Огляд бездротової ігрової миші Razer Viper V3 Pro

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Jay228
Сфотайте верхнюю панель. Скорее всего слетела пластиковая вставка на верхней панели (она клеится) та что нажимает переключатель
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Shaolin_Style: 17.05.2024 15:34 Да, она тоже "чистая" со стороны большого пальца, видимо какой-то фидбек с пользователей был собран и работа над ошибками проделана:
Мыши с подобным покрытием со временем полируются в ноль пальцами в месте хвата, но это все равно лучше чем резина.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

AntonyKandaurov: 17.05.2024 11:57
tablestikus: 16.05.2024 20:35
Коли в мене в минулому році через місяць почала облазити клава від рейзер - я забив на них і перешов на логітеч
клави від разора дійсно гівнисті, бо облазять душе швидко.
Я за 7 місяців два рази здавав по гарантії міняти wasd частину. Міняли повністю клавіши. Коли побачив що і в третій раз почало облазити - продав.

Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
S: 17.05.2024 13:15 Отправлено спустя 2 минуты 25 секунд:
tablestikus: 16.05.2024 20:35 Коли в мене в минулому році через місяць почала облазити клава від рейзер - я забив на них і перешов на логітеч
У логитека надо смотреть как надписи на кнопка сделаны. Те у которых надписи выполнены чем то похожим на белую краску с черным ореолом брать не стоит. Облазят быстро тоже.
Я перейшов на К295 яку юзав десь три роки з ліжка. Досі ідеально все з написами.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

tablestikus: 17.05.2024 18:08 Я за 7 місяців два рази здавав по гарантії міняти wasd частину. Міняли повністю клавіши. Коли побачив що і в третій раз почало облазити - продав.
А це про яку модель клави мова?
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ALT-F13: 20.05.2024 02:24
tablestikus: 17.05.2024 18:08 Я за 7 місяців два рази здавав по гарантії міняти wasd частину. Міняли повністю клавіши. Коли побачив що і в третій раз почало облазити - продав.
А це про яку модель клави мова?
Razer Ornata V3 X
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

tablestikus: 20.05.2024 08:32
ALT-F13: 20.05.2024 02:24
А це про яку модель клави мова?
Razer Ornata V3 X
А, ясно, там могли зекономити на чому завгодно :(
jexx85
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Якщо тут мова вже зайшла про різні моделі мишок Рейзер, то хочу спитати, чи були в когось проблеми з кліком середнього колесу?
На моїй RAZER Basilisk V3 десь через рік користування почав через раз спрацьовувати клік колесом.
Дивився форуми на Рейзері та Реддіті там багато людей стикалися з цієї проблемою якраз десь через півроку-рік, але вирішення проблеми так і не знайдено

Килимки міняв, софт перестанавлював, колесо продував - ніякої різниці. То середній клік працює бездоганно, то в якийсь момент починає пропускати
В когось тут є ще така проблема?
edd
Member
Аватар користувача

Повідомлення

кнопку під колесом міняти треба. зазвичай там така сама по формфактору як і інші, але дешевша. буває зовсім інша кнопка - краще перевірити
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

jexx85
Все делали что не нужно, под замену микропереключатель. вопрос ремонта минут 10.
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

krivonos-kolya: 17.05.2024 15:59 Jay228
Сфотайте верхнюю панель. Скорее всего слетела пластиковая вставка на верхней панели (она клеится) та что нажимает переключатель
Ось ті фотки що під рукою (чорна це оригінал )
спойлер
https://ibb.co/G261kTq
https://ibb.co/pJCqZq0
https://ibb.co/yWcBRRw
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Jay228
Нужно фото с внутренней стороны. Лучше в лс или телеграмм
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

krivonos-kolya
це така пластинка що на кінці пластикової деталі ? там типу як стовпчик квадратний що йде вниз
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Jay228
да, я о ней. При неаккуратной замене может отлететь
Косорукий Гінеколог
Junior

Повідомлення

krivonos-kolya: 21.05.2024 00:32 jexx85
Все делали что не нужно, под замену микропереключатель. вопрос ремонта минут 10.
У мене з тими перемикачами на колесі вічно біда. От недавно узагалі здох після кількамісячної негативно стабільної роботи. Але ніде не можу знайти хоча б як ці вузьковисокі мікрики шукати.
Вкладення
Screenshot_20240604-094345-117 (1).png
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

krivonos-kolya
ааа так її зовсім не було . а вона має бути металева ? чим її можна замінити ?
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Jay228
по большей части туда пластмаску ставят или плотную резину. подберите по толщине что то и будет вам счастье.
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

krivonos-kolya
ДЯКУЮ ЗА ПІДКАЗКУ.буду експерементувати
Відповісти