Выбор ИБП/UPS

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ervin: 14.06.2024 21:05 Вітаю. Чи може хтось порадити майстра для ремонту Bluetti EB50. Рідкісна модель, я так розумію частіше фігурує на різних розпродажах в оффлайні.
На екрані жодних помилок, але на розетки не подається напруга. Куплений новим, проблема з коробки. Думав може десь проводок відходить, розібрав "Морди" не побачив шоб десь шось відходило.
НАйбільш повний опис знайшов тут https://www.amazon.co.jp/EENOUR-EB50-13 ... B08FB9GWMC
спробуй цього чувака

Ремонтую майже любої електроніку, зв'язатись зі мною можете тут:
Telegram: amp_service
Instagram: amp_service_vin
Телефон: +38(063)597-57-07
Viber: по номеру телефона
Signal: по номеру телефона
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt [UA]

Повідомлення

ervin: 14.06.2024 21:05 Bluetti EB50 ... на розетки не подається напруга. Куплений новим, проблема з коробки.
Судячи з опису, він на 100В розрахований, а не 220В як в нас ...
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цей куплений і Німеччині. Він на 220 з європейськими вилками. Просто про нього в інтернеті інформації майже нема. Скинув де максимум інфи і фоток.
В додачу я абсолютно успішно вже 2 роки юзаю куплений в Америці Блуетті на 110в. Роутер, телефони, ноутбуки, комп і монітор, телек. В мене всі вони йдуть з бж 110-240 вольт.
ms142
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Jura: 11.06.2024 14:46 З приводу холостого ходу то так і жере в межах 40Вт.
Подскажите, режим работы UPS/INV MODE влияет на потребление на хх?
Tesseract
Member

Повідомлення

В продовження теми міряння синусоїдами. На одній фотці мережа, а на іншій мій безперебійник якщо витягнути вилку з мережі:
Зображення Зображення
Де яка точно не скажу, але здається на першій фотці мережа.
Jura
Member

Повідомлення

ms142: 15.06.2024 17:33
Jura: 11.06.2024 14:46 З приводу холостого ходу то так і жере в межах 40Вт.
Подскажите, режим работы UPS/INV MODE влияет на потребление на хх?
Неа, просто в режимі INV MODE при оффі світла дбж тупо виключиця а не буде роздавати з батареї в режимі упс!
Але як тільки світло з'явиця то дбж автоматично включиця в тому ж режимі INV MODE.
Думав нахіба таке, а потім допетрав що дбж панічно при першій же можливості хоче зарядити батарею і тримати потім в буфері(все для того щоб якомога довше продлити срок служби батареї)! Тому в режимі INV MODE холостий віджераєця при умові якщо батарея заряжена і сидить на буфері! Якщо з батареї від'їли то в режимі INV MODE буде заряжатись батарея 10А 200вт, 20А 300Вт!

Якщо жаба даве що дбж за місяць сам на себе натяне 30-35квт. То тре штепсіль дбж з сеті виймати ))) я щоб не лазити під стіл зробив ось так :)
спойлер
IMG_20240615_232513.jpg
Отправлено спустя 12 минут 29 секунд:
Схема в мене така: - включаю дбж в режимі упс коли хочу юзати проектор, десктоп - поюзав фільтром знеструмив дбж - коли блекаут то роздав енергію по квартирі і дбж вже фільтром не знеструмлюю щоб при першій появі світла зарядився акум - зарядився і дбж висить на холостому тоді знеструмлюю цим сетевим фільтром який під рукою )
ms142
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Ясно, спасибо.
Какой АКБ используете?
Jura
Member

Повідомлення

ms142
Гель 100тка, разряд до 11.8-12.0в, это примерно отбор 600-700Вт из 1.2Квт(что б продлить срок батареи). Буду отдавать родителям ибо себе заказал батарейку 3.9Квт LifePO4.
ms142
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Jura
На обновленной версии инвертора работает сервисное меню?
Jura
Member

