Мышь для Геймера! На чем остановиться?

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

(то не я вам мінусів наставив)
Я провожу багато часу за компом (робота 7-8годин + ігри після неї, ну чи просто серфлю), тому в мене дабл клікає все через +- рік. Пробував омрони, кейли та хуано. ТТЦ не пробував, бо на них якісь не дуже відгуки були в загальному з того що читав. Трохи запарило сидіти з паяльником. Тому хочу взяти мишу або з хотсвапом, або з оптичними свічами. Було б ще оптичне колесо - то взагалі б щастю не було меж. Але вони або ціною не підходять, або характеристиками (з тих, що тут порадили повністю оптичних g502x та бладі А серії - і перша, і друга масивні та важкі :/ ).
Я тут настільки всіх дістав своїм пошуком миші, що ніхто й не відписує вже :D
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz
Ну как бы 4 месяца мышу вибирать... Тут уже все разжевали после первого вашего сообщения
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tolebamber: 05.04.2024 01:14 daesz
Ну как бы 4 месяца мышу вибирать... Тут уже все разжевали после первого вашего сообщения
Думаю, що навіть 4 тижнів немає ще :D
Та й що можна зажовувати, якщо на протязі останніх 1.5 тижні запитав думку на рахунок 2 мишей які в обговоренні не були :rolleyes:
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz
G502 X - если хотите пользоваться без паяльника, остально - хотсвап, оптические кнопки - не поможет, умрет энкодер.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tolebamber,
ну от я ще не перепаяв жодного енкодера в житті, бо вони мені попадаються живучі :)
allekss
Member

Повідомлення

daesz
Навряд ли достал. Мне вообще тут никто не ответил. Я заказал Dream Machines DM7 Switch, завтра получу. Отличный датчик, сменные свичи и не за всё деньги мира, отзывы в магазинах самые лучшие.

Отправлено спустя 3 часа 6 минут 15 секунд:
Класс! Минусовать мы научились, ответить - это сложно, это надо два слова как-то связать, а вот минуснуть, всегда пожалуйста!
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

daesz
Zaopin Z2. Легка (65г), хот-свап, 3395, провід/безпровід/bluetooth, 500 mAh.
Правда вона "злегка" ергономічна:
спойлер
Зображення
По ціні - не 4К-версія під час розпродажу на алі вийшла $34,5. Має скоро приїхати.
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

allekss з мінусами тут таке постійно, тут вирішують мінусувати не через те, що хтось дурницю пише, а лише за те, що висвітлює інший напрям чи думку, особливо якщо він правий )
Особисто я б не купував миші типу як ті дві, про які запитували. Допустим порівнюємо Dream Machines DM7 Switch і в цьому діапазоні Redragon G49 Pro + 4k донгл. Сенсор 3370 проти 3395. Вага 63 проти 49 (а це дуже велика різниця, що вильється в результати по аіму), провід і безпровідність, 1К проти 4К, затримки значно менші, якість корпусу і кнопок + - однакові, на 80 мільйонів, хоча на вигляд Редрагон мені особисто більш подобається по дизайну. Єдиною перевагою, а насправді мінусом, є те що там хот свайп. Чому мінус? Бо +5 грам ваги, краще вже раз в рік чи два кнопки перепаяти і мати легшу миш щоденно. А ціна то однакова. ПС: мабуть зараз відразу два мінуси влуплять)
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

creater_ua: 05.04.2024 10:33 Вага 63 проти 49 (а це дуже велика різниця, що вильється в результати по аіму),
та не вірішує вага аім. якби це так було - усі кіберкотлети сиділі б на 49гр мишах.
спойлер
а там що? дивимось https://liquipedia.net/counterstrike/Li ... r_hardware
и бачимо і ривал3 вайрлесс (107гр) і інші Zowie, razer 90 грамів багато логітеків з 67гр.
а де надлегкі миші?

все це суб'єктивщина, кожному своє. і узявши суперлегку мишку - аім не підніметься до хмар, 100%
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz: 05.04.2024 01:07 тому в мене дабл клікає все через +- рік. Пробував ... хуано.
Купил G302 бу 09.01.2022, поставил Huano на 20 лямов и отнес на работу, используется в хвост и гриву - нет даблклика, что я делаю не так? Уже 2 года прошло... Сколько я тут на форуме переделал мышек на тех же микриках - не одна не вернулась.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

allekss: 05.04.2024 09:24 daesz
Навряд ли достал. Мне вообще тут никто не ответил. Я заказал Dream Machines DM7 Switch, завтра получу. Отличный датчик, сменные свичи и не за всё деньги мира, отзывы в магазинах самые лучшие.

