Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
LostBoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Оккупированный Донецк - Киев

Повідомлення

DarkJoney: 13.08.2021 11:19Я ему вот мозги парил
Кстати да, хочу еще сказать, что Александр (его так зовут) по коммуникации исключительно приятный и терпеливый - когда только начинал свою эпопею с НАСом, созвонились по вайберу с видео, покрутил перед камерой корпус FDВ804 - он двухсекционный), он внимательно посмотрел, подсказал, как лучше кабели настрогать, подкорректировал изначальную схему. В общем, по общению остались тоже приятные впечатления, как и от качества конечного продукта.
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LostBoy
Да, все узнать можно, мне это тоже понравилось. Все спросить можно, по размерам вообще без проблем любые, разъемы.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 13.08.2021 07:15У меня в профиле есть фото.. если увеличить до фхд то можно оценить их внешний вид
якість фото занадто низька, щоб такі речі оцінити нормально. але по тому що є, я б сказав, що фантекс (у мене не весь набір, а лише парочка кабелів) виглядає краще саме по якості обплетіння. звичайно, що кабель там теж мідний, мідний він зараз навіть у якогось qube:
https://brain.com.ua/ukr/Kabel_QUBE_dly ... 65462.html

власне, я розумію тих, хто звернувся і був задоволений сервісом, моє питання було в першу чергу чи хтось порівнював якість матеріалів, що використовує лом з тим, що використовують фантекс чи cable mod. вже все ясно
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

купи РГБ кабель и не парься )))
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Если кому-то интересно, то 3060 после 1060 рендерит Blender Classroom 2 минуту 15 против 8 на той.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DarkJoney: 13.08.2021 17:22 Blender Classroom
а шо воно таке? Кулинаришь ? :gigi:
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

leif: 13.08.2021 15:50
Sanьka: 13.08.2021 07:15У меня в профиле есть фото.. если увеличить до фхд то можно оценить их внешний вид
якість фото занадто низька, щоб такі речі оцінити нормально. але по тому що є, я б сказав, що фантекс (у мене не весь набір, а лише парочка кабелів) виглядає краще саме по якості обплетіння. звичайно, що кабель там теж мідний, мідний він зараз навіть у якогось qube:
https://brain.com.ua/ukr/Kabel_QUBE_dly ... 65462.html

власне, я розумію тих, хто звернувся і був задоволений сервісом, моє питання було в першу чергу чи хтось порівнював якість матеріалів, що використовує лом з тим, що використовують фантекс чи cable mod. вже все ясно
Самые лучшие кабели которые я видел, были в оплетке паракордом, я правда не помню шо оно было, могу попробовать найти фото, а мб и инфу, но цена там 100$+ за комплект
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer: 13.08.2021 17:34в оплетке паракордом
:pray:
ух, я б на таке подивився. принаймні заради цікавості. якщо раптом десь кинеться в око, скинь посилання, плз
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif лови. :beer:
Черный это были к сисонику комплектные. прошлый владелец заказывал у лом.юа оплетку, вроде даже родных кабелей, но могу ошибатся.
рядом, для сравнения, китай удлинители с Али, на которые вроде Dark-seer давал ссыль, если не давал, пинай его.
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Отправлено спустя 7 минут 21 секунду:
Китаец более упругий. Там оплетка более пластиковая я бы сказал и держит форму, хрен изогнуть нормально. но красиво смотрится.
тот что от Лом.юа более мягкий, плокладывать удобно. материал менее упругий, но внешне в корпусе висит как попало по сути. но можно упарутно на стяжки и и загибы на 180* делать изи.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Deadpool: 13.08.2021 17:58Китаец более упругий. Там оплетка более пластиковая я бы сказал и держит форму, хрен изогнуть нормально. но красиво смотрится.
по фотках саме таке враження і склалось. звісно, по фотках неможливо скласти повноцінно коректно оцінити, але фантекс десь посередені між таким китайцем і кастомним шнурком: прокладати цілком зручно, досить м'який для цього, але і форму тримає непогано.

вдячний за детальні фото :beer:

Відправлено через 2 хвилини 25 секунд:
p.s.

