Огляд та тестування референсної відеокарти AMD Radeon RX 7900 XT. На що здатна топова карта рік по тому?

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування референсної відеокарти AMD Radeon RX 7900 XT. На що здатна топова карта рік по тому?

Моя карта в тесті :super: .
Можу підтвердити, що температури такі самі (див. Профільна система) , з протестованих ігор - LoU один в один ФПС як в мене в 1440р зі всіма променями коротше ВСЕ вправо, а от РДР до 100 маю , але ж і проц маю початковий для АМ5 7600х , грішу що в деяких моментах його бракує для цієї відяхи.
Інших ігор з тесту не маю .
Без втрати продуктивності , карту в пару кліків можно обмежити до 280w споживання, це від 300 + стоку .
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Незнаю навіщо 4070тіай зі своїми 12ма потрібна, коли є ось такий монстр, який ще й з 4080 в окремих випадках потягатись може :)
Дякую за огляд :beer:
спойлер
продуктивність графічних адаптерів Radeon з використанням трасування променів не витримує ніякої критики, з ними навіть карти Intel Arc будуть кращі
В 2к хоґвартсі - навіть 4080 поступилась їй
в 2к джедаї поступилась 2 кадри в середньому, проте, +5 кадрів по мінімальному
в 4к джедай +1 по мінімально / +3 по середньому
в 2к калісто +3 по мінімальному / +7 по середньому
в 4к калісто +6 по середньому
FunnyBear
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Гарна карта за порівняно гарні гроші. Чіп потужний, об'єм пам'яті дозволить зберегти актуальність кілька поколінь.
ZSX
Member

Повідомлення

_Andrik_
daesz
А як у вас з "чорними екранами" справи?
В мене 7900 ХТХ. І в мене драйвер зависає майже щодня. Перевстановив Windows (10) - те ж саме. Спочатку зависає, потім екран вимикається...
Востаннє редагувалось 27.11.2023 22:03 користувачем ZSX, всього редагувалось 1 раз.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ZSX: 27.11.2023 22:00 _Andrik_
daesz
А як у вас з "чорними екранами" справи?
В мене 7900 ХТХ. І в мене драйвер зависає майже щодня. Перевстановив Windows - те ж саме. Спочатку зависає, потім екран вимикається...
В мене за весь час був білий курсор в браузері двічі, обидва рази на 23.10.2. І двічі ПК крешило з зеленим екраном, як виявилось - в мене була не сама свіжа версія біоса МП (ейсус умудрився випустити 5 нових версій біоса за не цілих 2 місяці, а я затупив і не провіряв) :D
Ніяких інших проблем які зустрічають користувачі амуде - не бачив :shuffle:

(вінда 11)
ZSX
Member

Повідомлення

daesz
На 23.9.Х та 23.10.Х в мене по декілька разів на день або чорний екран, або перезавантаження. На 23.11.1 перезавантажень немає, лише чорні екрани.
До речі, який у вас Windows? 10 чи 11?
Дякую :beer:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я попередній доповнив, бо спочатку не збагнув, що варто додати. В мене 11 :)
Derogs
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Дуже довго користуюсь картами АМД (6850, 7970, 5700) і дуже рідко були проблеми з драйверами. Звісно бісить те, що пам'ять кочигарить на максимум, бо роздільна здатність 2к+75Гц, але за чорний екран не знаю не стикався, але весь інтернет ними завалений .. і ніхто не може найти причину.. мені деколи здається що то якась несумісність кабелів і моніторів, типу викликають глюк..
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Derogs: 27.11.2023 22:10 Дуже довго користуюсь картами АМД (6850, 7970, 5700) і дуже рідко були проблеми з драйверами. Звісно бісить те, що пам'ять кочигарить на максимум, бо роздільна здатність 2к+75Гц, але за чорний екран не знаю не стикався, але весь інтернет ними завалений .. і ніхто не може найти причину.. мені деколи здається що то якась несумісність кабелів і моніторів, типу викликають глюк..
Я спочатку також розгубився від чого зелений екран, який отримував двічі. Але згадав, що коли андервольтив/оверклокав - то мав зелений екран декілька раз коли шукав потрібну частоту пам'яті. Зкинув пам'ять на 100гц і так залишив. А через декілкьа днів нагуглив, що це поведінка драйвера амуде коли стоїть не самий свіжий біос, поставив останній, вернув розгін пам'яті назад і поки більше не стикався із ним :)
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

60hz карта за майже 40к грн
На що вона там може бути здатна без dlss та fg
El Barrent
Member
Аватар користувача
Звідки: Метрополія Московії.