Отправлено спустя 3 часа 6 минут 15 секунд:
Класс! Минусовать мы научились, ответить - это сложно, это надо два слова как-то связать, а вот минуснуть, всегда пожалуйста!
Ну от це одна із двох мишей про які я також запитував. В неї не самий приємний зовнішній, але ж мені на неї не дивитись, а користуватись :)
Відпишете, що думаєте про неї :up:

Відправлено через 2 хвилини 22 секунди:
Kosdnepr: 05.04.2024 10:18 daesz
Zaopin Z2. Легка (65г), хот-свап, 3395, провід/безпровід/bluetooth, 500 mAh.
Правда вона "злегка" ергономічна:
спойлер
Зображення
По ціні - не 4К-версія під час розпродажу на алі вийшла $34,5. Має скоро приїхати.
Це виглядає цікаво. Бачу в деяких магазинах за 1800. І, здається, зустрічав цю назву на реддіті :)
Почекати б ще на якийсь розпродаж і взяти чуть дешевше - то взагалі б круто було :beer:

Відправлено через 4 хвилини 33 секунди:
creater_ua: 05.04.2024 10:33 allekss з мінусами тут таке постійно, тут вирішують мінусувати не через те, що хтось дурницю пише, а лише за те, що висвітлює інший напрям чи думку, особливо якщо він правий )
Особисто я б не купував миші типу як ті дві, про які запитували. Допустим порівнюємо Dream Machines DM7 Switch і в цьому діапазоні Redragon G49 Pro + 4k донгл. Сенсор 3370 проти 3395. Вага 63 проти 49 (а це дуже велика різниця, що вильється в результати по аіму), провід і безпровідність, 1К проти 4К, затримки значно менші, якість корпусу і кнопок + - однакові, на 80 мільйонів, хоча на вигляд Редрагон мені особисто більш подобається по дизайну. Єдиною перевагою, а насправді мінусом, є те що там хот свайп. Чому мінус? Бо +5 грам ваги, краще вже раз в рік чи два кнопки перепаяти і мати легшу миш щоденно. А ціна то однакова. ПС: мабуть зараз відразу два мінуси влуплять)
DM7 коштувала рівно 1к декілька днів тому (тоді коли я запитував), це в двічі дешевше ніж останні 3 миші про які тут писали (М800U/Z2/SA-MH01) :)
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

artko: 05.04.2024 10:52
creater_ua: 05.04.2024 10:33 Вага 63 проти 49 (а це дуже велика різниця, що вильється в результати по аіму),
та не вірішує вага аім. якби це так було - усі кіберкотлети сиділі б на 49гр мишах.
спойлер
а там що? дивимось https://liquipedia.net/counterstrike/Li ... r_hardware
и бачимо і ривал3 вайрлесс (107гр) і інші Zowie, razer 90 грамів багато логітеків з 67гр.
а де надлегкі миші?

все це суб'єктивщина, кожному своє. і узявши суперлегку мишку - аім не підніметься до хмар, 100%
правда є і такі люди, котрим вага менше 60 грамів буде даватись важче в плані контролю, що в сумі точно не покращить результат. Для середньостатичного геймера чи людини за 50 років оптимальні і 60 грам і 55 і 65, без особливої різниці. Мова про аім-трекінг, з фліками трохи по іншому. З кіберспортсменами, котрі підписують контракт із окремим виробником і мусять використовувати те що прописано в контракті - це ще одна окрема історія... Тому 40 грамові миші не всім і підійдуть (для таких краще більш контрольну поверхню килимка, інакше підвищена концентрація і як наслідок втома і як наслідок купа помилок в контролі). Користувався 40 грамовою, результат не покращився в порівнянні із 50 грам, але кращий від 60 грамової, бо треба певний час щоб був якісний контроль на такі легкій вазі ну і розуміння. Якщо людина не тренується в аім-трейнерах і не старається покращувати свій аім, а просто грається і не париться, то можна ігнорувати мої судження про легку вагу (проте не беріть 80+грам), такій людині я взагалі б радив не семетричну, а ергономічну мишу, бо природнє положення руки на поверхні Ви можете побачити самі, коли зіжмете в кулак, покладете на стіл і плавно будете розпрямляти палці, це положення точно не під симетричну мишу. І ще про низьку вагу, в Apex Legends є механіка компенсації віддачі спрея, треба робити тряску миші, дуже швидку і в 1-2 мм ходу. Тоді точність покращується в багато разів. Так ось якщо робити цю швидку тряску-вібрацію в 1 мм на миші в 65 грам і в 50, думаю, Ви відчуєте різницю :)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Питання не зовсім щодо вибору миші : а от ці всі безпровідні миші можна заставити працювати без блу тус конектора, а з тим, що йде на МП (wifi/bluetooth)?
Єдина безпровідна яку мав - мала свій конектор і я якось і не думав про те чи можна заставити її працювати із ноутом без конектора (щоб звільнити юсб порт) :)
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

