IT-компанії починають масово скуповувати відеокарти для роботи з ШІ

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
zergx
Junior

Повідомлення

Предлагаю обсудить IT-компанії починають масово скуповувати відеокарти для роботи з ШІ

да пускай скупают все наделанные 4060/Ti. Смысла в них нет, а так хотя бы Скайнет побалует себя.
DiSEqC
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Будуть знову в нікуди палити мегавати світла.

Під загрозою хіба що топові моделі та quadro\radeon pro.
8-12GB їм не дуже цікаві. Але так, дефіцит топу відзначиться на доступності і цінах мідлу.
Востаннє редагувалось 02.08.2023 11:08 користувачем DiSEqC, всього редагувалось 2 разів.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Для геймеров будет RTX4050 6гб с 96 бит шиной, остальное раскупят стартаперы разных ИИ-сервисов :laugh:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

АМД для ШІ гребуть, караул!
Почекаю x3 ціни і продам :gigi:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вкид не більше.
Взагалі не помітив якогось різкого зростання попиту. Навпаки ціни повільно але знижуються на карти.
Зараз будуть вигадувати що завгодно аби повернути собі золоті часи рекордних прибутків.
GreenSnake
Junior

Повідомлення

Шо?! Опять !!? :eek:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я не хотів, але доведеться брати, бо більше ніколи не буде

Відправлено через 31 секунду:
GreenSnake: 02.08.2023 11:18 Шо?! Опять !!? :eek:
Не опять, а на цей раз назавжди
Seva1223
Junior
Звідки: Одесса

Повідомлення

Яки вони всі собаки жіночого роду та особи нетрадиційної орієнтації в поганому сенсі. Як завжди ці попелюшки в сексуальній сфері знайшли привід створити дефіцит і задерти ціни. :mad:
Ostin
Member

Повідомлення

А що, не можна замовити якийсь обчислювальний пристрій з потрібною потужністю, а не скупати оці цеглинки? Просто навіть цікаво. Це ж настільки не раціональне використання простору. Побутова карта має купу лишнього обвісу для використання в ПК. Його ж все можна компонувати в нормальний суперкомп'ютер.
Востаннє редагувалось 02.08.2023 11:39 користувачем Ostin, всього редагувалось 1 раз.
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

GreenSnake: 02.08.2023 11:18 Шо?! Опять !!? :eek:
Це ж було вже!!

Оце поворот, RDNA3 виходить для Ші робилося, а ігрова потужність супутній продукт!
Востаннє редагувалось 02.08.2023 11:41 користувачем ДядяСаша, всього редагувалось 1 раз.
verdelot
Junior

Повідомлення

Я згоден з попереднім коментарем, що підвищиться попит на топові моделі, а не на масові у зв'язку зі ШІ. Але думаю що подібного попиту на відеокарти як при майнінговому бумі навіть і близько не буде і тим більше ніякого дефіциту по дуже простій причині: на відміну від майнінгу відсутній безпосередній і негайний, майже прямопропорційно зростаючий потужності, заробіток на відеокартах! Якщо ви почитаєте детальніший звіт Лізи Су, то зараз збільшились складські запаси комплектуючих ПК, а для ШІ будуть застосовуватись не тільки і стільки відеокарти, як спеціалізовані рішення MI250 і MI300 від AMD і процесори EPYC!
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

почалось...
радість геймерів була недовгою...
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

DiSEqC: 02.08.2023 11:03Під загрозою хіба що топові моделі та quadro\radeon pro.
кількисть кремнієвих пластин обмежена, якщо буде попит на ПРО, для геймерських чипів не буде місця. Таке вже є з процами АМД, де відсутній лоу сегмент, лише мидл и хай енд.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

якщо що я мабуть вже буду шукати собі відеокарти
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

zmax: 02.08.2023 11:47
DiSEqC: 02.08.2023 11:03Під загрозою хіба що топові моделі та quadro\radeon pro.
кількисть кремнієвих пластин обмежена, якщо буде попит на ПРО, для геймерських чипів не буде місця. Таке вже є з процами АМД, де відсутній лоу сегмент, лише мидл и хай енд.
Чушь, особенно про лоу сегмент на процессорах амд... :facepalm:
Belich
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 02.08.2023 11:14 Вкид не більше.
Взагалі не помітив якогось різкого зростання попиту. Навпаки ціни повільно але знижуються на карти.
Зараз будуть вигадувати що завгодно аби повернути собі золоті часи рекордних прибутків.
Теоретично може бути й правда. Карти звісно ж не можуть за один момент відразу всі зникнути з полиць зі всіх куточків світу, але якщо масова закупка вже почалась та триває надалі, то на ринку можна буде побачити результат таких дій за декілька тижнів, тому треба уважно слідкувати тим, хто планував оновитись найближчим часом.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

4070 і так 30к куди вже дорожче.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 02.08.2023 11:14 Вкид не більше.
Взагалі не помітив якогось різкого зростання попиту. Навпаки ціни повільно але знижуються на карти.
Зараз будуть вигадувати що завгодно аби повернути собі золоті часи рекордних прибутків.
Декілька "ніщенських" компаній скупить, які не можуть собі дозволити карти проф сегменту, а думають, що сильно на ШІ зароблять.
Хоча є дурники, які будуть думати, що комусь будуть потрібні "ШІ ферми" - та й занесуть куртці за його барахло.
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

KimRomik: 02.08.2023 11:47 якщо що я мабуть вже буду шукати собі відеокарти
Ти уже скільки років їх шукаєш?
Відповісти