Новини
Останні статті і огляди
Флудилка (часть 4)
Куратор теми:
Sanьka
-
Sanьka
Member
Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020
В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.
Ну понеслась....
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020
В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.
Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
-
leif
Member
скоріше за все, подальшим затисканням таймінгів можна долізти впритул до 50нс, але на інтелі у мене на цій пам'яті було ж 37нс.Sanьka: ↑ 16.08.2021 18:16лупашит пинг 56
з іншого боку процесор і платформа дуже швидкі, відчувається неозброєним оком, що воно пошвидше працює за системку 9900к в типових тасках (не іграшках). отже пофіг на ту латенсі, головне щоб працювало ок і результати високі.
-
DarkJoney
Member
Sanьka
Ну что-то будет, если не буду покупать сипап, то куплю память, приличную какую-то выберем, а если буду, то придется еще на этом тиме за 800 ГРЫВЕНЬ помучаться.
Ну что-то будет, если не буду покупать сипап, то куплю память, приличную какую-то выберем, а если буду, то придется еще на этом тиме за 800 ГРЫВЕНЬ помучаться.
-
Sanьka
Member
leif
А че у тебя такой быстрый Л1 кэш?
Это у всех 5000 или какие то мутки 5900го?
А че у тебя такой быстрый Л1 кэш?
Это у всех 5000 или какие то мутки 5900го?
-
leif
Member
corsair vengeance lpx 4133с19 (cmk16gx4m2k4133c19) точно на бідаях, були ще якісь з частотами 4000 і першим таймінгом чи 18 чи 19DuckRider: ↑ 16.08.2021 18:17какие lpx на бидаях
-
Sanьka
Member
у интела не было 64МБ кэша. Тут по сути пофиг на тот пинг с таким буферомleif: ↑ 16.08.2021 18:20але на інтелі у мене на цій пам'яті було ж 37нс.
-
DuckRider
Member
Ну за 800 хрывень даже 16гб тим 2400 вкусноDarkJoney: ↑ 16.08.2021 18:21 Sanьka
Ну что-то будет, если не буду покупать сипап, то куплю память, приличную какую-то выберем, а если буду, то придется еще на этом тиме за 800 ГРЫВЕНЬ помучаться.
Отправлено спустя 1 минуту 56 секунд:
На такой частоте крайне вероятно, но там уже выше и не надо особо, потому смысл от бидаев пропадаетleif: ↑ 16.08.2021 18:22corsair vengeance lpx 4133с19 (cmk16gx4m2k4133c19) точно на бідаях, були ще якісь з частотами 4000 і першим таймінгом чи 18 чи 19DuckRider: ↑ 16.08.2021 18:17какие lpx на бидаях
Я думал что были 3200 на бидаях, чтоб их пинать в 4000
-
leif
Member
Sanьka: ↑ 16.08.2021 18:21А че у тебя такой быстрый Л1 кэш?
прикольно що інтел 11 покоління не може в пам`ять 4000мгц, а амд можеSanьka: ↑ 16.08.2021 18:22Тут по сути пофиг на тот пинг с таким буфером
-
Frost-Nick
Member
Востаннє редагувалось 16.08.2021 18:27 користувачем Frost-Nick, всього редагувалось 1 раз.
-
DuckRider
Member
Может, но с делителем. И у амд делитель. А вот интел 10 без него могleif: ↑ 16.08.2021 18:25Sanьka: ↑ 16.08.2021 18:21А че у тебя такой быстрый Л1 кэш?
