Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Scoffer:v8 - найпопулярніші двигуни в найпопулярнішому сегменті тачок в США
Смал блок - v8
Чим не масс-маркет?
Пикапы, что-ли? Ну для нас не масс маркет, так точно :-/
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz
Пікапи-пікапи :rotate:

Відправлено через 45 секунди:
У нас в зілах стоять v8! :laugh:
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

fantomrulezz:Пикапы, что-ли? Ну для нас не масс маркет, так точно
пикапы только в штатах в таких количествах и продаются. так что не только не для нас.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Якщо вже на те пішло, то у нас і об'ємні двигуни не популярні.
Зараз взагалі мода на 1-1.3 турбіни пішли :-/ Які там v8, рядні трійки в моді, скоро перейдуть на одноциліндрові тачки.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Не перейдуть, швидше від ДВЗ відмовляться. А в рамках ДВЗ вже ж признали, що жорсткий даунсайзинг вже теж грає проти еконорм, тому щось раціональне залишиться, але явно не нижче 3 циліндрів і не нижче літрового пакету соку.
keed30
Member
Аватар користувача

Повідомлення

уважаемые автолюбители, подскажите чем снять клей после тонированной плёнки? Не помогает: мыльная вода, ацетон, уайт-спирит, средство для окон, WD 40, тормозуха, фен. На заднем стекле, лезвие и йожик не предлогать)).
anatolikostis
Member
Аватар користувача
Звідки: EAST

Повідомлення

keed30
бензин-калоша и изопропанол
у меня только они стирали клей от скотча.
Dimentoza
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

У меня при снятии старой тонировки пленка снялась, а клей с краской остались на стекле.
В мастерской снимали фен+лезвие.
По другому не получалось.
Конечно обогрев передал мне пламенный привет.
Меня предупреждали.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

keed30
Скребок для склокераміки (той, що з побутового магазину для скляних варочних поверхонь), уайт-спіріт, багато тряпок і вільного часу.
Уайт-спіріт не розчиня той клей прям до води, але розм'ягчає, намочив і збираєш клей скребком.
В кінці пройтись містером мускулом.

Відправлено через 3 хвилини :
спойлер
Зображення
HappyBird
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

На работе просто заливаю пронто и через 10 минут либо убираю тряпкой либо аккуратно как бы брею лезвием от концелярского ножа :gigi:

Отправлено спустя 1 минуту 22 секунды:
Хмм, а от чего зависит интерфейс сайта ? Кнопки у меня рус но вижу что скофер "відправив" дополнение к своему сообщению :laugh:

Отправлено спустя 57 секунд:
Пс ну и есть специальная вонючая жижа анти клей :shuffle:
keed30
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ещё посоветовали К2 engine cleaner, на ютюбе даже ролик нашёл чела с задним стеклом. Попробую, отпишусь. Всем спасибо за советы. :beer:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN:Не перейдуть, швидше від ДВЗ відмовляться.
Я не вірю в електромобілі. Це поки їх небагато вони не сильно впливають на енергетику країн. А як кожна машина стане електричною, де енергію брати?
Нові електростанції по всій Європі з дуже великим скрипом будуються. А від атомних відмовляються.

