Видео: битва с боссом в Anthem

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

echo91:и что же веселое?
Наприклад Kotor 2, там діалоги "клацати" не дуже хочеться, скоріше перечитувати по декілька разів і бажано в оригіналі. Але якщо людина не переносить такого жанру ігор, то вона рівнозначно буде "клацати" як простенькі/банальні діалоги скайріма, так і набагато глибші по суті в Kotor 2. А книжки можна було ще в радянському союзі читати, їх і читало більше людей тільки тому що візуалу гідного не було в кіно. Зараз візуал гідний в кіно, та комп ігри з'явились з відносно не гіршою картинкою, а от продуманість історій і персонажів впала нижче плінтуса. Скоро точно почну худ. книжки читати, бо художня література це розвага в першу чергу, на яку треба витрати мінімум в 5 разів більше часу та зору, який з роками не кращає, чим на хороший фільм, яких зараз практично не знімають. Те саме стосується ігор, але в іграх більші витрати часу та погіршення зору дають можливість впливати на історію та її розвиток, це при умові що гра хороша. Ну а так як в останній час хороших фільмів та ігор майже не виходить, то прийдеться як в радянські часи читати хорошу фантастику в книгах, і активно підключати уяву. :gigi:
echo91
Member

Повідомлення

Kib:
echo91:и что же веселое?
Наприклад Kotor 2, там діалоги "клацати" не дуже хочеться, скоріше перечитувати по декілька разів і бажано в оригіналі.
И в чем смысл? Это сплошной регресс, ведь в чтении диалогов нельзя стать лучше
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

echo91:И в чем смысл? Это сплошной регресс, ведь в чтении диалогов нельзя стать лучше
Скажу так, якщо пройти цю гру повністю з розкриттям всіх персонажів, то в репліці робота вбивці який розповідає головному герою як вбити по суті безсмертного лорда сітхів, філософії і глибокого сенсу більше чим у всіх іграх раніше крутого розробника Убісофт разом взятих.
Більшість зараз чекають від ігор з рейтингом 18+ дорослого контенту, який розуміється як такий тільки у вигляді нудизму, потоків крові і міцних слів. Коли головна ідея повинна буди в дорослих історіях, в які хочеться вірити дядькам з бородою і великим життєвим досвідом. Ось саме висновки, які хочеться робити вже не з банальних дитячих історій, а з осмислених багатогранних і неоднозначних ситуацій, і дають змогу думаючій людині стати краще. ;)
echo91
Member

Повідомлення

Kib: Більшість зараз чекають від ігор з рейтингом 18+ дорослого контенту
вы застряли в 90х с думом, анрилом и горами мяса. как показала история Клифа Блежински мясо нынче не в моде, и тянет разве что на пародийный контент. да и на секс делать ставку во времена, когда порнхаб выходит на IPO такое себе.
Kib: Скажу так, якщо пройти цю гру повністю з розкриттям всіх персонажів, то в репліці робота вбивці який розповідає головному герою як вбити по суті безсмертного лорда сітхів, філософії і глибокого сенсу більше чим у всіх іграх раніше крутого розробника Убісофт разом взятих.
и? в чем ты стал лучше за время проведенное за игрой? прогресс это единственное ради чего стоит играть в игры.
Востаннє редагувалось 08.07.2018 19:00 користувачем echo91, всього редагувалось 2 разів.
Vasbka
Member

Повідомлення

Aivers:казуал зашкаливает! Огромный босс ударил и забрал ~5% хп :)
Это же просто демонстрация, может они лвл намного выше чем босс тот или там разные сложности.
В любом случаи, как бы оно выглядело, если бы он снес к примеру 70%, а 2м ударом убил.
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Vasbka:Это же просто демонстрация, может они лвл намного выше чем босс тот или там разные сложности.
В любом случаи, как бы оно выглядело, если бы он снес к примеру 70%, а 2м ударом убил.
Виглядало б більш-менш реалістично, але це відсіяло б суттєву частину ком'юніті. Більшість хоче пищ-пищ ололо.
echo91
Member

