AMD вимкнула технологію Anti-Lag+ у свіжому драйвері

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Предлагаю обсудить AMD вимкнула технологію Anti-Lag+ у свіжому драйвері

Так а заблоченным что делать? Отсылать к АМД за разъяснениями? :rotate:
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

поиграли и хватит :laugh:
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

gehka3: 18.10.2023 11:05Отсылать к АМД за разъяснениями?
Хватить гратись у грульки, на роботу нехай йдуть.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

terminahtor
Та ну, разоряешь целые отрасли индустрии
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

це через одну ГРУ вимикають технологiю .хм
dfcz
Member

Повідомлення

Вовремя я себе поставил 23.10.1 - буквально на следующий день AMD их с сайта сняли. Теперь буду дорожить, как раритетом. Жаль, сам скачанный файл установщика драйвера удалил.
Bukakanga
Member

Повідомлення

dfcz: 18.10.2023 11:24 Вовремя я себе поставил 23.10.1 - буквально на следующий день AMD их с сайта сняли. Теперь буду дорожить, как раритетом. Жаль, сам скачанный файл установщика драйвера удалил.
теперь можно использовать как средство троллинга против читеров с амуде. Если удастся поставить драйвер на их комп, конечно ))
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

dfcz
Вот тебе https://www.techspot.com/drivers/driver ... ion/18312/ бери нехочу


Download AMD Adrenalin Edition 23.10.1 x64 for Windows 10 and 11 including Vega and Polaris GPU support https://www.mediafire.com/file/0q442431 ... dz.com.exe
1234waltz
Member

Повідомлення

Цікаво, що саме в Anti-Lag+ стало причиною багу в серверній частині CS2?
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dfcz: 18.10.2023 11:24 Вовремя я себе поставил 23.10.1 - буквально на следующий день AMD их с сайта сняли. Теперь буду дорожить, как раритетом. Жаль, сам скачанный файл установщика драйвера удалил.
Не назавжди ж прибрали. Роки півтора пофіксять та й првернуть
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

gehka3: 18.10.2023 11:05 Предлагаю обсудить AMD вимкнула технологію Anti-Lag+ у свіжому драйвері

Так а заблоченным что делать? Отсылать к АМД за разъяснениями? :rotate:
Понять и простить :laugh:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dfcz: 18.10.2023 11:24 Вовремя я себе поставил 23.10.1 - буквально на следующий день AMD их с сайта сняли. Теперь буду дорожить, как раритетом. Жаль, сам скачанный файл установщика драйвера удалил.
Можу скинути інсталер, скачав його заздалегідь, поки ждав нову карту :)
Enjoy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Jay228: 18.10.2023 11:21 це через одну ГРУ вимикають технологiю .хм
не одну, код, апекс и тд тоже

https://www.reddit.com/r/Amd/comments/1 ... _in_other/
dfcz
Member

Повідомлення

daesz: 18.10.2023 12:04 Можу скинути інсталер, скачав його заздалегідь, поки ждав нову карту :)
Спасибо, не нужно, он же у меня уже установлен. :super:
FullBlooded
Member

Повідомлення

Найс пофиксили, просто выпилили - и готово.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

1234waltz: 18.10.2023 11:31Цікаво, що саме в Anti-Lag+ стало причиною багу в серверній частині CS2?
Немає багів, є рукожопи. Драйвер ліз в длл, античіт спрацьовував.
FullBlooded: 18.10.2023 12:38Найс пофиксили, просто выпилили - и готово.
Не проскочило, тепер доведесься узгоджувати фічу з розробниками кожної гри.
1234waltz
Member

Повідомлення

waryag: 18.10.2023 13:18 Немає багів, є рукожопи. Драйвер ліз в длл, античіт спрацьовував.
Прикол. Але чому в інших іграх це не призводило до блокувань античітом, а тільки в CS2?
спойлер
Хоча раніше половина мультіплеєрних ігр при запуску під лінухом через форкнуті длл та свободні дрова блочили гравців рандомно, особливо Блізи це полюбляли.
_nevermind
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шо опять красные чудо технологии оказались никому не нужны?

Кстати, предлагаю Свидетелям Амуде не прощать такого подлого удара ножом в спину от Valve, бойкотировать их, удалить Steam.
спойлер
Аккаунты Steam можете отдать мне.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 18.10.2023 13:18 Не проскочило, тепер доведесься узгоджувати фічу з розробниками кожної гри.
Хотіли зробити універсально, вийшло через одне місце як ото з рефлексом, тепер девам прийдеться просто вшивати в кожну гру окремо. І на рівні драйвера - то значно краще. Скажіть скільки розробників добавили рефлекс в ігри які були випущені до рефлексу? ;)
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

1234waltz: 18.10.2023 13:44 Прикол. Але чому в інших іграх це не призводило до блокувань античітом, а тільки в CS2?
Як мінімум, є проблеми ще з апексом і колдою.
daesz: 18.10.2023 14:01Хотіли зробити універсально, вийшло через одне місце як ото з рефлексом, тепер девам прийдеться просто вшивати в кожну гру окремо. І на рівні драйвера - то значно краще. Скажіть скільки розробників добавили рефлекс в ігри які були випущені до рефлексу? ;)
Хотіли... але що заважало провести тестування? Тим більше в час, коли античіт може бути навіть у сингл іграшок?
Відповісти