Повідомлення

kalakawa: 27.11.2023 22:42 60hz карта за майже 40к грн
На що вона там може бути здатна без dlss та fg
dlss - перший крок до гумової жінки.
xandess
Member

Повідомлення

ZSX: 27.11.2023 22:00 _Andrik_
daesz
А як у вас з "чорними екранами" справи?
В мене 7900 ХТХ. І в мене драйвер зависає майже щодня. Перевстановив Windows (10) - те ж саме. Спочатку зависає, потім екран вимикається...
Були такі приколи на іншій АМД карті. Лікувалося зменшенням частот, карта із заводу розігнана вщент, й ваша модель не витримує ці частоти. (мені допомогло, й в інтернеті багато кому допомагало також)
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

daesz: 27.11.2023 20:38 Незнаю навіщо 4070тіай зі своїми 12ма потрібна, коли є ось такий монстр, який ще й з 4080 в окремих випадках потягатись може :)
Дякую за огляд :beer:
спойлер
продуктивність графічних адаптерів Radeon з використанням трасування променів не витримує ніякої критики, з ними навіть карти Intel Arc будуть кращі
В 2к хоґвартсі - навіть 4080 поступилась їй
в 2к джедаї поступилась 2 кадри в середньому, проте, +5 кадрів по мінімальному
в 4к джедай +1 по мінімально / +3 по середньому
в 2к калісто +3 по мінімальному / +7 по середньому
в 4к калісто +6 по середньому
Можливо для того щоб включити промені та нормальний апскейл? Чи ви з тих, хто не бачить різниці з пастрейсінгом чи без? КБ77, АВ2, та метро еходус, проекти де чудово імплементоване рт і о чудо, тут щось 4070 вже грає іншими фарбами на фоні "топа" від червоних, про убогий фср я мовчу, бо це реально погано в порівнянні з длсс.
ZSX
Member

Повідомлення

xandess
Спробую, але сумніваюсь. Зависає завжди у простої. За весь цей час у грі зависло тільки один раз, і то в меню.
IceKeeper
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

ZSX: 28.11.2023 00:10 xandess
Спробую, але сумніваюсь. Зависає завжди у простої. За весь цей час у грі зависло тільки один раз, і то в меню.
Afterburner є? Якщо так - треба повністю видалити. Мені з 7900 XTX це допомогло.
ZSX
Member

Повідомлення

IceKeeper
Ні, навіть Adrenalin не ставив. Лише драйвер на ВК та чіпсет, усе інше Windows автоматом поставив.
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

daesz: 27.11.2023 22:13
Derogs: 27.11.2023 22:10 Дуже довго користуюсь картами АМД (6850, 7970, 5700) і дуже рідко були проблеми з драйверами. Звісно бісить те, що пам'ять кочигарить на максимум, бо роздільна здатність 2к+75Гц, але за чорний екран не знаю не стикався, але весь інтернет ними завалений .. і ніхто не може найти причину.. мені деколи здається що то якась несумісність кабелів і моніторів, типу викликають глюк..
Я спочатку також розгубився від чого зелений екран, який отримував двічі. Але згадав, що коли андервольтив/оверклокав - то мав зелений екран декілька раз коли шукав потрібну частоту пам'яті. Зкинув пам'ять на 100гц і так залишив. А через декілкьа днів нагуглив, що це поведінка драйвера амуде коли стоїть не самий свіжий біос, поставив останній, вернув розгін пам'яті назад і поки більше не стикався із ним :)
Счастливые владельцы Radeon , рассказывают о без проблемности драйверов и что у них всего то два раза был зеленый экран ! :laugh:

Сам был на RX 570 глюков хватало ( особенно первые года 1,5 ) . Самая яркая - это как компьютер полсе заставки BIOS и заставки материнки не запускал видеокарту и она ( RX 570 ) включалась спустя 10 минут и только тогда загружалась Windows ( что только не перепробывал , но проблема сама ушла ,когда вышел новый драйвер Radeon ) .
P.S. А про RX 5700XT в обще слышал как о самой глючной видухи от Radeon последних годиков
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MetalistForever: 28.11.2023 02:16
daesz: 27.11.2023 22:13
Я спочатку також розгубився від чого зелений екран, який отримував двічі. Але згадав, що коли андервольтив/оверклокав - то мав зелений екран декілька раз коли шукав потрібну частоту пам'яті. Зкинув пам'ять на 100гц і так залишив. А через декілкьа днів нагуглив, що це поведінка драйвера амуде коли стоїть не самий свіжий біос, поставив останній, вернув розгін пам'яті назад і поки більше не стикався із ним :)
Счастливые владельцы Radeon , рассказывают о без проблемности драйверов и что у них всего то два раза был зеленый экран ! :laugh:

Сам был на RX 570 глюков хватало ( особенно первые года 1,5 ) . Самая яркая - это как компьютер полсе заставки BIOS и заставки материнки не запускал видеокарту и она ( RX 570 ) включалась спустя 10 минут и только тогда загружалась Windows ( что только не перепробывал , но проблема сама ушла ,когда вышел новый драйвер Radeon ) .
P.S. А про RX 5700XT в обще слышал как о самой глючной видухи от Radeon последних годиков
Ви мене підловили, маю креші драйвера кожні 15 хв, зелені скріни раз в годину, все лагає, більше 15 фпс в іграх не бачу, що там ще пропустив (пссст, підкажіть, я ж незнаю що говорити), білі курсори по кд - не встигаю браузер перезапускати ;)
спойлер
Зображення
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

ZSX: 27.11.2023 22:00 _Andrik_
daesz
А як у вас з "чорними екранами" справи?
В мене 7900 ХТХ. І в мене драйвер зависає майже щодня. Перевстановив Windows (10) - те ж саме. Спочатку зависає, потім екран вимикається...
Не знаю про що ви , жодного разу не було чорного екрану
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Амуде позиционирует карты как игровые? Автор, где тесты в рабочих приложениях с HIP и ROCM?
Відповісти