Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

Piopi_2
так а може трохи підняти обороти помпи? я от взагалі негативно відношусь до всіх "мірялок" потоків, ну циферка є, але вона сама мішає потокам, бо це +2 фітінга. найкраща мярялка в мене візуально дивитись як тече водичка в резерварі звехру по трубці)
yurasic park
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Piopi_2: 26.02.2023 10:15 Всем привет. Кто-то ставил себе в контур две помпы последовательно? Например так: Помпа - водоблок процессора - помпа - радиатор 1 - радиатор 2 - резервуар.
А то что-то у меня поток 6 литров в час. Водоблок режет поток ооочень сильно
Можна ставити послідовно. Нічого страшного немає. Але як правило помпа знизу давить догори. Я б на Вашому місці робив помпа помпа, а потім все інше.

Отправлено спустя 2 минуты 58 секунд:
_Slavko_: 26.02.2023 11:36 Piopi_2
так а може трохи підняти обороти помпи? я от взагалі негативно відношусь до всіх "мірялок" потоків, ну циферка є, але вона сама мішає потокам, бо це +2 фітінга. найкраща мярялка в мене візуально дивитись як тече водичка в резерварі звехру по трубці)
Ви бачите на око? :lol: Монстряка... Вона буде текти і при 25л на хвилину. А різниця буде між 50л та 100л на хвилину.
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

yurasic park, так і 25 літрів за хвилину, то воно і не закипить? а де є гарантія що цей "крутилятор" точний? я такої думки що швидкість потоку рідини сильно переоцінена, в мєму контурі немає різниці, чи воно джурчить на одиничці, чи прям тече як Ніагарський водоспад. температури в межах похибки.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Piopi_2: 26.02.2023 10:15 Всем привет. Кто-то ставил себе в контур две помпы последовательно? Например так: Помпа - водоблок процессора - помпа - радиатор 1 - радиатор 2 - резервуар.
А то что-то у меня поток 6 литров в час. Водоблок режет поток ооочень сильно
Цифра нереальная. Где ошибка? 6л/час крайне мало. 6л/мин более чем достаточно.

Відправлено через 4 хвилини 10 секунд:
yurasic park
Вы видели поток 100л/мин? Это где, в мотопомпе?
Поток в СВО 1-3л/мин будет нормально.
Sterkh
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

_Slavko_: 26.02.2023 12:02 yurasic park, так і 25 літрів за хвилину, то воно і не закипить? а де є гарантія що цей "крутилятор" точний? я такої думки що швидкість потоку рідини сильно переоцінена, в мєму контурі немає різниці, чи воно джурчить на одиничці, чи прям тече як Ніагарський водоспад. температури в межах похибки.
Церква свідків потоку має у своєму оріджені об'єктивні проблеми - от наприклад мора, яка має тупо круглі труби у теплообміннику, сильно ефективніша, коли поток турбулентний шо капець, а для цього потрібен потік уххх! (є у нас один, із циферками 6 6 6 на датчику :D ).
Але для типових радіаторів і водоблоків, після певного рівня, вплив потоку на ефективність системи на межі похибки.
Але, особливо наворочені мікроканальні водоблоки, оптімус), можуть скажено різати.

Щодо датчиків - модерні датчики aquacomputer не мають крутилятора, там датчики тиску і воронка. Дуже точна штука.
Але знов, для типової конс'юмерської водянки - надлишкові навороти.
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Очень нужен человек который собирает СВО, знает что брать что нет, какие комплектующие лучше какие хуже и т.п.
super37
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев - UA УКРАІНА

Повідомлення

WaRMacTep: 26.02.2023 12:28 Очень нужен человек который собирает СВО, знает что брать что нет, какие комплектующие лучше какие хуже и т.п.
все зависит от вашего бюджета и того что вы хотите получить в итоге
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

super37: 26.02.2023 13:33
WaRMacTep: 26.02.2023 12:28 Очень нужен человек который собирает СВО, знает что брать что нет, какие комплектующие лучше какие хуже и т.п.
все зависит от вашего бюджета и того что вы хотите получить в итоге
это не мне лично, друг комп пересобрать хочет на безе 13900, 4090, вот под это нужно и собрать ... на базе кастомной водянки от ЕК
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

WaRMacTep: 26.02.2023 14:56 на базе кастомной водянки от ЕК
Зараз тебе заплюють :D Місцеві водянщики не люблять ЕК)
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

feniks_tm: 26.02.2023 14:59
WaRMacTep: 26.02.2023 14:56 на базе кастомной водянки от ЕК
Зараз тебе заплюють :D Місцеві водянщики не люблять ЕК)

да хай плюють ... в небо... не мені треба, а чоловік хоче так
super37
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев - UA УКРАІНА

Повідомлення

да хай плюють ... в небо... не мені треба, а чоловік хоче так
хай озвучит бюджет и модель корпуса де він це все плануе зібрати
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

super37: 26.02.2023 15:14
да хай плюють ... в небо... не мені треба, а чоловік хоче так
хай озвучит бюджет и модель корпуса де він це все планує зібрати
дето 1000$ на воду+, сейчас биквит 900 про 1 ревизии, я предлагаю на безе 802 биквита собрать он более удобен в етом плане
Piopi_2
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

