Новини
Останні статті і огляди
SSD. Выбор накопителя, результаты тестов
-
almazmusic
Король клавиатуры
- Звідки: Planet Earth
Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
-
Entar
Member
Просто не знаю, как сейчас, но раньше многие жаловались на наши гарантийки в плане желания свалить ответственность за что попало на клиента, или держать в "очереди" полтора месяца. Как я понимаю, проблема с прошивкой либо должна проявиться в первые дни использования, в ходе тестирования/нескольких сот ГБ записи/чтения, либо все будет ок.Cirax: ↑ 10.11.2023 15:29 Забей - это не корова, и не конь, не подохнет.
Сломается - поменяют, целых 5 лет для этого есть.
Вообще, конечно печально, что "последний оплот стабильности/надежности", среди ссдшек пал)
-
_nic
Member
- Звідки: bank of Detroit river
Чи є у природі щось як SN850X на 4ТВ, але дешевше ? Чи тільки лотерея з китайського підвалу ?
-
_nic
Member
- Звідки: bank of Detroit river
так я и не в Украине нахожусь,так что покупать там - amazon.ca,newegg.ca,betsbuy.ca
-
Grant
Member
_nic
выше написал
еще solidigm p44 pro, samsung pm9a1
выше написал
еще solidigm p44 pro, samsung pm9a1
-
_nic
Member
- Звідки: bank of Detroit river
Больше половины из этого тут не водиться, тем более в 4ТБ версии.
-
Grant
Member
_nic
ты б написал что там есть
ты б написал что там есть
-
ck_ua
Member
45-та.Entar: ↑ 10.11.2023 14:56 якась прошивка погана
-
Entar
Member
Тобто її краще оновити на 46?ck_ua: ↑ 10.11.2023 18:58 45-та.
Забрав новий ssd, наче тих проблем що були з тим - немає, тестую, в аіді все відображається на відміну від того, тести на запис проходить на відміну від того.
Прошивка 45-та.


Отправлено спустя 19 минут 4 секунды:
Черт... я случайно обновил прошивку до 046 и на втором своем mx 500 (на 500 ГБ). Какое же кривое ПО, оно даже не дало возможность выбрать обновить ее на одном диске
Отправлено спустя 9 минут 36 секунд:
P.S. Результати по швидкості
-
Stamb
Member
Планую купити ссд на 2 тб. З того що почитав то Kingston KC3000 2TB хвалять. Рекордні швидкості не потрібні, бюджет можу скоригувати в більшу сторону теж. Чи є якісь новіші без проблемні моделі на які варто звернути увагу?
Відправлено через 11 хвилин 42 секунди:
Пам'ятаю, що колись кінгстон любив поміняти(на гірші) контролер і/або пам'ять. Вроді ще навіть тут була людина від них яка розказували що це норм, лол. Це вже у минулому, чи ще дальше таким займаються?
Відправлено через 11 хвилин 42 секунди:
Пам'ятаю, що колись кінгстон любив поміняти(на гірші) контролер і/або пам'ять. Вроді ще навіть тут була людина від них яка розказували що це норм, лол. Це вже у минулому, чи ще дальше таким займаються?
-
Ostin
Member
Stamb
Це гарна модель. Для неї на сайті офіційно заявлено все так, як треба. І контролер, і пам'ять TLC, і гарантійний ресурс гарний. А значить, поки воно на сайті є, ніхто його не міняє.
Відправлено через 1 хвилину 24 секунди:
Просто уникайте моделей, в яких у описі на офіційному сайті стоїть просто 3D Nand і нічого про контролер. Нормальні моделі мають повний опис.
Це гарна модель. Для неї на сайті офіційно заявлено все так, як треба. І контролер, і пам'ять TLC, і гарантійний ресурс гарний. А значить, поки воно на сайті є, ніхто його не міняє.
Відправлено через 1 хвилину 24 секунди:
Це роблять всі, якщо заявлено 3D Nand і нічого більше. Також якщо не заявлений контролер. У KC3000 з цим все гаразд. Повний опис.Stamb: ↑ 13.11.2023 15:21кінгстон любив поміняти
Просто уникайте моделей, в яких у описі на офіційному сайті стоїть просто 3D Nand і нічого про контролер. Нормальні моделі мають повний опис.
-
Artem_K
Member
- Звідки: Все складно
Stamb
А він і зараз так робить. Але все "по-честному", у моделей де зоопарк, в специфікаціях на сайті немає чіткого опису. Просто абстрактна 3D NAND пам'ять. З серією КС в них порядок.
В конкурентах у нього Silidigm P44 pro, але з доступністю або гарантією є нюанси.
А він і зараз так робить. Але все "по-честному", у моделей де зоопарк, в специфікаціях на сайті немає чіткого опису. Просто абстрактна 3D NAND пам'ять. З серією КС в них порядок.
В конкурентах у нього Silidigm P44 pro, але з доступністю або гарантією є нюанси.
-
Cirax
Member
- Звідки: Киев
На сегодняшний день, совсем не конкурент.Artem_K: ↑ 13.11.2023 15:38 Stamb
А він і зараз так робить. Але все "по-честному", у моделей де зоопарк, в специфікаціях на сайті немає чіткого опису. Просто абстрактна 3D NAND пам'ять. З серією КС в них порядок.
В конкурентах у нього Silidigm P44 pro, але з доступністю або гарантією є нюанси.
Цена у него зашкаливает, и с гарантией нюансы.
Когда был по 100-105 баксов, тогда Кингстон нервно курил в сторонке.
По 170-180 баксов, solidigm p44 pro, никуда не упирается.
Востаннє редагувалось 13.11.2023 16:03 користувачем Cirax, всього редагувалось 1 раз.
-
Grant
Member
да, хороший, есть всякие варианты, например adata 960Stamb: ↑ 13.11.2023 15:21Планую купити ссд на 2 тб. З того що почитав то Kingston KC3000 2TB хвалять.
-
Artem_K
Member
- Звідки: Все складно
Cirax
С гарантией да, а цены, здесь на форуме, были +/- сопоставимы с КС.
С гарантией да, а цены, здесь на форуме, были +/- сопоставимы с КС.
-
IvanCh
Member
- Звідки: Київ
треба взяти зовнішній ссд,
Kingston XS1000 Portable 1000GB це норм чи дивитися на самси?
що ще можете порекоментувати на type-c? об'єм 1-2 терабайта. бюджет до 4.5к, але бажано 3.5
Kingston XS1000 Portable 1000GB це норм чи дивитися на самси?
що ще можете порекоментувати на type-c? об'єм 1-2 терабайта. бюджет до 4.5к, але бажано 3.5
-
Cirax
Member
- Звідки: Киев
Так никто с этим не спорит, я и написал что когда он был по 100 баксов на Амазоне, то конкурировал.Artem_K: ↑ 13.11.2023 16:14 Cirax
С гарантией да, а цены, здесь на форуме, были +/- сопоставимы с КС.
-
ARomanA
Member
- Звідки: Дніпро
Cirax
KC3000 наче в середній лізі грає, а P44 в вищій, ціни просто повернулися до норми, а раніше зливали дешево.
KC3000 наче в середній лізі грає, а P44 в вищій, ціни просто повернулися до норми, а раніше зливали дешево.
-
Stamb
Member
а якщо конкретніше?
-
Cirax
Member
- Звідки: Киев
2% производительности не стоят плюс 60% к цене.ARomanA: ↑ 13.11.2023 17:39 Cirax
KC3000 наче в середній лізі грає, а P44 в вищій, ціни просто повернулися до норми, а раніше зливали дешево.