Новини
Останні статті і огляди
Фильмы, которые стоит посмотреть
-
starpallace
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
Для любителів екзорцизму - Заклятие (The Conjuring) . Дуже сильно, давно не бачив хороших фільмів на цю тему, дружину вже годину не відпускає...
-
Mechanical
Member
Сегодня нашёл время и посмотрел два фильма.
"РЭД 2" : http://www.kinopoisk.ru/film/582159/" target="_blank рекомендую, как лёгкий, драйвовый, комедийный и масштабный боевик со знакомыми актёрами, представляющими из себя целую эпоху.
"Два ствола" : http://www.kinopoisk.ru/film/464290/" target="_blank рекомендую примерно такой же боевик, но другой.
"РЭД 2" : http://www.kinopoisk.ru/film/582159/" target="_blank рекомендую, как лёгкий, драйвовый, комедийный и масштабный боевик со знакомыми актёрами, представляющими из себя целую эпоху.
"Два ствола" : http://www.kinopoisk.ru/film/464290/" target="_blank рекомендую примерно такой же боевик, но другой.
-
Thrillax
PC Design fan
- Звідки: Киев. Chokolowka Massive
Mechanical
Где два ствола смотрел?
Где два ствола смотрел?
-
Mechanical
Member
http://brb.to/video/films/view/iWuLt02p ... le=2249868" target="_blankThrillax:Mechanical
Где два ствола смотрел?
-
Thrillax
PC Design fan
- Звідки: Киев. Chokolowka Massive
Mechanical
Спасибо, уже Вконтакте смотрю
, эххх, так хотел сходить на него в кино, а тут даже забыл про него.
Благодарю за неумышленное напоминание!
Спасибо, уже Вконтакте смотрю
Благодарю за неумышленное напоминание!
-
wigar
Member
- Звідки: Киев
2 ствола неплох фильм, но на один раз.
-
tw-r
Advanced Member
- Звідки: столиця
Области тьмы. Про позитивное влияние некоторых нарк.препаратов.
-
GRaFkiyv
Member
- Звідки: столица Единой Руси Украины
-
akineo
Member
-
Darth_Maul_x3
Member
Че хочу сказать - по-глупости сходили на Тор 2 - хочу развидеть это обратно. Лучше бы на Мачете сходили 
-
kaery
^_^
- Звідки: Киев
лучше не нужно. я понимаю, фильм сделан в трешовом стиле, но больше похоже на треш пародию треш пародии, только с большим бюджетом.Darth_Maul_x3:Лучше бы на Мачете сходили
-
Thrillax
PC Design fan
- Звідки: Киев. Chokolowka Massive
Darth_Maul_x3
Каэри прав, я сходил на него, думал что будет еще круче чем первая часть, а оказалось.... Ну знаешь это как поиграть в МостВантед 2012 10минут а потом пройти раза 2 старый мост вантед, дабы вернуть воспоминания о старом - добром...
Каэри прав, я сходил на него, думал что будет еще круче чем первая часть, а оказалось.... Ну знаешь это как поиграть в МостВантед 2012 10минут а потом пройти раза 2 старый мост вантед, дабы вернуть воспоминания о старом - добром...
-
Darth_Maul_x3
Member
Okay, знач торрент эдишн. Вот всеравно нелюблю кинотеатры - любой фильм - вокруг - чав-чав-чав, и обязательно кто-то принесет карапуза, который орать будет 
-
viperest1
Member
Darth_Maul_x3
про засоси забули
,пішов з жінкою в кінотеатр взяли середні місця. Виключили світло чую ззаду коли не говорять щось аж вже стогне,ну думаю трошки можна. Потім 30 хв.кіна , а та ку**а аж схлипує. Я не витримав,не стало звуку кричу"та засади вже її нехай не стогне під вухом". Сміху було багато , але додивився спокійно 
про засоси забули
-
Thrillax
PC Design fan
- Звідки: Киев. Chokolowka Massive
viperest1
Охх, знав б ти скільки я понадивлявся коли працював в Кінотеатрі
В залі застукував і лесбійок, і рило чистив розумнику який вирішив в залі закурити, двох кадрів яких охорона вікидала тому що бенгальські вогні палити додумались в залі на фільмі "Йолки"... Оххх і це ще тільки за перші дві неділі роботи!
Саме круте було коли дівок лякав на фільмі "Крик 4", хлопець позічив маску, ото сміху було
Охх, знав б ти скільки я понадивлявся коли працював в Кінотеатрі
В залі застукував і лесбійок, і рило чистив розумнику який вирішив в залі закурити, двох кадрів яких охорона вікидала тому що бенгальські вогні палити додумались в залі на фільмі "Йолки"... Оххх і це ще тільки за перші дві неділі роботи!
Саме круте було коли дівок лякав на фільмі "Крик 4", хлопець позічив маску, ото сміху було
Востаннє редагувалось 19.11.2013 19:59 користувачем Thrillax, всього редагувалось 1 раз.
-
viperest1
Member
Thrillax
весело до сліз
Ну і знову мені на "ви"?, несолідно
Ну і знову мені на "ви"?, несолідно
