Intel Core i9-13900KS може стати першим процесором із boost-частотою 6,0 ГГц

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Nvthvn Blvke, особисто я мінусую лише за кацапську, бо не варто витрачати заряд на нісенітниці.
Nvthvn Blvke
Junior

Повідомлення

Melofon: 12.09.2022 17:37 Nvthvn Blvke

Уже 16 ;) , а ваше ЧСВ сильно пострадало от этих минусов? Не принимайте близко к сердцу. А матерится хоть и в скрытой форме тем более оскорбляя других тут запрещенно правилами конференции и только за это вы получили и ещё получите минусы за последний пост. Тем более вы прибегли к оскорблениям за какие-то минуса :gigi:
19 :laugh: :laugh:

Відправлено через 56 секунд:
Барбарис: 12.09.2022 17:50 Nvthvn Blvke, особисто я мінусую лише за кацапську, бо не варто витрачати заряд на нісенітниці.
я з Борисполя, тут з дитинства був суржик, так що вибачте, по другому не можу :rotate:
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 12.09.2022 14:55WoT уже давно может работать в несколько потоков это раз
При завантаженні гри все навантаження на первинну розпаковку ресурсів якраз валить на одне ядро. Це достатньо легко перевірити. Тому я лише "за" підвищення робочих частот, але постає питання ефективного охолодження без кастомної водянки чи чілера. Тут на 12 серію на Алі не можна знайти скальпатор, а вже 13-та на підході.
iRonin
Junior

Повідомлення

Так а где слайд на котором написано о 6ГГц процессора?
На той картинке что висит в новости написано о 6Ггц памяти и 8ГГц ОС(памяти).. :spy:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Wonderboy

Но в самой игре уже больше потоков использует.
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon
Це на новій графіці, на старій одне ядро завантажено більше ніж інші.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Wonderboy

Ну по ходу да, в HD режиме многопоток работает.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Nvthvn Blvke, суржик у Вас переважно український, тому нічого не ставив. :beer:
divs
Member
Звідки: Павлоград

Повідомлення

ackstarvinta: 12.09.2022 16:05
EvhenS: 12.09.2022 16:00
Завдання для відеокарт добре паралеляться і та ж сама АМД робить 5120 ядер в відеокарті і всього 16 в процесорі.
При тому що цікаво, заради тесту перекодовував відео щоб зменшити бітрейт і можна було завантажити в ватсап. Так ось, що цікаво.
Оригінал відео 16-18хв.
Софт Movavi Video Converter, щось таке
Якщо увімкнути апаратне прискорення AMD в налаштуваннях, то з відео RX 480 задча зайняла 4:30
А якщо вимкнути апаратне прискорення, то цим займатиметься проц з навантаженням всього 80% і це зайняло 1:20 на Ryzen 7 5800X :lol:
Тому в відяхи ядер то багато, але в деяких задачах 8фізичних ядер/16 віртуальних швидші в рази)))
При тому що ПСП відяхи значно швидше ніж оперативки. І в рх480 2304ядра, але щось вони не справляються швидше ніж проц :rolleyes:
Скорее всего, при использовании видеокарты был загружен в ней преимущественно модуль аппаратного декодирования.
спойлер
а отрендеренное процессором видео ещё и было лучшего качества
Yaroslav308
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ackstarvinta: 12.09.2022 16:05І в рх480 2304ядра, але щось вони не справляються швидше ніж проц
Возможно потому, что они и не были задействованы, а работал аппаратный энкодер который в полярисах не особо мощный.
zmax: 12.09.2022 16:29раньше говорили на процессорах по качеству лучше, чем на ВК. Сейчас разницы нет? Есть тут кто в этой теме?
Я не совсем в этой теме, но попытаюсь ответить.
Для стриминга NVENC последних поколений манна небесная, он обеспечивает лучшее качество чем программный кодировщик X264 с medium пресетом. Современные процессоры в риалтайме вместе с игрой более качественные пресеты не вывозят.
В ситуации когда нужно выжать максимальное качество для определенного битрейта, а время кодирования вторично, программные кодировщики конкурентов не имеют. Вот небольшая статья со сравнением. При желании такие сравнения легко гуглятся.
DreamSeller: 12.09.2022 16:41Це ж не аналог, а цифра, в теорії не має бути різниці .
Разница есть, видимо при проектирование ASIC-ов стремились к адекватном отношение качества/производительности/транзисторного бюджета, всё же основной сценарий это работа в реальном времени. Думаю статья выше вам также будет интересная.
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

