Опубліковано перші ігрові тести процесора AMD Ryzen 7 7800X3D

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kravan: 12.03.2023 17:18Норм бенчмарк. На профильном железе игра нормально летает, вообще ни одного статтера. Не понимаю откуда проблема у вас.
1. Там немає ніякого бенчмарку як такового. Максимум - це намагання відтворення певної сцени всередині гри з подальшим записом відео. Повторюваність такого сценарію тестування прямує до нуля.
2. Я вже все розписав.
3. Намагайтесь більш тонкіше накидувати, з натяком, що це в мене проблеми. Поки що погано виходить. Весь стім, форуми завалені скаргами. Я вже мовчу про вильоти гри. Гра крива і нормально не працює, це факт. Хоча, не виключаю, що у нас з вами дуже різні уявлення про комфортність гри.
4. Доведіть мені, обʼєктивно, по фактам, чому дану гру можна вважати репрезентативним бенчмарком. Яку релевантну обʼєктивну інформацію про продуктивність системи вона може надати?
Востаннє редагувалось 12.03.2023 17:47 користувачем terminahtor, всього редагувалось 3 разів.
Griever
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не "релиз", а выпуск, выход.
Берегите корни русского языка...
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Griever: 12.03.2023 17:39Берегите корни русского языка...
навіщо берегти гівно?
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Griever: 12.03.2023 17:39 Не "релиз", а выпуск, выход.
Берегите корни русского
языка...
Йдіть у ( | ) зі своїми коренями
Alexsandr
Member

Повідомлення

Захар Беркут: 11.03.2023 22:05 Хлопці поясніть будь ласка, реально не второпаю - чому власники Інтел так незадоволені процесорами АМД?
Не гоже, что любима фирма проигрывает где-то. есть фанатики у который даже i5 2400 будет лучше 5600, первый же интел :)
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

terminahtor: 12.03.2023 17:40
Griever: 12.03.2023 17:39Берегите корни русского языка...
навіщо берегти гівно?
:lol:
Kravan
Member

Повідомлення

terminahtor: 12.03.2023 17:36
Kravan: 12.03.2023 17:18Норм бенчмарк. На профильном железе игра нормально летает, вообще ни одного статтера. Не понимаю откуда проблема у вас.
1. Там немає ніякого бенчмарку як такового. Максимум - це намагання відтворення певної сцени всередині гри з подальшим записом відео. Повторюваність такого сценарію тестування прямує до нуля.
2. Я вже все розписав.
3. Намагайтесь більш тонкіше накидувати, з натяком, що це в мене проблеми. Поки що погано виходить. Весь стім, форуми завалені скаргами. Я вже мовчу про вильоти гри. Гра крива і нормально не працює, це факт. Хоча, не виключаю, що у нас з вами дуже різні уявлення про комфортність гри.
4. Доведіть мені, обʼєктивно, по фактам, чому дану гру можна вважати репрезентативним бенчмарком. Яку релевантну обʼєктивну інформацію про продуктивність системи вона може надати?
3. Я никуда не накидываю. Говорю как есть, ни одного статтера, вылета, падения ФПС ниже 60 (ни единого) нет. Могу записать геймплей спецом для вас. Судя по тем самым комментам очевидно, что игра просто стабильнее работает с RDNA2 архитектурой, тупо потому, что под нее она и писалась в первую очередь (вообще все консоли это RDNA2 с 16Гб Врам). К вам никаких претензий, просто инфо поданное вами было не объективно.
4. Так можно сказать про любой бенч игрой. По факту единственное что важно при покупке железа - тянет ли оно игры в которые вы собрались на нем играть или нет. Или снова таки, играем не в игры, играем в Бенчмарки?
ViPo
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Захар Беркут: 11.03.2023 22:05 Хлопці поясніть будь ласка, реально не второпаю - чому власники Інтел так незадоволені процесорами АМД?
З тієї ж причини, що і власники АМД незадоволені процесорами Інтел - зайнятись людям нічим, є купа вільного часу та енергії, які потрібно кудись витратити.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ViPo: 12.03.2023 20:17що і власники АМД незадоволені процесорами Інтел
Неправда, мені абсолютно чхати на те, як Інтел раз за разом обсирається.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

terminahtor: 12.03.2023 20:42 Неправда
Інтел раз за разом обсирається.
:popcorn:
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
;) Не-не-не, я пас)
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Якби там не було, через тиждень будуть тести на старкрафті між 7900X3D та 13900К, сподіваюсь окремо з ддр4, і там побачимо хто король гори. Хоча не здивуюсь мізерній перевазі з чиєгось боку або паритету. Якщо буле домінація , того й візьму. Ні - чекаю ще рік-півтора.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Kashtan: 12.03.2023 20:52 Ні - чекаю ще рік-півтора.
Можна і довше)
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

З приводу Хогвартсу, то там є ще один нюанс: на якій версії ти граєш. На піраткі — гра стабільніша та має більше кадрів порівняно з ліцензією. Тестів в ютубі повно, які підтвердять мої слова.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

Захар Беркут: 11.03.2023 22:05Хлопці поясніть будь ласка, реально не второпаю - чому власники Інтел так незадоволені процесорами АМД?
это еще по старой привычке когда фанбои кричали что 1600 и 2600 топовый камень за минимальные деньги, а им отвечали что ядер много, а толку мало
нынче конечно времена другие и у амд с чужим тех. процессом наконец то появилась годная продукция
к примеру 1600аф который перемаркированный 2600 просаживается меньше 60 кадров
в то время как мой инженерный 6700 за 3к грн когда еще никаких рузенов не было почему то дает среднего фпса в 80 или даже больше
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws
Вы меня конечно извините, но в пауке 9900к с трудом 60 держит, о каких 80 на 6700 речь?
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

erkins007
Dima+
Member
Звідки: Чернигов

Повідомлення

465 бакса за проц + 100 за воду +150 за маму и это для того, чтобы получить в среднем на 50 фпс больше чем у тогоже ай 5 12400 или амд 5600х, проц, по моему, только для богатых которым нужно максимум выжать и каждые +20-50 фпс являються критичными. Учитываем, что при 4к в играх что 6ти что 8ти ядерные процы сравниваются в производительности, а видуха грузиться под 100%. Вывод, лучше деньги потратить максимально на вк и купить туже 6800 хт или 3070ти(3080) и среднебюджетный 6ти ядерник типа 12400, 5600х этого с головой хватит для 150 фпс в 2 к, ну и 4к спокойно можно играть
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Dima+: 13.03.2023 10:40Вывод, лучше деньги потратить максимально на вк и купить туже 6800 хт или 3070ти(3080)...
Це ніяк не "максимально" :D . Але проц дійсно буде хорошим доповненням в системник для тих, хто вже по-справжньому максимально витратив на вк.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Dima+: 13.03.2023 10:40Вывод, лучше деньги потратить максимально на вк и купить туже 6800 хт или 3070ти(3080) и среднебюджетный 6ти ядерник типа 12400, 5600х этого с головой хватит для 150 фпс в 2 к, ну и 4к спокойно можно играть
Ці процесори гарні тим, що їх багато буде на втор ринку (зараз, поки що розкупають швидко) - можна купити дешевше (а ще пам'ять DDR4), а пізніше замінити на 5800x3D з вторинного ринку, теж доволі дешево (вони там теж колись з'являться).
Мамку, мабуть, краще брати нову, в мене ненова згоріла врешті, все одно довелося нову брати.
Відповісти