яблуко за той же прайс, виникає питання нахріна то сяомі :laugh:
ArchangeLoL
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Моторолку можна взяти теж за такі кошти
usse
Junior

Повідомлення

ArchangeLoL: 22.06.2024 12:46 Моторолку можна взяти теж за такі кошти
А яку модель? G54, G84? Думаєте вона буде кращою?

Відправлено через 2 хвилини 34 секунди:
my4a4oc: 22.06.2024 08:29 Б.у iPhone 12-13 :) і павер банк зверху)
На бу Iphone 12-13 треба з 15.000-16.000 за 11.000
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Hells Angels: 22.06.2024 12:33
Евгений King: 22.06.2024 11:54і не гірше в плані функціонал/продуктивність.
сяомі десь у 14-16рр то не сяомі у 24, тому ото бест оф чойс за свою ціну вже минуле, дивлячись на 14 ультра за 55 і на ті ж самс\яблуко за той же прайс, виникає питання нахріна то сяомі :laugh:
Давайте без ляля, а по суті справи даної теми
Показуйте кращий смартфон в бюджеті 11к грн і не салямі і щоб не гірший був

Відправлено через 1 хвилину 23 секунди:
usse: 22.06.2024 13:44
ArchangeLoL: 22.06.2024 12:46 Моторолку можна взяти теж за такі кошти
А яку модель? G54, G84? Думаєте вона буде кращою?
Не буде, там всюди низькопродуктивні проци та графіка. Як дзвонити і браузер погортати тільки

Відправлено через 1 хвилину 5 секунд:
ArchangeLoL: 22.06.2024 12:46 Моторолку можна взяти теж за такі кошти
А коли моторолку перестали збирати в китаї? Чим вона краща то? :lol:
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

на олх нові пікселі 7а є за таку ціну, однак зважайте на те щоб це не був операторський, якщо не хочете проблем у майбутньому
usse
Junior

Повідомлення

AFU_power: 22.06.2024 09:28 До 11000 грн це в принципі адекватний варіант. Перекрученний тисячею майстрів айфон я би не брав, до адекватного самсунга треба додавати 3х бюджету, редмі ноут 13 про має слабший процесор якщо важливі процесорні мощі, а інших типу пкоко, інфінікс, зте, оппо я би проігнорував.
Після 15ти тисяч для серфінгу без ігор переплачувати не варто, хіба за бренд, бо і реалмі як на мене доволі сумнівний бренд.
Якщо не важливо чи це буде новий телефон чи вживаний, то я б подивився в сторону піксель 7а та самсунг с23
Важливий. Тільки новий
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений King: 22.06.2024 11:54
moonlight49: 22.06.2024 11:34 Не брав би китайців (Xiaomi, realme, Huawei, zte) бо вони спонсори агресії рф та не вийшли з ринку лаптєстану. А деякі навіть помічені у шпигунстві на користь... Брав би snapdragon SoC, наприклад тут можна підібрати https://m.gsmarena.com/search.php3?
Ну от, ще один свідок китайської пристутності.
Ну то не купуйте нічого. Вирийте собі землянку і живіть серед природи, бо жити цівілізовано - це підтримувати пана ляо і йому подібних. Відкрию Вам таємницю, майже все робиться/збирається в китаї. Тому не купувати щось, аби не підтримувати когось, це якийсь особливий вид знущання з себе.
Всеодно 80% компонентів будь-якого девайсу родом з китаю, то ж не страждайте, будь ласка, маячнею.
Ви кожну річ з китаю ігноруєте?))) Шикарно живете, якщо дозволяєте собі переплачувати за не китайські аналоги 1.5-2, а то і 3 ціни)
Ну давайте предметно, покажіть не китайський аналог Poco F5 або Realme GT Neo 5 (GT3) котрий буде не сильно дорожче і не гірше в плані функціонал/продуктивність. Покажіть реальний приклад!
Ще один свідок топів за свої гроші? Як реклама в системних китайських додатках? Смакується добре? Ну да, там же 5 хвилин випилювати, пердолінг ітд. А чому тоді ми повинні по вашій добрій пораді купувати телефон з вбудованою рекламою і відверто китайським софтом? Все збирається в Китаї, дещо збирається на Тайвані, а Тайвань - не Китай, не все звідти йде з поганим софтом, але нажаль пкоко, хлаомі, реалме, зте, хуавей до їх числа не входить. Ну і ще нагадую, що адекватні пристрої чомусь збираються не в материковому Китаї, а в Малайзії, В'єтнамі і Тайвань.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 22.06.2024 12:33
Евгений King: 22.06.2024 11:54і не гірше в плані функціонал/продуктивність.
сяомі десь у 14-16рр то не сяомі у 24, тому ото бест оф чойс за свою ціну вже минуле, дивлячись на 14 ультра за 55 і на ті ж самс\яблуко за той же прайс, виникає питання нахріна то сяомі :laugh:
Купив мамі xiaomi redmi note 12 4g 6gb/128gb за 6к десь рік тому на розетці, назвіть мені телефон який буде хоч приблизно по параметрам схожий до нього в ту ж ціну :D
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_n ... -12188.php
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

