


В біосі підняв множник з х35 до х41, пам'ять 1600, напругу не чіпав






Так может в этом и дело, что напряжение не трогал. А хоть настройки при выходе из бивиса сохранил?Kartoffel343: ↑ 03.09.2021 20:32В біосі підняв множник з х35 до х41, пам'ять 1600, напругу не чіпав


Звісно зберіг. Та й як видно зі скрінів, навіть на автотюнінгу біос сам піднімає напругу. Чи я десь помиляюсь?MessiaH: ↑ 03.09.2021 21:15Так может в этом и дело, что напряжение не трогал. А хоть настройки при выходе из бивиса сохранил?Kartoffel343: ↑ 03.09.2021 20:32В біосі підняв множник з х35 до х41, пам'ять 1600, напругу не чіпав
в налаштуваннях вибору множника так.DuckRider: ↑ 03.09.2021 21:37 Вольтаж авто, бцлк 100, ратио 44
Отправлено спустя 2 минуты 8 секунд:
Ты после ребута когда заходишь, у тебя ратио 44 остается?
44, после ввода 44 энтр жать каждый раз.Kartoffel343: ↑ 03.09.2021 21:38 Прошу підказати як правильно має бути. Множник, шина, напруга і тд. Дякую.