прикольно що інтел 11 покоління не може в пам`ять 4000мгц, а амд можеSanьka: ↑ 16.08.2021 18:22Тут по сути пофиг на тот пинг с таким буферомсвіт перегорнувся
-
DarkJoney
Member
АЙАЙАЙFrost-Nick: ↑ 16.08.2021 18:262. Торговля во всех ее проявлениях
-
Frost-Nick
Member
та уже заметил 
-
leif
Member
аж ніяк ні. бідаї окрім частоти дають такі можливості по утисканню 2-их і 3-их таймінгів, які жодним мікронам і насняться, а від цього буст продуктивності не менше, а то і більше ніж від частоти і первинних таймінгівDuckRider: ↑ 16.08.2021 18:24потому смысл от бидаев пропадает
Відправлено через 26 секунд:
у мене 4000 на скріні 1:1DuckRider: ↑ 16.08.2021 18:27И у амд делитель
Відправлено через 2 хвилини 44 секунди:
в тому то і прикол, що в останньому поколінні амд зміг 4000 без дільника, а інтел ні
-
DuckRider
Member
Там еще с 10600к какой-то казус начался, когда он не хотел брать частоты озу как у старших камней
-
leif
Member
ніхто не знає де знайти той джипєг, де простирадло англійського тексту і пояснюється що є найбільш ймовірною причиною помилок в тестах ТМ5?
як не треба, то всюди він лізе, а як треба не можу знайти
Відправлено через 4 хвилини 1 секунду:
ага, ось він:
як не треба, то всюди він лізе, а як треба не можу знайти
Відправлено через 4 хвилини 1 секунду:
ага, ось він:
- спойлер
щось новеньке. браковані\погані КП чи в чому прикол?DuckRider: ↑ 16.08.2021 18:34Там еще с 10600к какой-то казус начался, когда он не хотел брать частоты озу как у старших камней
-
Sanьka
Member
Рузен 5000 берет 4к с полной шинойDuckRider: ↑ 16.08.2021 18:27И у амд делитель
-
leif
Member
Sanьka
проци 5000-ні майже всі так вміють, ну і пам'ять 4000мгц cl16 в принципі вже давно не є рідкістю.
а от мамку треба обирати уважно, якщо маєш такі амбіції по розгону пам'яті на zen3, в основному все впирається саме в неї.
Відправлено через 2 хвилини 7 секунд:
до речі, 4 плашки не гоняться взагалі, максимум IF вдалось витягнути на 1833 мгц, пам'ять 3666мгц 16-16-16, ну таке. дістав 2 плашки і одразу IF 2000mhz без проблем і + 400мгц на пам'ять.
при цьому по 2шт будь-які плашки вивозять цей розгін, тобто питання однозначно не до того, що якась одна плашка стримує розгін, а саме до КП чи до маман.
проци 5000-ні майже всі так вміють, ну і пам'ять 4000мгц cl16 в принципі вже давно не є рідкістю.
а от мамку треба обирати уважно, якщо маєш такі амбіції по розгону пам'яті на zen3, в основному все впирається саме в неї.
Відправлено через 2 хвилини 7 секунд:
до речі, 4 плашки не гоняться взагалі, максимум IF вдалось витягнути на 1833 мгц, пам'ять 3666мгц 16-16-16, ну таке. дістав 2 плашки і одразу IF 2000mhz без проблем і + 400мгц на пам'ять.
при цьому по 2шт будь-які плашки вивозять цей розгін, тобто питання однозначно не до того, що якась одна плашка стримує розгін, а саме до КП чи до маман.
-
DuckRider
Member
Просто кп хуже чем у того же 10700, не может достигнуть тех частот памяти зачастую. Но это уже при выше 4000 мгц
-
Sanьka
Member
У меня Дейзи Чейн топология. Как раз ок для 2 планок что у меняleif: ↑ 16.08.2021 19:07при цьому по 2шт будь-які плашки вивозять цей розгін, тобто питання однозначно не до того, що якась одна плашка стримує розгін, а саме до КП чи до маман.
Отправлено спустя 1 минуту 10 секунд:
Для 4 планок если не ошибаюсь лучше Т топология.
-
leif
Member
вірно. дарк хіро також дейзі чейн, тому це все не дивно.Sanьka: ↑ 16.08.2021 19:11Для 4 планок если не ошибаюсь лучше Т топология.