Повідомлення

Shade:
Vasbka:Это же просто демонстрация, может они лвл намного выше чем босс тот или там разные сложности.
В любом случаи, как бы оно выглядело, если бы он снес к примеру 70%, а 2м ударом убил.
Виглядало б більш-менш реалістично, але це відсіяло б суттєву частину ком'юніті. Більшість хоче пищ-пищ ололо.
о, и тут элита меньшинство.
правда как правило если копнуть, выясняется что они не осилили обучающего босса в дарк соулс, а только на форуме через губу цедят
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

echo91:и? в чем ты стал лучше за время проведенное за игрой? прогресс это единственное ради чего стоит играть в игры.
От зараза буду обговорювати свій характер і вплив на нього вищезгаданої гри з невідомим персонажем з інтернету, який ще на додаток любить потролити. Серйозно? :-/
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

echo91
Ну, якщо вам подобається трощити боса учотирьох по півгодини, всадивши в нього 100500 куль, ракет і т.д. - це ваше право. Як на мене, то це все просто нудний грінд.
echo91
Member

Повідомлення

Shade:echo91
Ну, якщо вам подобається трощити боса учотирьох по півгодини, всадивши в нього 100500 куль, ракет і т.д. - це ваше право. Як на мене, то це все просто нудний грінд.
а что не нудный?
Kib:
echo91:и? в чем ты стал лучше за время проведенное за игрой? прогресс это единственное ради чего стоит играть в игры.
От зараза буду обговорювати свій характер і вплив на нього вищезгаданої гри з невідомим персонажем з інтернету, який ще на додаток любить потролити. Серйозно? :-/
а что тут обсуждать.
Зображення
Щелчок
Member
Аватар користувача
Звідки: Херсон

Повідомлення

Посмотрел ролик, графоуни норм а вот "COMBO" и дамага все портит... как у дешёвой аркады за 40 грывэнь.
Демедж вроде отключается а вот комбо не совсем понял.
А так на фоне безрыбья очень даже ничего.
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

echo91
Судячи з ваших повідомлень, ви або троль, або поверхнево знаєтеся на іграх.
echo91
Member

Повідомлення

Shade:echo91
Судячи з ваших повідомлень, ви або троль, або поверхнево знаєтеся на іграх.
так просветите. покажите мне образцовую игру.
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

echo91
Вам для прикладу вже наводили гру. kotor 2 - визнана і культова гра (першу частину, до речі, створили BioWare), але якщо вам не подобаються ігри з сюжетом, то це ваше право. Грайте в що хочете. Або не грайте.
echo91
Member

Повідомлення

Shade:але якщо вам не подобаються ігри з сюжетом, то це ваше право
ого, случаются проблески таки.
так вот, я считаю котор унылым дерьмом, так же как вы считаете таковым экшены.
но это значит что он таковым является.
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

echo91
В ігровій індустрії є визнані шедеври, але вас ніхто не змушує в них грати. Я вам від самого початку нічого не нав'язував.
Я не вважаю екшини лайном. Дум16 мені дуже навіть зайшов. Я вважаю ті ігри лайном, в яких нема ані сюжету, ані цікавого геймплею, а все побудовано на грінді.
echo91
Member

Повідомлення

Shade:echo91
В ігровій індустрії є визнані шедеври, але вас ніхто не змушує в них грати. Я вам від самого початку нічого не нав'язував.
Я не вважаю екшини лайном. Дум16 мені дуже навіть зайшов. Я вважаю ті ігри лайном, в яких нема ані сюжету, ані цікавого геймплею, а все побудовано на грінді.
кем признаные? пубертатом, текущим от ЗВ?
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

echo91
Ви таки точно 100%-й троль. Бувайте здорові.
Відповісти