Значить така справа - в мене я зі своєю групою репетируєм.
Сьогодні вирішили спробувати записати шматочок своєї творчості
Юзали для цього нетбук Asus eeePC 710 4Gb + дешеві навушники з мікрофоном Sven GD-750MV, Windows XP
Але проблема в тому, що певне через "перевантаження мікрофона" ОС врубає якийсь хітрий фільтр, який автоматом "убирає шуми"
Ось це приклад запису, починаючи з 5 секунди чути як "пливе звук" - типу аналогічний ефект має низький бітрейт файлів.
В Win7 щодо різних фільтрів є такі опції в настройках звуку, а тут не бачу
