AMD прокоментувала проблему перегріву еталонних карт Radeon RX 7900 XTX

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Stray
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити AMD прокоментувала проблему перегріву еталонних карт Radeon RX 7900 XTX

ну, визнали проблему наче як по дорослому, без рекомендацій не загинати шлєйф :-/
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

некоторые карты настолько тяжелые, что прогибают печатную плату
может это тот дефект, из которого истекает другой дефект?
может стоит сначала решить первую проблему???
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Не сказали что троттлинг это нормально, уже хорошо.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Будем посмотреть за развитием событий, радует реакция быстрая и не отсыл в лес людей
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Все равно не проходит ощущение что amd делает всё лишь бы не наращивать долю рынка.

Отправлено спустя 1 минуту 6 секунд:
Насколько годными вышли встройки в 6000 как и Стим дэке, настолько проблемные карты.
vmsolver
Member

Повідомлення

А вот и первая официальная реакция, ожидаемо сказали, мол не волнуйтесь, разберёмся и т.д. Всё как обычно. Далее проведут эскпертизу, выяснят в чём же на самом деле проблема и решат. Дичь про всех кинут и прочее пишут только те, кому делать нечего, обычно в таких случаях подчеркнуто лояльно относятся к потребителям.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray: 04.01.2023 13:02 Пропоную обговорити AMD прокоментувала проблему перегріву еталонних карт Radeon RX 7900 XTX

ну, визнали проблему наче як по дорослому, без рекомендацій не загинати шлєйф :-/
Це дуже по дорослому не тестувати продукт на заводі! Це так важко виявити перешрів.
Stray
Member

Повідомлення

Павло: 04.01.2023 13:30 Це дуже по дорослому не тестувати продукт на заводі! Це так важко виявити перешрів.
такі історії точно не круто для бізнесу, проте брак буває у будь-кого - згадайте мільйонні відкликання у тойоти
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray: 04.01.2023 13:45такі історії точно не круто для бізнесу, проте брак буває у будь-кого - згадайте мільйонні відкликання у тойоти
Так-то оно так да не так.
У автомобиля куча систем и проверять все - нереально. У гпу их камень, память, доска и охлад.
Выглядит как будто тесты не проводили вообще.
А обзорщики рисовали писульки как ixbt драйвера :apes:
Востаннє редагувалось 04.01.2023 14:00 користувачем Yalg, всього редагувалось 1 раз.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

del
Востаннє редагувалось 04.01.2023 14:06 користувачем KimRomik, всього редагувалось 1 раз.
avtoelectrik
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Павло: 04.01.2023 13:30
Stray: 04.01.2023 13:02 Пропоную обговорити AMD прокоментувала проблему перегріву еталонних карт Radeon RX 7900 XTX

ну, визнали проблему наче як по дорослому, без рекомендацій не загинати шлєйф :-/
Це дуже по дорослому не тестувати продукт на заводі! Це так важко виявити перешрів.
а розєми 12 пін виходить теж не тестували на перегрів :spy: ,з випарними камерам пофіксять ,а от до 12 пінового мені здається приліплять ще один ,як то було 6+6 чи 8+6 чи 8+8 раніше,або взагалі замінять на 16
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avtoelectrik: 04.01.2023 13:59взагалі замінять на 16
Так он 16 и есть.
Там 12 больших и 4 маленьких. Вот тут видно
спойлер
Зображення
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

avtoelectrik: 04.01.2023 13:59 а розєми 12 пін виходить теж не тестували на перегрів :spy: ,з випарними камерам пофіксять ,а от до 12 пінового мені здається приліплять ще один ,як то було 6+6 чи 8+6 чи 8+8 раніше,або взагалі замінять на 16
потрібно відразу нормальні роз'єми ставити
Зображення
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Yalg
А Самсунг S7 аль-кайда едішн?

Відправлено через 3 хвилини 45 секунд:
Yalg
А Самсунг S7 аль-кайда едішн? А 2080ті " теж 110 градусів це норма". Просто передзамовлення брати не треба.
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

EvhenS: 04.01.2023 14:43А Самсунг S7 аль-кайда едішн?
Да, до сих пор жаль s7.
EvhenS: 04.01.2023 14:43Просто передзамовлення брати не треба.
Это одиннадцатая заповедь.
Stray
Member

Повідомлення

Yalg: 04.01.2023 13:54 У автомобиля куча систем и проверять все - нереально. У гпу их камень, память, доска и охлад.
щось мені здається, що ви дещо перебільшуєте з простотою gpu :)
*а щодо тачки - то наявність бага може спричинити смерть/травмування користувача - гпу в цьому плані менш небезпечний - тому і контролю якості буде менше
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray: 04.01.2023 14:50щось мені здається, що ви дещо перебільшуєте з простотою gpu
Продавцы на форуме в барахолке больше следят и тестят гпу чем амд и вендоры.
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Павло: 04.01.2023 13:30
Stray: 04.01.2023 13:02 Пропоную обговорити AMD прокоментувала проблему перегріву еталонних карт Radeon RX 7900 XTX

ну, визнали проблему наче як по дорослому, без рекомендацій не загинати шлєйф :-/
Це дуже по дорослому не тестувати продукт на заводі! Це так важко виявити перешрів.
Як ви собі уявляєте тестування сотні тисяч екземплярів? Тестують вібірково , кілька пристроїв з партії ,мені так здається , і судячи з усього прогавили такі моменти. Або поклали болт, теж не виключено
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_Andrik_: 04.01.2023 15:06Як ви собі уявляєте тестування сотні тисяч екземплярів? Тестують вібірково , кілька пристроїв з партії ,мені так здається , і судячи з усього прогавили такі моменти. Або поклали болт, теж не виключено
Я и в живую видел как тестируют поголовно все что выходит с конвейера. Вернее это полноценный этап конвейера, перед упаковкой.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avtoelectrik: 04.01.2023 13:59
Павло: 04.01.2023 13:30
Це дуже по дорослому не тестувати продукт на заводі! Це так важко виявити перешрів.
а розєми 12 пін виходить теж не тестували на перегрів :spy: ,з випарними камерам пофіксять ,а от до 12 пінового мені здається приліплять ще один ,як то було 6+6 чи 8+6 чи 8+8 раніше,або взагалі замінять на 16
До чого тут куртка? він може робити, що захоче всеоодно куплять він монополіст... а ось банально готову відеокарту не втикнути в пісіай слот і не прогнати пару тестів на температуру це ЗАШКВАР!
Відповісти