Відправлено через 8 хвилини 45 секунди:
Ну і по 700к за три роки на них важкувато намотати буде :laugh:
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Scoffer:
SergN:Не перейдуть, швидше від ДВЗ відмовляться.
Я не вірю в електромобілі. Це поки їх небагато вони не сильно впливають на енергетику країн. А як кожна машина стане електричною, де енергію брати?
Нові електростанції по всій Європі з дуже великим скрипом будуються. А від атомних відмовляються.
Давай спробую натякнути аналогією часів монополії дротового зв'язку: "я не вірю в мобільний зв'язок...". От все прийде з часом, інфраструктура, розподілена генерація... хоча і ДВС теж не зникнуть. Але більше половини ринку цивілізованих країн електрички здатні на себе перетягнути в найближчі 2 десятиліття. В менш цивілізовані, зрозуміло, це приходитиме повільніше.
Якраз оці міські *оповозки офісного планктону, або ж автівки приватного сектору і є найбільшими кандидатами на витіснення електрикою, їх і заряджати будуть вдома в період нічного мінімуму в енергосистемі, вирівнюючи споживання. А от дальнобійний сегмент, серйозні трасоходи, емердженсі-служби ще довго будуть орієнтуватися на ДВС.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN
Та не важливо в який час заряджати. Доступної електроенергії в принципі не багато, і ця кількість силами тих самих екологів з року в рік зменшується.
Є місця типу Новегії, де панти населення і багато гідроенергетики, але в основному така лафа доступна не кожному.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer
гібриди ще довго будуть використовуватись у світі. Імхо, це зараз найоптимальніший варіант: в міській забудові можна їхати чисто на електротязі(з сучасними технологіями можна навіть через якийсь софт примусово перемикати рушій), а в інших зонах і та трасі використовувати комбо
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Scoffer:SergN
Та не важливо в який час заряджати.
Важливо. Дуже важливо. Як і автівці, енергогенерації найоптимальніше працювати в стабільному режимі без пікових навантажень і "гальмувань". Поки піки і провали у нас генеруються переважно зі сторони попиту населенням. А з переходом на відновлювальну енергогенерацію нерівномірність буде ще і зі сторони генерації (коли світить сонце, віє вітер...). Тому усі ці нерівномірності доцільно балансувати зміною ціни ледь не щогодинно (для "диджиталізованої" :) економіки це не проблема), і тут в нагоді може стати парк електроавтівок, які буде зручно власникам заряджати саме за мінімальної ціни, одночасно виступаючи своєрідною розподіленою по країні ГАЕС в режимі закачки води в резервуар.
Доступної електроенергії в принципі не багато, і ця кількість силами тих самих екологів з року в рік зменшується.
Є місця типу Новегії, де панти населення і багато гідроенергетики, але в основному така лафа доступна не кожному.
А те паливо, що спалюється в мільйонах ДВС у тебе під носом - хіба не може бути джерелом електроенергії, але з меншою доставкою шкідливих речовин в легені людям?
Ступінь еко-захисту на великому промисловому об'єкті типу ТЕС за рахунок промислових систем очищення викидів можна довести до набагато вищих рівнів, ніж в мас-маркет автівках з ДВС та каталізатором.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN: А те паливо, що спалюється в мільйонах ДВС у тебе під носом - хіба не може бути джерелом електроенергії, але з меншою доставкою шкідливих речовин в легені людям?
Ступінь еко-захисту на великому промисловому об'єкті типу ТЕС за рахунок промислових систем очищення викидів можна довести до набагато вищих рівнів, ніж в мас-маркет автівках з ДВС та каталізатором.
Можна, але сенсу не багато :rotate: Стаціонарні електростанції хоч і мають ККД вище ніж ДВС на машинах, але це ККД знищується втратами в лініях електропередачі (ми ж не хочемо щоб електростанція в центрі міста стояла).
В українських реаліях для вугільної енергетики я колись прикидував, так викидів в перерахунку на кіловат вже на електростанціх більше ніж в ДВС (слава вугіллю), а якщо додати ще ЛЕП то все зовсім погано.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Scoffer:
SergN: А те паливо, що спалюється в мільйонах ДВС у тебе під носом - хіба не може бути джерелом електроенергії, але з меншою доставкою шкідливих речовин в легені людям?
Ступінь еко-захисту на великому промисловому об'єкті типу ТЕС за рахунок промислових систем очищення викидів можна довести до набагато вищих рівнів, ніж в мас-маркет автівках з ДВС та каталізатором.
Можна, але сенсу не багато :rotate: Стаціонарні електростанції хоч і мають ККД вище ніж ДВС на машинах, але це ККД знищується втратами в лініях електропередачі (ми ж не хочемо щоб електростанція в центрі міста стояла).
В українських реаліях для вугільної енергетики я колись прикидував, так викидів в перерахунку на кіловат вже на електростанціх більше ніж в ДВС (слава вугіллю), а якщо додати ще ЛЕП то все зовсім погано.
При порівнянні ККД тоді вже варто додавати і весь ланцюг по перетворенню первинного нафтопродукта в бензин зі своїми втратами/витратами. Тобто весь той нафтохім з їх капітальними вкладеннями, затратами енергії... Як розумієш, там набереться не менше, ніж на ЛЕП.
І загалом же в цивілізаційному розвитку стоїть питання здоров'я і комфорту набагато вище, ніж просто порівняння цін одного чи іншого продукту. Тому навіть, якщо якийсь з товарів є дорожчим, але менш руйнівним для здоров'я, ніж дешевший, то в раціональному суспільстві віддаватиметься перевага першому. Ясно, що питання наявності матеріальних ресурсів під той товар теж важливе, тому і говорю, що активно цей процес йтиме в багатих суспільствах. В нас з суттєвою затримкою, але, оскільки ми є просто імпортерами автомобілів, то в міру насичення зарубіжних ринків ними і розширення пропозиції нових, нас ця тенденція теж зачепить.
Якби жив не в багатоповерхівці столиці, а в приватному секторі передмістя, то ймовірність купівлі електромобіля дуже зросла б. Але це дійсно питання поєднання багатьох персональних факторів: багато хто купує вже зараз, багатьом же (мені теж) він в найближче десятиліття у нас тут не підходить. Але все одно я б був би радий, щоб замість всіх ДВС-автівок, що колесять вулицями міста з'явилися хоча б гібриди. Повітря точно стало б чистішим, а це плюс всім.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN
Типу в електромобілі хімії замало. Чого одні батарейки і лиття кольорових металів варті.
Електромобілі типу вирішуючи одну проблему, з чим я в принципі не згоден, усугубляють іншу: шини. Електромобілі тупо важчі, і тому швидше стирають покришки. А вулканізована резина така зараза, що біологічно її нічого не жере бо сірки до біса багато, а фізико-хімічно мало того що дуже повільно, так ще і не на корисні складові розкладається, бо знову ж таки сірка. Бачив чорно-сіру пилюку на підвікониках у себе? От вона в більшості своїй з опилок від шин (і ще частково від асфальту). І ти нею дихаєш.
Не існує іншого вирішення проблеми з машинами, окрім як зниження їхньої концентрації. Тільки збільшення вартості експлуатації авто в містах може допомогти. Типу дуже платних парковок, платних переїздів між зонами міста, особливо в центр і такого подібного. І звісно розвиток великовмісного громадського транспорту. Метро там, швидкісні трамваї і все таке.

