Microsoft представила облачный сервис Windows 365

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

zmax: 16.07.2021 00:26Каждый десятый россиянин клеит на монитор стикер со своими паролями
Хочется пошутить про россиян, но не буду, пожалуй :laugh:
zmax: 16.07.2021 00:26Как можно работать в IT и не знать таких банальных вещей, это же примитивная социология.
Ага, тыжпрограмист, почини мне интернет :laugh: Я еще раз говорю, что будучи руководителем, я бы очень сильно задумался над увольнением подчиненного если бы увидел пароли вот так вот записанными на бумажке. То что в мире есть некоторый процент идиотов я охотно верю, но также верю что таких людей лучше не брать на работу. Если не можешь запомнить один пароль к домену, то может вообще не стоит работать с компьютерами? Примитивная социология это фишинг, а вот пароли на бумажке это уже проблемы с головой. Все имхо.
KimRomik: 16.07.2021 00:35Я например на бумажке храню сгенерированные пароли (которых сложно запомнить) к своим электронным почтам и далеко прячу в шкафу
А почему не пользоваться менеджерами паролей? Есть в том числе такие, что синхронизируются с облаком и потерять их сложно. В общем-то любой хром сейчас умеет так делать :spy:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Scoffer: 16.07.2021 00:19Те що ти не бачив, не значить що їх немає.
У меня такое чувство, вы специально выискиваете самые отмороженные компании, не удивлюсь если прямо на собеседовании спрашиваете чтоб у босса были самые большие тараканы

Отправлено спустя 2 минуты 40 секунд:
Scoffer: 16.07.2021 00:19А для тупого логіна в комп це занадто.
Чего? нормальные ноуты пальцем разлачиваются
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik
Полетить і хай летить собі. Це рішення в першу чергу для корпоратів, котрі можуть оперативно переприв'язати всі облікові записи до іншої залізячки. Токен окрім того, що може полетіти, ще може бути фізично зламаним або загубленим.

Відправлено через 2 хвилини 51 секунду:
dead_rat
ВСІ великі корпорації зі своїми тарганами.
Я і кажу, що розлочувати пальцем норм, палець+пін залишити для більш важливих операцій, а паролі до комп'ютеризованого робочого місця взагалі нафіг не потрібні тому, що соціологічно невдала конструкція.
Востаннє редагувалось 16.07.2021 01:03 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

3-14: 16.07.2021 00:51
KimRomik: 16.07.2021 00:35Я например на бумажке храню сгенерированные пароли (которых сложно запомнить) к своим электронным почтам и далеко прячу в шкафу
А почему не пользоваться менеджерами паролей? Есть в том числе такие, что синхронизируются с облаком и потерять их сложно. В общем-то любой хром сейчас умеет так делать :spy:
во, первых, потому что Хромом не пользуюсь
во, вторых, облакам не доверяю

Отправлено спустя 1 минуту 23 секунды:
Scoffer: 16.07.2021 01:02Полетить і хай летить собі. Це рішення в першу чергу для корпоратів, котрі можуть оперативно переприв'язати всі облікові записи до іншої залізячки. Токен окрім того, що може полетіти, ще може бути фізично зламаним або загубленим.
изначально речь была о вещах для всех людей, юзеров, а не корпоратов
и почему для корпоратов приоритет криптобезопасности выше чем для обычных людей? разве не должно быть наоборот?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik
З якого це початку? Вінда365 це бізнес-рішення, а не для домашніх юзверів. Хом'ячкам-то воно навіщо здалось?
Там навіть тарифні плани називаються бізнес і ентерпрайз.
Це по-перше.

По-друге як ти уявляєш собі використання токенів без відповідної інфраструктури? Вдома active directory піднімати? Або зламав залізо і прощавай всі дані? :D
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

3-14: 16.07.2021 00:51То что в мире есть некоторый процент идиотов я охотно верю,
процент на самом деле большой. не потому что люди идиоты, а потому что у них не высокая компьютерная грамотность и они не до конца понимают сути. По-моему все последние крупные взломы были осуществлены через социальную инженерию.
dead_rat: 16.07.2021 00:58нормальные ноуты пальцем разлачиваются

кстати, где взять драйвер на датчик? Знаю глупый вопрос, но качать драйвера с сайтов драйвер-пак я не стану, а на сайте производителя ноута полнейший ноль на эту тему. То-есть безопасность на ноуте есть, но найти драйвер тот еще геморрой. ноут Асусь.
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

zmax: 16.07.2021 01:18По-моему все последние крупные взломы были осуществлены через социальную инженерию.
Еще раз скажу, писать пароль на листке и клеить его к монитору — это не социальная инженерия, это раздолбайство и халатность.