block_stupid: 12.09.2022 15:46 Коли будуть хоча б терагерцові CPU, бо вже втомився чекати квантових?
рекомендую не чекати. Температура роботи таких проциків десь за -100 градусів, не пам'ятаю скільки, але дуже за -100. Також постійно потрібно підливати азоту.
Багато чого там потрібно щоб воно працювало. Воно вам потрібно?
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nvthvn Blvke: 12.09.2022 18:00 я з Борисполя, тут з дитинства був суржик, так що вибачте, по другому не можу :rotate:
Ох вже ті укри з їх "чєлюсту рускаязичной") (Більше до інших нацистськомовних відноситься, в вас хоча би суржик)
спойлер
Востаннє редагувалось 12.09.2022 19:32 користувачем Gelonyrum, всього редагувалось 1 раз.
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nvthvn Blvke: 12.09.2022 14:35 Я не розумію, навіщо вони всі міряються ̶п̶і̶с̶я̶м̶и̶ герцями, чому не робиться упор на багатопоточність? Та чому інженери програмного забеспечення не приділяють цьому достатньо уваги? Кому потрібен однопоток в 2к22? (окрім WoT). Я розумію що може 6 ГГц і круто на всі 8 ядер, але не краще зробитит наприклад стандарт 16 енергоефективних ядер?(наприклад 16 ядер по 3 ГГЦ) Мощність та сама , а температура менша... :idea: поправте мене, якщо я щось нерозумію...
Розкажіть про багатопоток програмістам з Adobe та іншим. Вони як Ви кажете в 2к22 й досі всі програми на одному ядрі пишуть
спойлер
(о май гад, хто вас так навчив писати дату, це так модно зараз, чи просто важко нолик натиснути)
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Creature4O: 12.09.2022 19:31Розкажіть про багатопоток програмістам з Adobe та іншим.
Аж цікаво стало, треба глянути, чому гальмує редагування PDF документу під сотню сторінок, хоча Word на таке навіть увагу не зверне. Можливо дійсно однопоток.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

хорошо бы эти процессоры работали на 130 градусов. можно было бы в плиты интегрировать. поставил рендерить проект, яйца пожарил, пельменей сварил.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Timedemo
Мало. Для гарної піцци треба мінімум 350
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

та то уже печь нужно строить))) то удел видеокарт будет.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

давно пора алгоритми обробки на основі ASIC робитити, як в Apple. А то все на інструкціях, з шаленим розкидом довжини і тактів, там оптимізація йде на ходу з таким перевитратами транзисторів що можна було б сотні асіків зробити під 99% задач, а те що не піддасться на значно простішому супервисокочастотному ядрі доробити, при цьому перетоки даних і синхронізація адресів зменшились би в сотні раз. Це якби заігрались в універсалізацію, замість того щоб розробити нормальну теорію алгоритмів на ASIC і шт.інтелект. Вже зараз по шедеврах-картинках зроблених через шт.ітелект можна помітити як добре прорахована система елементарно справляється з суперзадачами, в які всі програмісти зі всіма універсальними процами навіть не мріяли. Те ж саме можна натренувати для більшості задач - шт.інтелект сам розробить більшість універсальних алгоритмів, які елементарно буде втілити в апаратуру, головне достатня вибірка. Заодно програмісти зможуть розлабитись, і програми будуть оптимізовані по ресурсам, а не як зараз, проста програмулька по гігабйт оперативи
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

ну сделайте загрузку винды, антивирусы, архиваторы на асик чипах, мы посмотрим как это работает.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Timedemo
ну от зробили штучний інтелект, архівацію, відеообробку, сортування, рендеринг, рейтрейсінг, перетворення фурє і тисячі інших - і це дуже високого рівня. А тут говориться про значно простіші, з яким можна скласти інші алгоритми, а не придумувати кожен раз колесо. І ще раз, Apple зробила, і результат очевидний - 8 ядер на частоті 3 ГГц швидші ніж Alder/Zen3 на 5 ГГц, а в софті потрібному Aplle взагалі в рази. А коли запустять серверні по 20-60 ядер там взагалі буде космос. Тому Apple і коштує 3 трильйона
Відповісти