_Slavko_: 26.02.2023 11:36так а може трохи підняти обороти помпи? я от взагалі негативно відношусь до всіх "мірялок" потоків, ну циферка є, але вона сама мішає потокам, бо це +2 фітінга. найкраща мярялка в мене візуально дивитись як тече водичка в резерварі звехру по трубці)
комфортные обороты где-то 2500-3000 оборотов для меня. Если выше делать, то ощущается небольшой гул. Даже если визуально смотреть, то водичка еле-еле течет. Видно в резервуаре. Я просто сейчас хочу добавить один небольшой радиатор 1*120, чтобы разводку трубок сделать более удобной в случае слива жидкости. Вот и понимаю, что поток ляжет основательно. Плюс у меня помпа внизу стоит, а радиаторы наверху (один уже стоит 4*120), ну и резервуар с эффектом фонтана.
Cirax: 26.02.2023 12:19Цифра нереальная. Где ошибка? 6л/час крайне мало. 6л/мин более чем достаточно.
да не, ошибки кажется нет. Так пишет в аквасюите.
Clip2Net Menu_2023-02-26_15_25_11.jpeg
yurasic park
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Cirax: 26.02.2023 12:19
Piopi_2: 26.02.2023 10:15 Всем привет. Кто-то ставил себе в контур две помпы последовательно? Например так: Помпа - водоблок процессора - помпа - радиатор 1 - радиатор 2 - резервуар.
А то что-то у меня поток 6 литров в час. Водоблок режет поток ооочень сильно
Цифра нереальная. Где ошибка? 6л/час крайне мало. 6л/мин более чем достаточно.

Відправлено через 4 хвилини 10 секунд:
yurasic park
Вы видели поток 100л/мин? Это где, в мотопомпе?
Поток в СВО 1-3л/мин будет нормально.
Так бачив і не один раз.
Можу навіть і 400 зробити. Те що у Вас 1-3 то таке є. І мав на увазі годину. От і 1-3л і є бідьше 150літрів на годину
Вкладення
Screenshot_1.png
Востаннє редагувалось 26.02.2023 15:50 користувачем yurasic park, всього редагувалось 3 разів.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

yurasic park: 26.02.2023 15:40
Cirax: 26.02.2023 12:19

Цифра нереальная. Где ошибка? 6л/час крайне мало. 6л/мин более чем достаточно.

Відправлено через 4 хвилини 10 секунд:
yurasic park
Вы видели поток 100л/мин? Это где, в мотопомпе?
Поток в СВО 1-3л/мин будет нормально.
Так бачив і не один раз.
h - година. 100л/хв = 6000л/г, 100л/г=1.67л/хв.

Відправлено через 5 хвилин 32 секунди:
Piopi_2
Може датчику погано? Якось нереально мало. 6л/г ви навряд на око хоча б якийсь рух жижі побачили.
Piopi_2
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

feniks_tm: 26.02.2023 15:47Може датчику погано? Якось нереально мало. 6л/г ви навряд на око хоча б якийсь рух жижі побачили.
да легкое движение воды есть и даже проц не греется больше 50 градусов, но все равно смущает слабый поток. Надо думать за вторую помпу.

вот кстати второй контур на видуху с более толстым радиатором, там поток почти 20 литров в час.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

yurasic park: 26.02.2023 15:40
Cirax: 26.02.2023 12:19

Цифра нереальная. Где ошибка? 6л/час крайне мало. 6л/мин более чем достаточно.

Відправлено через 4 хвилини 10 секунд:
yurasic park
Вы видели поток 100л/мин? Это где, в мотопомпе?
Поток в СВО 1-3л/мин будет нормально.
Так бачив і не один раз.
Можу навіть і 400 зробити
. Те що у Вас 1-3 то таке є. І мав на увазі годину. От і 1-3л і є бідьше 150літрів на годину
Вы говорите про 100 литров в минуту, а показывает на скрине 177 литров в час.
Ничего что единицы измерения отличаются в 60 раз?

А вот выделенное, при диаметре трубок в 10мм, наверное и пластик будет резать.
Ради интереса посчитал, при расходе в 400л/мин скорость потока 85м/с.
Ещё в 4 раза поднять, и превысит скорость звука.
Piopi_2: 26.02.2023 16:02
feniks_tm: 26.02.2023 15:47Може датчику погано? Якось нереально мало. 6л/г ви навряд на око хоча б якийсь рух жижі побачили.
да легкое движение воды есть и даже проц не греется больше 50 градусов, но все равно смущает слабый поток. Надо думать за вторую помпу.

вот кстати второй контур на видуху с более толстым радиатором, там поток почти 20 литров в час.
Может стоит поменять помпу на ddc, или D5?
У меня на ddc, при 3400 оборотах, и профильной конфигурации, поток примерно 50л/ч. Как бы, в 9 раз больше вашого, а контур не так и легко давить.

Пока рассекатель не поставил, постоянно стремилось завертеть водоворот в резервуаре.
Piopi_2
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Cirax: 26.02.2023 16:31Может стоит поменять помпу на ddc, или D5?
так у меня и так стоит Д5
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Piopi_2
Може час чистити контур від зелені? :)
alexdev
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Piopi_2: 26.02.2023 15:27
Cirax: 26.02.2023 12:19Цифра нереальная. Где ошибка? 6л/час крайне мало. 6л/мин более чем достаточно.
да не, ошибки кажется нет. Так пишет в аквасюите.
В профиле у вас указано Aquacomputer flow sensor 100
может реальный поток выше 100 л/ч, а сенсор из-за ограничения 100 л/ч не может правильно поток посчитать?
Відповісти