Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 07.05.2024 19:50 iPhone 15 Pro Max став найбільш продаваним смартфоном у I кварталі 2024 року – Counterpoint

Як там мамчині експерти вангували років 10 тому?

"Китайці ось-ось захоплять ринок смартфонів, бо пропонують і будуть пропонувати те саме (sic!) тільки дешевше. І так в усіх сегментах ринку!".

Статистика каже, що майже захопили. Ще трошки.
Ну так демпiнг то де? Сяомi i бiльшiсть китайцiв грають у премiум ринок зараз, у який не можуть увiйти нi софтово, нi по адекватностi цiн... У новинки нот 13 про за 12к з G99! Xiaomi 14 Ultra - 55к гривень (!!!)

Единий хто зараз робить цiкавi цiни то гугл. До 8а на стартi амазон там 100 баксову картку в подарунок, тобто вже 400, i ще там до кiнця року гугл скине на роспродажах гарантовано 50-100 баксiв зверху i буде вже дуже цiкаво...

Эплу не потрiбно навiдь в маркетинг гратися. Вийшли сказала 1000 нiт, 1600 в HDR i все. Це там китайцi мiряються що у одного 4000, у iншого 4500 :laugh:

Таке враження взагалi що китайцiв просто третiй ешелон вкусив. Так як тi з кам'яним лицем продавали всякий шлак за неадекватним прайсом, його ще купували i були навiдь фанати цього...
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

навіть
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Не знаю хто і як бере iPhone, але у місцевому тролейбусі кожен другий з Pro Max.
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 08.05.2024 02:43Ну так демпiнг то де? Сяомi i бiльшiсть китайцiв грають у премiум ринок зараз, у який не можуть увiйти нi софтово, нi по адекватностi цiн... У новинки нот 13 про за 12к з G99! Xiaomi 14 Ultra - 55к гривень (!!!)
дай я тебе обійму :beer: тіж думки.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Deadpool
Ну є й дешевше :) Але треба бути великим фанатом, щоби зацікавитися пропозицією Xiaomi 14 Ultra за 45999. Бонусом йде китайська прошивка з встановленими Google сервісами та локалізацією через More Local.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 08.05.2024 02:43Ну так демпiнг то де?
це треба експертів та китайців запитати.

"убійци флагманів", "трєпєщі епл піндосскій і самсунг корєйскій, ща комуністи дадуть королівську якість за народну ціну кожному" :lol: :laugh:
Artem_K: 08.05.2024 12:46у місцевому тролейбусі кожен другий з Pro Max.
що лише підтвердує вищенаведену статистику. хто як купує питання сильно другорядне, як на мене. ключовий момент, що бажання купувати дорогі флагмани від яблука у вельми широкої аудиторії (з зовсім різних верств суспільства) присутнє і воно реалізується.

епл красавчікі, що тут скажеш.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

leif: 08.05.2024 13:53"трєпєщі епл піндосскій і самсунг корєйскій, ща комуністи дадуть королівську якість за народну ціну кожному"
Це цікава тема. Зараз потроху кристалізується конфлікт за Тайвань. Дивлячись на те, як Гугл блокував свої сервіси на Хуавей, як Реалмі блокувала CN версії продані за межами Китаю, як компанії ловляться на тому, що втиху щось збирають та відправляють собі на сервери - треба таки буде вибирати хто за тобою буде стежити - "дядько Сем" чи "дядько Ляо" :)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K
Хочу піти якось на тест-драйв салямімобіля, подивитись що там у китайців виходить :rotate: :rotate:
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

leif
Не треба, це небезпечно ) . Нещодавно про нього було - там відвалюються елементи кузова та при водінні може заносити по сторонах.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K
Отакої, не знав. Виходить, і з вбивцею бмв не задалось.

