Лист щастя від провайдера, або хто здав кролика

Локальные сети и Интернет
Автор
Повідомлення
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення


ну так ёлки, откуда ж оно возьмет данные для сопоставления)
dimus8210
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

мені https://iknowwhatyoudownload.com/ru/peer/ видало половину того що я дійсно роздаю, половину ще якогось шлаку і якийсь прон з азіатських сайтів, transmission тільки на одному компі, ніхто до моєї мережі не підключався, ip статичний
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

taxi911: 05.02.2024 14:26 SERGBILL
Який freeVPN дасть швидкість? :gigi:
Ні ну якщо вкрутять гайки, то мабуть й перейдемо всі.


А хтось через Оракл ганяє торренти, чта там ліміт та контролінг?
Так, там 10 ТБ на місяц. Швидкість ок. Створюю тунель Wireguard, використовую прогу PiVPN, вона створює тунелі Wireguard та OpenVPN в «одну команду».
Також можна використовувати клієнт DelugeVPN.

Отправлено спустя 14 минут 27 секунд:
daesz: 05.02.2024 15:06 Декілька років тмоу спілкувався на цю тему в діскорді із декількома знайомими як з Європи, так і з США. От відповідь одного із них, інші в принципі теж саме сказали :
спойлер
Зображення
Ви думаєте у нас хтось цим буде займатись, навіть із відповідним законодавством, якого немає?
Ха-ха, спробуй качни щось у Європі/США.
спойлер
IMG_2922.png
Ось перше, що шукається в місцевій групі. :gigi:
Система така, штраф накладають і ставлять на лічільник. Спочатку сплачуєш штраф, потім, якщо хочеш платиш адвокату за позов щодо оскарження. Багато шансів його оскаржати, частково або повністю. Половину грошей віддасиш адвокату.
Приїжджай та експериментуй. ;)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt: 05.02.2024 20:48
taxi911: 05.02.2024 14:26 SERGBILL
Який freeVPN дасть швидкість? :gigi:
Ні ну якщо вкрутять гайки, то мабуть й перейдемо всі.


А хтось через Оракл ганяє торренти, чта там ліміт та контролінг?
Так, там 10 ТБ на місяц. Швидкість ок. Створюю тунель Wireguard, використовую прогу PiVPN, вона створює тунелі Wireguard та OpenVPN в «одну команду».
Також можна використовувати клієнт DelugeVPN.

Отправлено спустя 14 минут 27 секунд:
daesz: 05.02.2024 15:06 Декілька років тмоу спілкувався на цю тему в діскорді із декількома знайомими як з Європи, так і з США. От відповідь одного із них, інші в принципі теж саме сказали :
спойлер
Зображення
Ви думаєте у нас хтось цим буде займатись, навіть із відповідним законодавством, якого немає?
Ха-ха, спробуй качни щось у Європі/США.
спойлер
IMG_2922.png
Ось перше, що шукається в місцевій групі. :gigi:
Система така, штраф накладають і ставлять на лічільник. Спочатку сплачуєш штраф, потім, якщо хочеш платиш адвокату за позов щодо оскарження. Багато шансів його оскаржати, частково або повністю. Половину грошей віддасиш адвокату.
Приїжджай та експериментуй. ;)
Я вам вище кинув цитату людини, яка родилась і все життя прожила в США ;)
Інші 2 в якими були на той момент в "чаті" з Британії та Канади.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

У мене зараз 869 торентів у клієнті, https://iknowwhatyoudownload.com/ru/peer/ показав десь ~160 штук усі реально мої, десь 65% вказано що за тип контенту (фільм, музика, програма, гра, еротика), інші 35% тип контенту не знає лише назву торенту видає, а також можна подивитися розмір торенту і окремо назви файлів та їх розмір, що входять в роздачу.
У мій тариф входить динамічний білий ip, то я попросив цей білий ip включити і прокинув порт через роутер. Після цього об'єм трафіку, що роздається різко виріс десь у 3 рази, ніж коли було через NAT і сірий IP. Зараз тест порта показує, що порт відкритий. Десь один-єдиний раз, після того, як я воював з комп'ютерним вірусом, який підхопив, то порт на кілька годин показувало, що закрито і трафік різко впав. А потім сам увімкнувся серед ночі (став відкритим) і більше випадків, щоб порт не працював, я не виявляв.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Интересно. Впервые вижу, чтобы украинский интернет-провайдер такое письмо прислал, пускай и форвард "свыше". Но, так как действительно юридической силы это не имеет, то пофиг.
И да, зря местное панство заклевало человека в треде, который советовал ublock и qbittorrent. Это очень дельный совет, в нагрузку, так сказать.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Між іншим, наскільки я пам'ятаю, то своєму провайдеру ні при підключенні, ні при вході в особистий кабінет ніде я свій e-mail не вказував, лише два мобільних номери телефонів. Тож вони мені при всьому бажанні не зможуть "листа щастя" через мило надіслати. Хіба що на телефон дзвонити або паперовою поштою слати.Зараз зайшов в особистому кабінеті в інформацію по профілю - нема там ніякого емейла, а з гугл-аккаунтом чи з аппл-аккаунтом я не зв'язував.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 06.02.2024 00:16ніде я свій e-mail не вказував, лише два мобільних номери телефонів.
В теории могут позвонить, на практике делать этого не станут :beer:
0kie
Member

