Нехай з фейрі то буде перший етап, якщо маєте сумнів.Kashtan:Так просто? Фейрі із кухні підійде значить? У автомобілістів начитався і про дво-фазні засоби від мастила у контурах як виводити. Дякую.Sterkh: Будь-який ПАР (поверхнево активні речовини) миючий засіб, хочаб для посуду. Розвести з теплою водою и заливши в середину активно трясти, щоб аж піна збивалась. Потім промити чистою теплою водою, і так кілька разів.
Яке саме мастило там було ми не знаємо, але знаємо що воно чисте, без сажі й іншого бруду, що буває в СО авто.
Якщо фейрі якимось дивом не зможе повністю все вимити, то берете десь 0,3 літри звичайного бензину. Бензином вимиваєте залишки мастила, потім знову фейрі і теплою водою. Це і буде такий собі "дво-фазний" метод "на табуретці".