Відправлено через 4 хвилини 45 секунди:
Велики :rotate:
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Scoffer:SergN
Типу в електромобілі хімії замало. Чого одні батарейки і лиття кольорових металів варті.
При цьому ти не відмовився від мобілки, а дуже навіть за те, щоб її автономність збільшилася. І так всі. І пофіг на те, що хтось десь робить викиди при виробництві. Он металургія капєц яким забруднювачем є, але ж ніхто від метала не відмовляється. Мова про те, щоб не жити всім в металургійному цеху, на хімічному виробництві, під жерлом діючого вулкану... Так і тут - відвести хоч одне з джерел шкідливих викидів від місць великої концентрації людей.
Ну і в цій частині обговорювали КПД ланки процесів.
Електромобілі типу вирішуючи одну проблему, з чим я в принципі не згоден, усугубляють іншу: шини. Електромобілі тупо важчі, і тому швидше стирають покришки.
Про шини відома проблема, проте теж питання ще в тому, від чого основний внесок: від ваги, чи більшого моменту на колесах в моменти стартів. В мене на тошнотомобілі теж пробуксовки були лише на льоду, а при заміні машини на потужнішу і в момент стартів теж не рідкість, і відносно агресивніша манера пересування якось сама прилипла, що теж зношує шини. Електромобілі через свої ТТХ якраз дають можливість трохи (а деякі - зовсім не "трохи") швидше прискорюватися.
Розвинуться технології, будуть оподатковуватися шини, економитимемо в тому числі і за рахунок плавного руху.
Не існує іншого вирішення проблеми з машинами, окрім як зниження їхньої концентрації. Тільки збільшення вартості експлуатації авто в містах може допомогти. Типу дуже платних парковок, платних переїздів між зонами міста, особливо в центр і такого подібного. І звісно розвиток великовмісного громадського транспорту.
З цим абсолютно згоден, повністю відповідає моїй позиції, тільки навіть там, де це реалізовано, приватні автомобілі на вулицях все одно присутні. І от тут все одно краще, коли в них буде не викиди від Євро-0, а від Євро-6, але в цій ланці є наступні "краще": це і гібрид бензин+електро, і просто електро. Навіть, якщо це буде водень чи щось еквівалентне, але про ці технології зараз (поки) немає сенсу говорити, оскільки з наступним етапом стали не вони, а саме батарейки.
Відповісти