Повідомлення

Kassatka: 05.02.2024 22:56 https://iknowwhatyoudownload.com/ru/peer/ показав десь ~160 штук усі реально мої
Хрень какая-то, этот ваш сайт. Ничего не показал для моего IP. Вообще. Или как этой шнягой пользоваться?

Отправлено спустя 5 минут 55 секунд:
Avenger80: 05.02.2024 17:43Это как твоих данных в Дие нет?
Прямых (паспорт и водительское удостоверение) нет. Косвенные не дают право использовать "Дию Подпись". Регистрировался в сервисе VPN на левые данные, по которым дают право пользоваться пятью устройствами.

P.S. Мне тут интересно - за какой хрен заминусовали моё сообщение о бесплатном для Украины VPN? Кацапня набежала и злорадствует, что сервис поддержал нашу страну в трудное время? :facepalm:
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

0kie
А у вас белый IP? У меня, кстати, этот сайт показал, что я скачивал с торрентов, просто даже с мобилки зашёл по ссылке - сразу мой IP домашнего провайдера и действительно, что скачивал. :)
slv
Member

Повідомлення

pelia: 05.02.2024 18:41
slv: 05.02.2024 18:02

Х.ня. Жодної мого завантаження :lol:
не фігня, просто у вас, можливо, динамічний айпі, запустіть торрент клієнт і воно побачить ваші завантаження
Нема :) Навіть провайдер не мій-якийсь Bignet

Відключив шифрування, перезавантажив, перехешував-безрезультатно
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

slv
Ну значит у вас провайдер по всяким левым схемам и с серым IP вы сидите. У меня четко на этом сайте мой IP и четко, что я скачивал, но именно с торрента, с kinozal.tv :gigi: Тип файла, название файла - прям таблица внизу. :) Высветило постоянный IP, правда город - Тернополь, но провайдер мой.
Востаннє редагувалось 06.02.2024 08:00 користувачем Avenger80, всього редагувалось 1 раз.
slv
Member

Повідомлення

Avenger80: 06.02.2024 07:57 slv
Ну значит у вас провайдер по всяким левым схемам и с серым IP вы сидите. У меня четко на этом сайте мой IP и четко, что я скачивал, но именно с торрента, с kinozal.tv :gigi: Тип файла, название файла - прям таблица внизу. :)
Что за клиент у Вас ?
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

slv
qbittorent.
slv
Member

Повідомлення

+
анонимность и шифрование включены
город Киев, но провайдер Кривой Рог, все верно
Ostin
Member

Повідомлення

0kie: 06.02.2024 06:18за какой хрен заминусовали моё сообщение о бесплатном для Украины VPN? Кацапня набежала и злорадствует, что сервис поддержал нашу страну в трудное время?
Дуже цікаво, чим допомагає цей VPN країні в тяжкі часи? Обходити блокування, які зробила сама ж країна, щоб на кацапські ресурси вкраїнці не заходили чи шо? :D
На які такі легальні ресурси ви не можете зайти без vpn?
slv
Member

Повідомлення

https://protonvpn.com/ru
не благодарите и не деритесь
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

slv: 06.02.2024 08:40https://protonvpn.com/ru
не благодарите и не деритесь
дороговато. пока самое приемлемое по цена/качество, что встречал - browsec vpn
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Ostin
Я читаю информацию на американских ресурсах и на часть из них зайти без впн невозможно.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Dremjke: 05.02.2024 23:35Интересно. Впервые вижу, чтобы украинский интернет-провайдер такое письмо прислал, пускай и форвард "свыше". Но, так как действительно юридической силы это не имеет, то пофиг.
Почему не имеет, очень даже имеет - за контрафакт (ввезення, розповсюдження итд) штрафы, а за прон и посадить могут.
Відповісти