daesz
якщо миша підтримує саме блютус (а не свій пропрієтарний протокол) - так, буде працювати з набортним блютус адаптером ноутбука чи десктопа.

це зазвичай виробник пише в спеках.

Відправлено через 3 хвилини 2 секунди:
creater_ua: 05.04.2024 12:27 правда є і такі люди, котрим вага менше 60 грамів буде даватись важче в плані контролю, що в сумі точно не покращить результат. Для середньостатичного геймера чи людини за 50 років оптимальні і 60 грам і 55 і 65, без особливої різниці. Мова про аім-трекінг, з фліками трохи по іншому. ... Якщо людина не тренується в аім-трейнерах і не старається покращувати свій аім, а просто грається і не париться, то можна ігнорувати мої судження про легку вагу (проте не беріть 80+грам),
не відчув різниці між 60гр (viper mini) та 95гр (logitech g305) для себе. в трейнери не граю, віддаю перевагу реальним цілям :)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

artko: 05.04.2024 13:24 daesz
якщо миша підтримує саме блютус (а не свій пропрієтарний протокол) - так, буде працювати з набортним блютус адаптером ноутбука чи десктопа.

це зазвичай виробник пише в спеках.
От запропонований вище жаопін наче має підтримку. Поки схиляюсь найбільше до неї, єдине що ціна висока, але мб на акції вийде взяти :)
спойлер
Зображення
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

daesz: 05.04.2024 13:30 От запропонований вище жаопін наче має підтримку. Поки схиляюсь найбільше до неї, єдине що ціна висока, але мб на акції вийде взяти :)
спойлер
Зображення
нагадаю, блютус доволі повільний протокол. про 1000гц оновлення - забудете.

p.s. бачу зараз пішли прям рікою однотипні легкі миши pmw3395, bt/wireless/wire миши :)
брав напередодні нового року hator stellar pro wireless - ну теж саме по спеках :)

не сподобалася - вага, як для себе перевірив - +-20гр до лампочки. а ось час роботи від акумулятора - більше дратує. (той же хатор ~40 годин писав, при 300мач аккумі). по факту біля трьох днів на моєму режимі. а логітек g305 скоро півтора місяці як працює и не збирається розряджатися.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

artko: 05.04.2024 13:36
daesz: 05.04.2024 13:30 От запропонований вище жаопін наче має підтримку. Поки схиляюсь найбільше до неї, єдине що ціна висока, але мб на акції вийде взяти :)
спойлер
Зображення
нагадаю, блютус доволі повільний протокол. про 1000гц оновлення - забудете.

p.s. бачу зараз пішли прям рікою однотипні легкі миши pmw3395, bt/wireless/wire миши :)
брав напередодні нового року hator stellar pro wireless - ну теж саме по спеках :)

не сподобалася - вага, як для себе перевірив - +-20гр до лампочки. а ось час роботи від акумулятора - більше дратує. (той же хатор ~40 годин писав, при 300мач аккумі). по факту біля трьох днів на моєму режимі. а логітек g305 скоро півтора місяці як працює и не збирається розряджатися.
Я взагалі не розглядав використання безпроводу, але деколи, припустим коли валяєшся на дивані і щоб не вставати переключати, чи ставити на паузу чи ще що - то це зручно мати. Використовувати, швидше за все, буду всерівно в режимі проводу :)
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz: 05.04.2024 14:09 Використовувати, швидше за все, буду всерівно в режимі проводу :)
Зображення
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

daesz: 05.04.2024 14:09 Я взагалі не розглядав використання безпроводу, але деколи, припустим коли валяєшся на дивані і щоб не вставати переключати, чи ставити на паузу чи ще що - то це зручно мати. Використовувати, швидше за все, буду всерівно в режимі проводу :)
цікавий кейс - купляти легку геймерську бездротову мишу і використовувати на дротовому підключенні.. :)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дякую всім, хто допомагав і не дуже. Зупинив свій вибір на жаопін зед2 :beer:
Відповісти