Повідомлення

ms142
Сервисное есть, всего 4 пункта в которые не вижу смысла лезть(енерго опций в нём нет)
ms142
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Ну почему, нижний порог иногда актуально, да и пищалку можно отключить (если можно установит меньше нижнего порога).
Jura
Member

Повідомлення

ms142
пищалка и так отключается одноразовым нажатием на кнопку "повер". По поводу нижнего порога, там задано предупреждение на 11в и ниже опустить уже нет возможности, отключается по заводу на 10.5в. Можно установить ниже, но не нужно. Поскольку в нагрузке(300Вт) 10.5в в состояние покоя акум вернулся к 11.8-12в. Что соответствует 40-50% сохранение остатка, самое то!
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Підкажіть резервне живлення для котла і насоса опалення (сумарно 15-80 Вт). Підійде такий комплект?
ДБЖ 600 Вт
https://hotline.ua/ua/computer-istochni ... 30a-19407/
+
літійзалізофосфатний акум 50 Аг
https://hotline.ua/ua/computer-akkumuly ... 4128-5040/

Хочеться відносно не дорого, щоб швидко міг заряджатись (1-2 год), довго тримав (8-12 год) і багато циклів пережив. Чи може в цьому бюджеті є щось покраще?
Jura
Member

Повідомлення

EvgeniyK86: 16.06.2024 21:20 для котла і насоса опалення (сумарно 15-80 Вт)
Можете брати моделі дбж меншої потужності, виграєте в меншому споживанню на холостому ходу. На 10год роботи виграш може скласти 100-150Вт!

Отправлено спустя 37 минут :
Якщо готові самі вручну включати прибор коли стався блекаут - потім через певну кількість годин виключати і окремо підключати зарядне, ТО з точки зору мінімального холостого ходу краще китайські інвертори + автозарядне. Вони споживають самі на себе 5-7Вт. Якщо важливо автоматизований весь процесс - то дбж. Плата холостий мінімум 15-25вт в моделях з реальною потужностью 300-500Вт (за 10годин роботи тільки самого дбж з батареї уйде 150-250Вт).
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Jura
Автоматизація важлива, щоб раптово вночі не стало опалення. Стосовно меншої потужності - впирається у швидкість зарядки. Не знайшов дбж яке б при потужності 300 Вт давало струм заряду 30-40 А
Jura
Member

Повідомлення

EvgeniyK86
Це й дбж що ви обрали, читав відгук власника в ютубі що немає там чесних 30А, його ріал макс 20А. Ток заряду за 20А це потужними дбж або окремим зарядним!
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Jura
Дякую, я так розумію що жоден із подібних не видаватиме. Ну 20А ще можна прийняти, 50Аг буде 2,5 години заряджатись. Є подібний із потужністю в 1КВт, з заявленим струмом 40А, то там більше він і сам по собі споживатиме і потужність така мені нідочого. То ж думаю цей більш оптимальний під мене. Чи може порадите іншу модель?
Jura
Member

Повідомлення

EvgeniyK86
Якщо готові до зарядного 20А то мені здаєця один з кращих варіантів серед не потужних, тихих та меньшого споживання холостого.
Як купите, поюзаєте напишить свої враження мені в пп ;) бо планую такий батьках пізніше брати.
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Jura
Добре, дякую. Але відгук буде аж зимою :)
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Подскажите кто в курсе или у кого есть такой же упс, чтобы проверить. Взял упс Powercom BNT-1500AP и заметил такой момент. В выключенном состоянии, но при этом упс воткнут в розетку 220в, трансформатор горячий, не прямо руку обжечь можно как о раскалённый чайник, но и не еле тёплый, руку держать неприятно по температуре. Напряжение на клеммах акб около 27V (если отключить упс от сети 220в, то на клеммах становится где то 26V). Причём пробовал и во включенном состоянии оставить упс, одинаково. У меня вопрос, это его обычный режим работы или что то не так.
Відповісти