Відправлено через 4 хвилини 40 секунд:
KimRomik: 16.07.2021 01:04и почему для корпоратов приоритет криптобезопасности выше чем для обычных людей?
А у тебя что, на компе есть что-то представляющее какую-то ценность для других людей? :gigi:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

3-14: 16.07.2021 01:45
KimRomik: 16.07.2021 01:04и почему для корпоратов приоритет криптобезопасности выше чем для обычных людей?
А у тебя что, на компе есть что-то представляющее какую-то ценность для других людей? :gigi:
ну как бы да
если человек из-за кражи данных потеряет деньги, карьеру или семью, то разве это не хуже чем, когда корпорация развалится?
Classique
Member

Повідомлення

darkslayer: 15.07.2021 09:36
Nikoliasik_Zeus: 15.07.2021 09:34 Предлагаю обсудить Microsoft представила облачный сервис Windows 365

:lol:
мелкософтные , зачем?
На WEF в 2019 взяли новый курс на то, чтобы люди владели "вообще всем" по подпискам и аренде, можете загуглить. Все эти геймпассы, подписки на сервисы в "умных" автомобилях и шиндовс 365 это только начало
Поделитесь , пожалуйста, ссылкой на источники про подписку на все и веф 2019, а то чтото не гуглится
darkslayer
Member
Аватар користувача
Звідки: Там где Знамена встают на ветрах ледяных

Повідомлення

Classique: 16.07.2021 09:23
darkslayer: 15.07.2021 09:36
На WEF в 2019 взяли новый курс на то, чтобы люди владели "вообще всем" по подпискам и аренде, можете загуглить. Все эти геймпассы, подписки на сервисы в "умных" автомобилях и шиндовс 365 это только начало
Поделитесь , пожалуйста, ссылкой на источники про подписку на все и веф 2019, а то чтото не гуглится
спойлер
https://www.forbes.com/sites/worldecono ... 3bbfcc1735
с официальных ресурсов просто потерли все самое эпическое после ожидаемой реакции людей
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

на ру-оверах эта же новость но уже с новой инфой

Информация была представлена в рамках конференции Microsoft Inspire, где была показана возможность организаций подписаться на сервис. За $31 в месяц Microsoft предлагает два процессора, 4 ГБ оперативной памяти и хранилище 128 ГБ. Это часть тарифного плана Windows 365 Business для организаций, где есть не менее 300 сотрудников.

Объясните мне, это стоимость одного рабочего места 30 баксов?? Тогда получается 30 баксов на человека при условии покупки от 300 терминалов? Кто там говорил что это дешево и выгодно??
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
VDI on premise коштує приблизно в 3 рази дорожче фізичної робочої станції аналогічних характеристик. Але несе в собі деякі організаційні профіти, особливо з оцьою всією ковідлотою.
Cloud VDI (як в новині) ще вдвічі дорожче за on premise і в основному юзається смузятами, котрі не осилили у власну інфраструктуру :laugh: Не осиливших насправді багато, попит є. Інших профітів тут не водиться.
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Scoffer: 16.07.2021 12:35і в основному юзається смузятами, котрі не осилили у власну інфраструктуру
Рукожопам можно подсунуть любую фигню а главное они будут довольны :gigi:

Напомнило старый анекдот:
Мы, новое поколение более умное!
- Ок, не спорю, но раньше в инструкции автомобиля писали как регулировать клапана, а сегодня "не пить жидкость из бачков" :laugh:
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Scoffer
то есть я прав?? 31 бакс место при заказе от 300 мест?? Другими словами овер 9к баксов на контору из 300 человек в месяц?? За 9к даже в штатах можно держать на з/п пару админов, не говоря уже про Европу или более бедные страны, а про аутсорс даже заикаться не следует. Плюс нужен жирнючий инет.... короче нишевый продукт, очень нишевый.
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

zmax: 16.07.2021 13:12За 9к даже в штатах можно держать на з/п пару админов, не говоря уже про Европу
За 9к баксов ты даже в польше двух админов не найдешь, не говоря за штаты. + к админам нужно добавить стоимость оборудования.

Скажу по секрету что в ЕС в огромном количестве крупных фирм оборудование взято в лизинг + есть политика что как заканчивается гарантия, то оборудование списывают ;)

Відправлено через 1 хвилину 47 секунд:
И да, лизинг используется в том числе потому, что это выгоднее с точки зрения налогов. Вычет равномерно размазывается на несколько лет + нет моментальных разовых расходов.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
Я не знаю шо тебе дивує. Хмарні сервіси це завжди дорожче наземної інфраструктури. Хоча б тому, хмари тримають таку ж наземщину, ті ж ліцензії, тих же адмінів і ще плюс треба щось наварити зверху.

