usibat2015:тоді який профіт від раид для кодування відео
Колись, в епоху першої Seagate Barracuda і процесорів Athlon 800, захватити потік з тв-тюнера або з FireWare можна було тільки добре постаравшись - поставити хдд в рейд0, зробити дефрагментацію, повбивати всі фонові процеси, відрубити антівір - і можливо, вдасться зробити це без дропу кадрів.
Ці часи давним-давно минули - пересічного хдд вистачить з величезним запасом (якщо не додуматись складати відео в папку з стисканням або десяток років не робити дефрагментацію).
А при кодуванні - що тоді, що зараз все впирається в процесор. Рейд при кодуванні не потрібен. А придумати як при кодуванні забити 10тб я не можу, не вистачає фантазії (хіба що вивантажити в uncompressed пару діб 4к 60фпс

)