Пост код 02 на Hero VIII Crosshair Asus

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Зібрав нову систему.
Hero VIII Crosshair Asus
3900X
3600C15
1080ti
SSD 2 TB Samsung 850 Pro
Platimax 1700
На етапі ініціалізації в самому фіналі материнка вибиває постійно цей код.
ap initialization before microcode loading зазначено в мануалі.
Десяток порад які нагуглив вже пройшов, монітори, оперативку, порти міняв.
Процесор та материнку немає змоги поміняти.
Зараз планую кабелі живлення ЦПУ та дісплей порт поміняти.
Екран моніторів так і не висвічує сигнал, біос так і не з'явився.
Shadowkiller
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон обл

Повідомлення

Единственное, что сразу попадает под подозрения - биос. Но мать по идее 3900х держит "из коробки".
Я бы для начала достал проц и осмотрел сокет.
Да и по хорошему с другим процом мать проверить.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Процесор перевірив, сокет візуально без зауважень.
Відеокарту поміняв, без змін.
Світиться крайній жовтуватий світлодіод, який попереджує про проблеми з бутом.
vltk
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Обнулите биос включая выітаскивание батарейки (перед процедурой, в биосе сделайте лоад селф дефолтс F5). Заново скачанный биос с сайта асус постарайтесь загрузить с юсб флешки БЕЗ использования текущего вашего биоса (процедура описана в вашем маньюал).
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Запрацювало, а то й біосу не бачив.
Не працює відеокарта, світиться світлодіод помилки відеокарти, окрім жовтого. На другому комп'ютері не працює.
Але раніше матплата успішно проходила валідацію відеокарти цієї. Що не заважало не запускатись. Мабуть підключення другого монітора двома кабелями дісплей порт спрацювало, на іншій відеокарті, з другої спроби.
Буду пробувати реанімувати відеокарту, й пошукаю гарантію на неї.
Вирішення - правильно підключити монітор і переконатись що все працює. Банально, але добу згаяв.
Всім дякую і зі святом.
mamayawarlord
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

Kashtan
А що на хардах? BOOT горить коли нема з чого вантажитись
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

mamayawarlord:Kashtan
А що на хардах? BOOT горить коли нема з чого вантажитись
Хард сьогодні зникав і з'являвся, відеокарта ожила не відразу, як побула у двох роз'ємах материнки іншого комп'ютера, тоді й у сабжовій запрацювала. Можливо слабкі контакти, але перед цим разів п'ять перевитягував. Сьогодні весь день грався з цим ссд. Чому зникав і з'являвся теж загадка, поміняв сата кабель, але стовідсот
ково з'являвся лише після обнулення cmos, методом емпіричного тику перевтику та вмикання і вимикання малозрозумілих опцій .
А взагалі намагаюсь розігнати систему, і в мене купа запитань, чому все так складно й незрозуміло, й непередбачувано по розгону процесору... Тут питання просто щоб вмикалась та стабільна була, враховуючи вартість та рівень комплектуючих більш ніж дивно, тим паче що це вже друга система на 3900Х, і там теж були пригоди.
MyEAs
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр и Лондон

Повідомлення

Добрий вечір у мене теж саме, оновив біос. Попнретикав карту нічого не працює. Це якись жах. Карта в повному робочому стані. В інтелі в мене ніколи не було таких проблем.
anatolikostis
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганск. область

Повідомлення

Обнулите биос включая выітаскивание батарейки (перед процедурой, в биосе сделайте лоад селф дефолтс F5). Заново скачанный биос с сайта асус постарайтесь загрузить с юсб флешки БЕЗ использования текущего вашего биоса (процедура описана в вашем маньюал).
я бы для надежности еще только одну планку памяти оставил в слоте А1
Відповісти