Допоможіть будласка оптимізувати залізо для хорошої роботи

Обсуждение всего, что связано с CPU
Автор
Повідомлення
IeRain
Junior
Звідки: LVIV

Повідомлення

Вибачне можливо за некоректне запитання , прохання . Хочу зробити все для якісної роботи компютера при тій можливості шо є в наявності...
на материнській платі багато переключателів неможу розібратись шо з ними зробити
ніяк нерозберусь про режим процесора
Буду дуже вдячний за любу допомогу.
Характеристики виписав з аида64
спойлер
Системная плата:
Тип ЦП QuadCore Intel Core i7-4770K, 3700 MHz (37 x 100)
Системная плата Asus Z87-A (2 PCI, 2 PCI-E x1, 3 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
Чипсет системной платы Intel Lynx Point Z87, Intel Haswell
Системная память [ TRIAL VERSION ]
Тип BIOS AMI (05/17/2013)
Коммуникационный порт Последовательный порт (COM1)
Отображение:
Видеоадаптер NVIDIA GeForce GTX 760 (2 ГБ)
3D-акселератор nVIDIA GeForce GTX 760
Монитор NEC MultiSync LCD2470WVX [24" LCD] (183416843009)

Мультимедиа:
Звуковой адаптер nVIDIA HDMI/DP @ nVIDIA GK104 - High Definition Audio Controller
Звуковой адаптер Realtek ALC892 @ Intel Lynx Point PCH - High Definition Audio Controller [C-1]

Хранение данных:
Контроллер IDE Intel(R) 8 Series/C220 Chipset Family SATA AHCI Controller
Дисковый накопитель ATA SAMSUNG HD321KJ SCSI Disk Device (320 ГБ, 7200 RPM, SATA-II)
Оптический накопитель DTSOFT Virtual CdRom Device
SMART-статус жёстких дисков OK
Сетевой адаптер Realtek PCIe GBE Family Controller (192. [ TRIAL VERSION ])



[ BIOS ]

Свойства BIOS:
Производитель American Megatrends Inc.
Версия 1007
Дата выпуска 05/17/2013
Размер 8 МБ
Версия BIOS системы 4.6
Загрузочные устройства Floppy Disk, Hard Disk, CD-ROM
Возможности Flash BIOS, Shadow BIOS, Selectable Boot, EDD, BBS
Поддерживаемые стандарты DMI, APM, ACPI, UEFI
Возможности расширения PCI, USB
Виртуальная машина Нет
WEENTEC
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

На материнской плате ничего не надо трогать, если хотите чуть подразогнать, и узнать про "режимы" как вы говорите, то для начала прочитайте хоть один обзор к вашему процессору и материнской плате, и прикупите себе ССД и все будет "лiтати".
IeRain
Junior
Звідки: LVIV

Повідомлення

Я вас розумію ,питання в мене звісно недуже адекватне , перечитував форуми про свій процесор досить погано все зрозумів саме тому звернувся тут . а можливості купити ссд на даний момент немає =))
freedom2686
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Бар

Повідомлення

IeRain
перечитував форуми про свій процесор досить погано все зрозумів саме тому звернувся тут
Тоді на даному етапі не раджу вам пробувати розгін процессора. :idea:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

А что оптимизировать то ? Шустрое железо, оставьте его в покое. :-/
IeRain
Junior
Звідки: LVIV

Повідомлення

Prescott
Часто буває падіння, раптові перезагрузки , при великій нагрузці
freedom2686
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Бар

Повідомлення

IeRain
Який блок живлення встановлено?
IeRain
Junior
Звідки: LVIV

Повідомлення

freedom2686
cooler master extreme power 500w rs-500-pcar-a3
freedom2686
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Бар

Повідомлення

IeRain
Мені здається, що цього замало для даного конфігу.
IeRain
Junior
Звідки: LVIV

Повідомлення

freedom2686
Чим можна протестувати чи хватає ?

Добавлено через 7 минут 52 секунды:
freedom2686
Розрахунком потужності живлення від MSI результат 400wt /
freedom2686
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Бар

Повідомлення

IeRain:freedom2686
Чим можна протестувати чи хватає ?

Добавлено через 7 минут 52 секунды:
freedom2686
Розрахунком потужності живлення від MSI результат 400wt /
Під час навантеження потреба у потужності блока живлення збільшується. B-)
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

[quote="IeRain"][/quote]
Блок питания б/у?
Сколько ему от роду?
Сильно ли греется при нагрузке и шумит?
IeRain
Junior
Звідки: LVIV

Повідомлення

Adamantium
Блок купляв новий , приблизно 2 роки тому, трохи менше
не гріється та не шумить

Добавлено через 1 минуту 32 секунды:
freedom2686
якщо так то здається прийдеться замінити :spy:
freedom2686
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Бар

Повідомлення

IeRain:Adamantium
Блок купляв новий , приблизно 2 роки тому, трохи менше
не гріється та не шумить

Добавлено через 1 минуту 32 секунды:
freedom2686
якщо так то здається прийдеться замінити :spy:
Особисто я собі для такої системи брав-бі блок живленя потужністю щонайменше 600Вт. Чим більше - тим краще. А ще добре було б придбати блок від добре зарекомендованого виробника.
IeRain
Junior
Звідки: LVIV

Повідомлення

Чи стрес тест покаже можливу ситуацію ?
freedom2686
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Бар

Повідомлення

IeRain:Чи стрес тест покаже можливу ситуацію ?
Можна спробувати.
fobos1985
Junior
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Блок питания нужно менять однозначно. Он не выдает 500 ватт, от силы 350-400 при постоянной нагрузке. У меня был CM 380 ватт, так он при нагрузке 250 гудел своими нутрями (не вентилятор) как перед смертью. Пришлось поменять на бп получше.
IeRain
Junior
Звідки: LVIV

Повідомлення

запустив тест осст , через 3 хвилини виліт через перегрів , здаєтся мені так і не дізнаюсь , прийдеться спочатку охолодження поміняти )
freedom2686
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Бар

Повідомлення

IeRain
Перегрів чого? Процессора чи відеокарти? Чим проходив стрестест?
IeRain
Junior
Звідки: LVIV

Повідомлення

power supply , перегрів процесор
Відповісти