Незрозумілі показники вольтажа i3 4170 i температури

Обсуждение всего, что связано с CPU
Автор
Повідомлення
Yarkik
Junior

Повідомлення

Допоможіть будь ласка розібратись, що це за вольтаж такий (Core Voltage - 0.152 V)?
Чи є причини для паніки?
Матплата MSI H81M-P33 з біосом 1.9. В розділі ОС вкладка advanced dram configuration з вольтажем взагалі відсутня :insane:
Вкладення
2.jpg
1.jpg
Rex
Member

Повідомлення

Yarkik
Система не запустилась бы с таким напряжением на процессоре. Какое напряжение в BIOS'e показывает?
Yarkik
Junior

Повідомлення

Rex:Yarkik
Система не запустилась бы с таким напряжением на процессоре. Какое напряжение в BIOS'e показывает?
Так отож все працює ідеально, ігри, відео, тести. В біосі не має вольтажу взагалі. Вкладка в розділі ОС відсутня.
Можливо це глюк програм!?
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

CPU-Z барахлить, HWMonitor нормально показує. Якщо комп в навантажені працює нормально, то хвилюватись не варто.
Yarkik
Junior

Повідомлення

WalkMan:CPU-Z барахлить, HWMonitor нормально показує. Якщо комп в навантажені працює нормально, то хвилюватись не варто.
І в простої і в нагрузці показники однакові. В HWMonitor також те саме. На фото видно, що CPU VCORE min 0.144V max 0.152V Деякі інші вольтажі як видно взагалі по 0.
ПрихлопБилл
Member
Аватар користувача
Звідки: hell on Earth

Повідомлення

Шо вы, как дети малые? Вольтажи смотрятся вольтметром, а не корявым софтом.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

WalkMan верно подсказывает, CPU-Z после версии 1.64 начал показывать всё что угодно, от VID и до обьёма жидкости в мочевом создателей

HWinfo в помощь
Yarkik
Junior

Повідомлення

ПрихлопБилл:Шо вы, как дети малые? Вольтажи смотрятся вольтметром, а не корявым софтом.
Я думаю, що це можливо через залочений біос!? Вичитав на форумах, що MSI після версії біоса 1.7. блокує розгін на Н81 чипсетах.
ПрихлопБилл
Member
Аватар користувача
Звідки: hell on Earth

Повідомлення

Yarkik:Я думаю, що це можливо через залочений біос!?
вольтметру плевать на биос, ты его тока тыкай в нужные точки
Yarkik
Junior

Повідомлення

Ось скрін з біоса і як видно параметрів вольтажу не має. Унікальний випадок :eek:
Вкладення
1.jpg
wessonsm
Member
Аватар користувача
Звідки: це Європа

Повідомлення

Yarkik
bios не пробовал обновлять?
Mr_Volan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yarkik
возможно еще что чипсет и проц у вас не дают изменять напряжение?
Yarkik
Junior

Повідомлення

wessonsm:Yarkik
bios не пробовал обновлять?
Це вже остання версія біос для цієї плати.

Добавлено через 3 минуты 34 секунды:
gehka3:WalkMan верно подсказывает, CPU-Z после версии 1.64 начал показывать всё что угодно, от VID и до обьёма жидкости в мочевом создателей

HWinfo в помощь
HWinfo також у всіх місцях де має бути возьтаж показує - - - -
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Yarkik
Скрин покажи
Samson
Member
Аватар користувача
Звідки: д.Чмаровка

Повідомлення

Тут не только непонятную напругу программа показывает, но и непонятный тип камня. Камень же 4170 у владельца, а не 4360?
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

+1, только заметил, ничего что на скрине цпу з другой процессор ?
Yarkik
Junior

Повідомлення

gehka3:Yarkik
Скрин покажи
Ввечері обов'язково скину.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

ТС у вас какой процессор ? То что в биосе и скрине в цпу-з это разные вещи немного
Yarkik
Junior

Повідомлення

Samson
Prescott
Якщо придивитись то у специфікації cpu-z вказаний i3 4170. В біосі та самому віндовсі також i3 4170.
Я дивився рекордні показники по розгону i3 4170 на сайті cpu-z то на всіх скрінах точно так і показує в назві проц i3 4360 а в специфікації i3 4170.
Я думаю, що msi просто щось намутила з своїми так сказати новими версіями біоса. Саме смішне те, що як писали вище система з такими показниками взагалі не повинна запускатись, а вона працює на УРА.
minato87
Member
Аватар користувача
Звідки: Геническ

Повідомлення

Купил i3 4170 новый. Поставил кулер zalman performa+

В linx 0.65 процессор греется до 76 градусов. Объем задач 10000. До этого стоял xeon e5450 макс нагрев 60 был и с кулера жар шол. Сейчас холодный воздух идет при тесте. В corona bench 56 по ядрам. Температуру смотрю через aida 64.

На плате сзади сокета была родная пластина жесткости, я ее не снимал. Она вроде как сокет держит болтами. Один болт упирается в сокет когда зажимаешь процессор. Неможет же процессор 55 ват грется сильнее xeon e5450 80 ватт. К тому в разгоне.

В просто 28 градусов

В стрес тесте aida 64 с галочками fpu 57 1050-)254 ядра макс по ядру но прыгает очень странно. На одном ядре может быть 48 на другом 57

биос последний мать Asrock h87 perdomance fatality
Відповісти