Пожелания и критика конференции

Все связанное с работой конференции
Відповісти
Автор
Повідомлення
Varvar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws
Знаю я те розширення, але воно криве. Дуже криве.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Колись у шкільні часи, коли я ще грав доту, чуваки скидали свій кастомний .css зі старим інтерфейсом продоти.ру і щось там треба було натиснути в панелі Ctrl+I щоб у вас завжди завантажувалася ваша локальна таблиця стилів, а не та що скачується з сайту.
Якщо тут є якісь фронт-енд шарящі, що скажуть як зробити таку підміну можна в ЛС - то стилі я вам зроблю - сам давно хочу темну тему.
Android
Bot
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

avuremybe: 22.12.2023 10:26 Якщо тут є якісь фронт-енд шарящі, що скажуть як зробити таку підміну можна в ЛС - то стилі я вам зроблю - сам давно хочу темну тему.
Таку "підміну" можна зробити, наприклад, за допомогою розширення Stylish

А так то можете спробувати зробити відповідні зміни в CSS, та якщо всім сподобається, впровадимо на постійній основі згодом :up:
Але дуже бажано, щоб воно робилося з розумом, тобто використовувалися якісь загальноприйняті поєднання кольорів (в принципі, такі "теми" можна пошукати у різноманітних текстових редакторах, консолях та іде) Бо для нас дуже важливо, щоб все було гармонійно і саме це наразі гальмує процес темної теми. Ну і з самим сайтом воно потрібно щоб теж було узгоджене
Спробуйте, може щось і вийде прикольне
Yellow wall
Junior

Повідомлення

Не могу зайти в тему мобилизация.Пишет вы не авторизованы.У меня два сообщения на форуме.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Android
я хоч і не сильний фанат темної теми, але накидав три варіанти: темно-синій, темно-синій холодний і темний
спойлер
theme_overclockers_ua_dark_blue.png
theme_overclockers_ua_dark_blue_cold.png
theme_overclockers_ua_dark.png
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

KimRomik
у мене стоїть така, через клік у розріщенні Міднайт Лизер: (приятний темний на фон і сірий текст - графіку покоробіло, але то лізти в налаштування надо).
спойлер
Зображення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

При аплоуді нової аватарки - сайт чомусь повертає мою попередню. Пробував перейменовувати джпег, кидати в інше місце на компі і аплоудити звідтіля. Воно всерівно повертає попередню :-/
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 07.01.2024 16:02 При аплоуді нової аватарки - сайт чомусь повертає мою попередню. Пробував перейменовувати джпег, кидати в інше місце на компі і аплоудити звідтіля. Воно всерівно повертає попередню :-/
Роздільну здатність зменшував?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 07.01.2024 16:06
daesz: 07.01.2024 16:02 При аплоуді нової аватарки - сайт чомусь повертає мою попередню. Пробував перейменовувати джпег, кидати в інше місце на компі і аплоудити звідтіля. Воно всерівно повертає попередню :-/
Роздільну здатність зменшував?
Ні, але там 300х300, при максимумі в 512х512. Зараз спробую.

edt. Змінив на 299х299 - всерівно повертає стару аватарку.
Engineer_1988
Member

Повідомлення

daesz: 07.01.2024 16:15 Ні, але там 300х300, при максимумі в 512х512. Зараз спробую.
Допустимые параметры: ширина не более 512 пикселей, высота не более 512 пикселей, размер файла не более 128.00 КБ.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Engineer_1988: 07.01.2024 16:16
daesz: 07.01.2024 16:15 Ні, але там 300х300, при максимумі в 512х512. Зараз спробую.
Допустимые параметры: ширина не более 512 пикселей, высота не более 512 пикселей, размер файла не более 128.00 КБ.
Якщо заватажити "важчу" або "більшу" - отримуєш повідомлення, що не підтримується.
Зображення
Alexio72
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Доброї ночі.
Підкажіть будь ласка, до кого звернутись щоб змінити ім'я користувача (логін).
Дякую.
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Alexio72: 18.01.2024 23:30 Доброї ночі.
Підкажіть будь ласка, до кого звернутись щоб змінити ім'я користувача (логін).
Дякую.
Не міняють, сам не проти змінити, але відмовляють.
Android
Bot
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

NikolaZack: 23.01.2024 07:36Не міняють, сам не проти змінити, але відмовляють.
Звідки ви це взяли? :insane: Пишіть в ПМ

Немає ніякої проблеми, якщо є адекватна причина, типу як z-ки в нікнеймі у попереднього користувача
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

KimRomik Як перейти на темний режим ?, дивився в налаштуваннях і не знайшов. Дякую.
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Виправіть вже прикол, коли можна виділити цитату в пості одного користувача, але клацнути на ніку іншого і це все процитується. Тема для зловживань занадто багата.
Engineer_1988
Member

Повідомлення

Wonderboy: 06.03.2024 20:57Тема для зловживань занадто багата.
Взагалі ніяких проблем, завжди легко подивитись першоджерело
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Відкрийте тему про вторгнення
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Filabatya: 22.03.2024 23:20Откуда: Івано-Франківськ

навіщо вам оно, я тут живу на нівночі прикордонні - тут каби начали кожного дня кидати і тд... Тривога не вирубається
Якщо буду виїжджати - то тут вже буде потрібна тема про пошук якогось куточка подальш від цього кошмарення :(
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Поремонтуйте свій автоцензор, у нього кацапська щелепа! Е П Т - ЕлектронноПроменеваТрубка, тільки він надумав писати, що це мат, а не абревіатура українською.
Відповісти