3-14
А ще зменшує капіталізацію компанії, бо менше власності. Відповідно менше доступ до кредитів. Так що тут різні варіанти можуть бути. Я працював як в компаніях де фінансисти вимагали все арендувати, так і навпаки.
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

Scoffer: 16.07.2021 14:14Хмарні сервіси це завжди дорожче наземної інфраструктури.
Це не так, особливо для великих компаній для яких іт це не основний напрям роботи, наприклад не треба тримати адмнів, датацентри ітп. Крім того є можливість динамічно збільшувати потужність обладнання, найняли працівника — створили станцію, звільнили — відключили.
Scoffer: 16.07.2021 14:14А ще зменшує капіталізацію компанії, бо менше власності.
Тим не менш всі компанії де я працював останні 7 років намагаються максимально все перенести в хмару і я повністю це підтримую. Для всих проектів де я працював це давало величезне скорочення видатків.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

3-14: 16.07.2021 14:28Це не так
Це не не так, а це так. Мене вже бояться місцеві консультанти з майкрософту, бо я їм зарубаю всю маркетологічну фігню що вони несуть, сухими цифрами в долярах, котрі у них не виходить побороти :lol:
А працюю я в маленькій компанії на 15+ тищ юзверів, котра до ІТ не має абсолютно ніякого відношення :rotate:

В природі існує рівно два сценарії коли вигідно брати хмари замість наземщини:
- сильно нелінійне в часі навантаження. Наприклад інтернет магазин дезодоронтів і шкарпеток на 23тє лютого може докинути собі ресурси щоб справитись з плановим ростом клієнтів, а потім скинути лишні.
- іт стартап під продаж. Просто тому, що перевозити наземщину таки трагедія, а переоформити віртуалки на покупця - просто і швидко.
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

Scoffer: 16.07.2021 14:51Це не не так, а це так. Мене вже бояться місцеві консультанти з майкрософту, бо я їм зарубаю всю маркетологічну фігню що вони несуть, сухими цифрами в долярах, котрі у них не виходить побороти
Бачиш, мій досвід абсолютно протилежний :-P тому можу лише побажати успіхів :gigi: тільки не дуже дивуйся, коли буде вжух і компанія переїжджає в хмару а тебе виганяють на мороз ;)

Відправлено через 1 хвилину 37 секунд:
Доречі, в Україні цей момент може настати не дуже скоро, оскільки зарплати все ще невеликі в порівнянні з ЕС і всякою іншою скандинавією. Але в Європі я бачу як це відбувається просто зараз.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

python: 15.07.2021 09:52
darkslayer: 15.07.2021 09:36Все эти геймпассы, подписки на сервисы в "умных" автомобилях и шиндовс 365 это только начало
Я с облачного кондиционера офигел. Платишь подписку - можешь им пользоваться, не платишь - у тебя есть украшение для стены.
Насколько понял у них идея в том что он управляется с мобильного через облачный сервис производителя, который доступен пока платишь.
Немного смешно что у тебя кондиционер без интернета не будет работать. Научатся отвязывать когда нибудь.
Уже есть мотоциклетные жилетки по подписке (месячная или годовая). Если не продлил, то при аварии она не надувается. Причем юридически это законно.

Отправлено спустя 3 минуты 4 секунды:
3-14: 16.07.2021 15:06
Scoffer: 16.07.2021 14:51Це не не так, а це так. Мене вже бояться місцеві консультанти з майкрософту, бо я їм зарубаю всю маркетологічну фігню що вони несуть, сухими цифрами в долярах, котрі у них не виходить побороти
Бачиш, мій досвід абсолютно протилежний :-P тому можу лише побажати успіхів :gigi: тільки не дуже дивуйся, коли буде вжух і компанія переїжджає в хмару а тебе виганяють на мороз ;)

Відправлено через 1 хвилину 37 секунд:
Доречі, в Україні цей момент може настати не дуже скоро, оскільки зарплати все ще невеликі в порівнянні з ЕС і всякою іншою скандинавією. Але в Європі я бачу як це відбувається просто зараз.
90% українським ЦОД відмовили у подовженні контрактів з microsoft для надання ліцензій Windows Server. Знаючи microsoft потрібно шукати альтернативу, або буде ай-я-я-яй
Відповісти