Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
SAO
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

на Crucial M4 CT128M4SSD1 Format Factory конвертує відео на декілька хвилин довше, чим на моєму тормознутому HDD ... в чому може бути причина і чи є вирішення проблеми ... ???

Добавлено через 4 часа 50 минут 42 секунды:
Виникла ще 1 проблема ... автозапуск тупить ... чи програми з CD чи ігри ... не вибиває так як треба ... в настройках шастав,міняв но результату 0 ...

Зображення
Gagarin-ace
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницкий

Повідомлення

не кидай ссылки на радикал, этот рассадник гемороя
http://piccy.info/" target="_blank отличный хостинг
Voodoo89
Member
Аватар користувача
Звідки: Переяслав

Повідомлення

SAO:автозапуск тупить ...
Он по жизни тупит.
SAO:на Crucial M4 CT128M4SSD1 Format Factory конвертує відео на декілька хвилин довше, чим на моєму тормознутому HDD ...
А файл подкачки есть на хдд и ссд?
SAO
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Voodoo89
так файл підкачки є ... а з автозапуском можна щось зробити ?
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

это я знаю.а если нет такого?

Добавлено через 23 секунды:
Voodoo89
Voodoo89
Member
Аватар користувача
Звідки: Переяслав

Повідомлення

yupi
тогда не знаю. Но оно не может не быть :) Или через поисковик не можешь найти ту страницу?


SAO
Я не заморачивался с этим. Еще постоянно ассоциации с файлами тупит. То нельзя заставить открывать мр3 через аимп, то видео через плеер класик. Я уже как то привык.
SAO
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

знову я до вас ) коли конвертую ,одні відео виходять нормальні з субтитрами, інші якісь з ієрогліфами ,чого може не вистарчати в системі ?
пс: 1 версія конвертера на 2 ПК з Win7- на 1 все гуд,а на іншому у мене на деяких ієрогліфи ...
Voodoo89
Member
Аватар користувача
Звідки: Переяслав

Повідомлення

Что лучше - TN 120 гц или IPS 75 гц(или сколько там у нее) ? На руоверах читал, что глаза при 120 гц отдыхают.
Ar2r
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

Voodoo89 Вот купи 120-ку и попробуй, заодно и нам расскажешь, а то я не только на руоверах об этом читал и уже сам подумываю о 120 Гц, пускай и TN.
GRaFkiyv
Member
Аватар користувача
Звідки: столица Единой Руси Украины

Повідомлення

Как быстро скопировать все внесённые сайты из Opera speed dial ? :spy:
Ar2r
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

GRaFkiyv:Как быстро скопировать все внесённые сайты из Opera speed dial ?
Куда скопировать?
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

при полной(линпак) загрузке ЦП только ЦПУ-3 корректно определяет частоту ЦП.Остальные программы/гаджеты думают,что проц на дефолтной частоте.
что я делаю не так?или не стоит обращать внимание?
Вкладення
021320.png
Ar2r
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

Adamantium Винда никогда не определяла правильно частоту под нагрузкой.
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

Ar2r
на прошлой системе винда правильно проц видела.
а недавно снес,поставил все заново,и вдруг ее затошнило :gigi:
Ar2r
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

Adamantium:на прошлой системе винда правильно проц видела.
В разгоне под нагрузкой? У меня никогда, да и часто встречал на форумах, что ни у кого не определяет. Тебе это так принципиально?
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

Ar2r
Мне не принципиально,просто раньше все было ОК,а сейчас бац - и сбилось. главное,что производительность соответствует реальной частоте :super:
Ar2r
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

Adamantium Оно покажет, что проц разогнан, когда перепроверишь индекс производительности, тогда оценка проца чуть подскочит. Будет радость. :laugh:
Scharfschutze
Member
Аватар користувача
Звідки: Dp region

Повідомлення

А у меня после переустановки винды оценка выдает ошибку :( . Точнее наверное после смены видеокарты, пишет "не удалось измерить быстродействие видео". Наверное больше 8 получается , невлазит :gigi:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Така проблема: племінниця якій зараз 16 років (1 курс коледжу) цілий час сидить у "контактах". Вчора сестра ходила на батьківські збори,ну і сум голову бере за...ранка мала вчитися не хоче. Питання:потрібно якось видалити три її сторінки , щоб і знаку від них не було. Зразу кажу,це не подрузі там якісь чи тому подібним-не той вік , щоб таким страждати,хочу допомогти сестрі. Просто поки не пізно хочу якось дитину вирвати з інтернету. Якщо хтось знає що потрібно зробити буду дуже вдячний.
Ar2r
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

viperest1 Не сміши мене, хіба це вихід видалити сторінки? Вона нові створить. Тут потрібен стимул: забрати компа (смарта), не давати грошей і т.д. Але спочатку обов'язково треба поговорити по-нормальному, якщо не зрозуміє і почне бикувати, тоді переходити до дій.
Ну, в принципі можливо і хакнути сторінки і сказати, що якщо не візьметься за розум, то ти, наприклад, якимось чином осоромиш її, виклавши якісь фото чи щось таке. Баби цього бояться, вони ж створюють ті сторінки для понтів перед подругами. Але тут доведеться заплатити хакерам. Краще всього поспілкуватись відверто і без крику, знайти спільну мову, поцікавитись що її турбує чи заважає і т.д.
Відповісти