Ніколи такого не було і ось знов. Пороблено комуністам, мабуть :laugh:
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif вони періодично лише випускали прям годноту якусь, за недорого, хоча і з нюансами.
Тобто якусь степінь лояльності ще сяомі підтримує. Але це вже далеко не те що раніше.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Deadpool: 08.05.2024 15:28прям годноту якусь
а яка модель найбільше підпадала під це визначення (за весь час) на твій погляд?
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K: 08.05.2024 12:46 Не знаю хто і як бере iPhone, але у місцевому тролейбусі кожен другий з Pro Max.
ну смотрите айфон покупают по нескольким причинам
1. Телефон для молодежи статусная вещь и сказать что ты без айфона=ты нищеброд(и ща молодежь будет ходить даже с 10 который разрядится через пару часов чем с андроидом который будет норм себя чувствовать целый день и экран будет получше)
2. айфон лучше подходит для инстаграма и фейсбука (например кто любит там постить всякуую х... или рекламу)
3.не знаю как сейчас у андроида работа с софтом для фото/видео но пару лет назад было все хуже
минус айфона это конечно его цена :laugh:
Dmytro1511
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K: 08.05.2024 14:15
leif: 08.05.2024 13:53"трєпєщі епл піндосскій і самсунг корєйскій, ща комуністи дадуть королівську якість за народну ціну кожному"
Це цікава тема. Зараз потроху кристалізується конфлікт за Тайвань. Дивлячись на те, як Гугл блокував свої сервіси на Хуавей, як Реалмі блокувала CN версії продані за межами Китаю, як компанії ловляться на тому, що втиху щось збирають та відправляють собі на сервери - треба таки буде вибирати хто за тобою буде стежити - "дядько Сем" чи "дядько Ляо" :)
Ну, як варіант, можна купити трубку на якій можна без танців з бубном розблокувати загрузчик та накатити lineageOS, який буде без гугл сервісів.
JKrl
Member

Повідомлення

Ок, жаба мене задавила і я купив японській піксель 7 про за дешево (~400, новий), замість 8 про як планував. до цього був легенький такий передоз оглядами та ттх. на практиці.

1) не гріється
2) не розряджається (заряджав вчора ввечері, зараз 60%, годину ще пограв в Star Rail)
3) в ігри грає
4) все швидко\плавно
5) цікаві фічі (правила по геолокації, дабл тап по кришці як 4та кнопка
6) різницю з 8 про по фото може побачити лише професіональний оглядач. Лише трошки дає lens flare на ширіку.
7) заощадив 350$

я розчарований в обзорщиках та людстві в цілому. в мене все.
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

JKrl
А який у вас до цього був смарт? І як вам екран, точніше кольори.
Взяв теж 7про і після Поко Х3 НФЦ якось екран дуже м'які кольори має.
JKrl
Member

Повідомлення

Pathfinder: 09.05.2024 18:12 JKrl
А який у вас до цього був смарт? І як вам екран, точніше кольори.
Взяв теж 7про і після Поко Х3 НФЦ якось екран дуже м'які кольори має.
Mi 9t pro
Яскравіший, кольора більш натуральні. Ну і загалом 7 про відчувається як 100% флагман, від матеріалів до хаптіку.
Я ще за тиждень не розібрався, але температура екрану точно десь регулюється.
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

JKrl
Там різниця мала. Ось думаю тепер як порівняти, бо мені здається він якийсь затеплий в порівнянні. А так да нормально.
JKrl
Member

Повідомлення

Donate: 08.05.2024 02:43 Ну так демпiнг то де? Сяомi i бiльшiсть китайцiв грають у премiум ринок зараз, у який не можуть увiйти нi софтово, нi по адекватностi цiн... У новинки нот 13 про за 12к з G99! Xiaomi 14 Ultra - 55к гривень (!!!)
Це тому що китайцям в армії та на держслужбі заборонили айфони, а не тому що там щось дуже круте.
Тому вони і беруть інший статусний символ, який дозволяють. Флагман на те і флагман щоб коштувати, і щоб всі бачили що ти нелох.
а не тому що там геніальний прорив.
Більшість цих "топів" навіть не везут на глобальний ринок, тому що розуміють, китайці не дурні. Для західного ринку є сяомі Т серія та інші бренди(часто з одним власником), з адекватною ціною, як-то ОП.
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

JKrl: 09.05.2024 18:19
Pathfinder: 09.05.2024 18:12 JKrl
А який у вас до цього був смарт? І як вам екран, точніше кольори.
Взяв теж 7про і після Поко Х3 НФЦ якось екран дуже м'які кольори має.
Я ще за тиждень не розібрався, але температура екрану точно десь регулюється.
на Pixel 7 Pro таких налаштувань не має.
там лише дві позиції налаштувати кольори - "природні" та "адаптивні". При адаптивному режимі кольори більш насичені. все.
Відповісти