щось червоні мавпенята не прибігають в новину про обговорення зниження десктопної частки ринку амд. про компанію бобра не пишуть, любімку не захищають, щось дивне коїться :puzzle: скоро почнуть топити за інтел?
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 13.08.2021 18:02вдячний за детальні фото
:beer:

Отправлено спустя 1 минуту 29 секунд:
leif
leif: 13.08.2021 18:04 про компанію бобра не пишуть, любімку не захищають,
не знаю, я наче уже на 50% амдшнік і на 50% інтелбой. можу на два фронти воювати)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Deadpool: 13.08.2021 18:12на 50% амдшнік і на 50% інтелбой
глянув в профіль, у тебе серйозно домашні системи оновились з останнього разу коли я туди заглядав :up: перший конфіг тоді був з 3770к, якщо не помиляюсь і карта була 980ti
Deadpool: 13.08.2021 18:12можу на два фронти воювати
коли вдома компи і на інтелі і на амд простіше дотримуватись нейтралітету в нефанатських війнах, де велика частина учасників компліментарно ставляться до того чи іншого бренду бо найперше захищають власний вибір :)
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 13.08.2021 18:26якщо не помиляюсь і карта була 980
р9 290 була в профілі першою тут)
через неї і почав активність на форумі. бо гаряча виявилась, а там далі тема СВО, аліекспрес, Діментоза, хоба, СВОшнік вже... :gigi:

Отправлено спустя 1 минуту 38 секунд:
leif: 13.08.2021 18:26кщо не помиляюсь і карта була 980ti
а потім проста 980.

Отправлено спустя 3 минуты 9 секунд:
leif: 13.08.2021 18:26власний вибір
не знаю, збирав по грошах, зараз той час коли шо інтуль шо амд дадуть +/- одне й те саме. тести блохерів мало сенсу дивитись бо там зазвичай вдалі семпли засилають.

3400ге з материнкою, виміняв на свій комплекнт на н110+гіперпень у знайомого, поки пересидіти мені вистачає. потрохи сбираю свій ящик. на 2700х дружина працює вдома)
а я то ноут, то ось пк вже.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 13.08.2021 18:04я зниження десктопної частки ринку амд.
Если хоьтелка пересилити, то через недельку втоплю , подыму им долю :gigi:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Deadpool: 13.08.2021 17:58 [
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Пора ковер стирать :gigi:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Deadpool
Ого, да ты никак Рузенистом стал :gigi: :super:
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Apple Will Scan U.S. iPhones For Images Of Child Sexual Abuse https://www.npr.org/2021/08/06/10254027 ... se-privacy
Apple ditches privacy for porn policing https://www.latimes.com/opinion/story/2 ... n-policing

Apple announced its plan on Thursday to scan devices for photos that are uploaded to its iCloud photos service.
Apple said its messaging app will use on-device machine learning to identify and blur sexually explicit photos on children's phones and can also warn the parents of younger children via text message. It also said that its software would "intervene" when users try to search for topics related to child sexual abuse.

лол. вживані айфони подешевшають швидше за відеокарти?
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Параллельно осчастливлю кого то голдовым 3600.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

leif: 13.08.2021 18:04щось червоні мавпенята не прибігають в новину про обговорення зниження десктопної частки ринку амд. про компанію бобра не пишуть, любімку не захищають, щось дивне коїться :puzzle: скоро почнуть топити за інтел?
Та взагалі пофіг, як то кажуть: обоє рябі (с)

Якщо раніше інтел був сенс взяти хороше залізо й сидіти, тільки відеокарти міняти періодично, то зараз в цьому нема сенсу. Ні в інтелі, ні в амд.

Відправлено через 2 хвилини 47 секунд:
mumu пофіг, ця проблема вирішується відключенням клауда, все. Там ще роздули з мухи, слона. Імхо взагалі тупість тримати власні фото на чужій хмарі, чи гугл фото, чи єппл клауд, чи то дропбокс. Чи ще якась фігня.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

о Лейф норм так накидывает там! одобяем-с :super:
Закрито