AFU_power: 22.06.2024 14:11
Евгений King: 22.06.2024 11:54

Ну от, ще один свідок китайської пристутності.
Ну то не купуйте нічого. Вирийте собі землянку і живіть серед природи, бо жити цівілізовано - це підтримувати пана ляо і йому подібних. Відкрию Вам таємницю, майже все робиться/збирається в китаї. Тому не купувати щось, аби не підтримувати когось, це якийсь особливий вид знущання з себе.
Всеодно 80% компонентів будь-якого девайсу родом з китаю, то ж не страждайте, будь ласка, маячнею.
Ви кожну річ з китаю ігноруєте?))) Шикарно живете, якщо дозволяєте собі переплачувати за не китайські аналоги 1.5-2, а то і 3 ціни)
Ну давайте предметно, покажіть не китайський аналог Poco F5 або Realme GT Neo 5 (GT3) котрий буде не сильно дорожче і не гірше в плані функціонал/продуктивність. Покажіть реальний приклад!
Ще один свідок топів за свої гроші? Як реклама в системних китайських додатках? Смакується добре? Ну да, там же 5 хвилин випилювати, пердолінг ітд. А чому тоді ми повинні по вашій добрій пораді купувати телефон з вбудованою рекламою і відверто китайським софтом? Все збирається в Китаї, дещо збирається на Тайвані, а Тайвань - не Китай, не все звідти йде з поганим софтом, але нажаль пкоко, хлаомі, реалме, зте, хуавей до їх числа не входить. Ну і ще нагадую, що адекватні пристрої чомусь збираються не в материковому Китаї, а в Малайзії, В'єтнамі і Тайвань.
Ну не 5 хвилин, а десь 15 хвилин, 5 на погуглити і 10 переглянути ролики і зробити так само, плюс регіон Великобританія і все, реклами нема.
Вбудований китайський софт, хмм цікаво, бо на Poco F5 до прикладу ніякої китайщини не було, мабуть тому що він для ринку Європи на хвилиночку... От з другим телефоном у мене, а саме Realme Neo GT5 прийшлось посидіти аж на 15хв довше, бо там був і китай софт і реклама, то аж 30хв часу зайняло аби все почистити, це настільки багато часу, що мабуть мені варто було Samasung купувати, бо він ліпший, бо Ви так вважаєте.
Те що на шильдіку написано Індія/Тайвань/В'єтнам то все добре, але всеодно з китаю їде мінімум 50% запчастин і матеріалів, бо китай монополіст більшості рідкоземельних копалин і сировини і т.д.
Ну а стосовно "раджу" купувати, то я ще раз наголошу, дано 11к грн, запропонуйте реальну та свіжу альтернативу по продуктивності та функціоналу для Poco F5, будь ласка.

Відправлено через 5 хвилин 11 секунд:
pelia: 22.06.2024 13:52 на олх нові пікселі 7а є за таку ціну, однак зважайте на те щоб це не був операторський, якщо не хочете проблем у майбутньому
Піксель то добре, але у нього майже на 30% слабший проц та GPU якщо з тим же Poco F5 порівнювати, та ще й менш енергоефективні, набагато слабша батарейка, та на додачу дуже погано ловить мережу, що додатково позначаєється на автономності.
Брала сестра такий, з позитивного в ньому тільки камера, а саме софтова обробка фото, та бездротова зарядка. Причому його нового буває і на день користування не вистачає, а про б.в. тай годі казати.
Ну і знамените помирання на рівному місці у Пікселів ще теж треба враховувати, якщо не зтикались - погугліть)
Востаннє редагувалось 22.06.2024 14:52 користувачем Евгений King, всього редагувалось 2 разів.
Відповісти