Новости
Последние статьи и обзоры
AMD випустила Ryzen 7 5800X3D 10th Anniversary Edition. Ігровий флагман платформи AM4 знову з’явився у продажу
-
yariksom
Member
Предлагаю обсудить AMD випустила Ryzen 7 5800X3D 10th Anniversary Edition. Ігровий флагман платформи AM4 знову з’явився у продажу
Ціна як і очікувалося зашкалює, але для тих хто не встиг перестрибнути на АМ5 може й буде виправданою покупкою.
Ціна як і очікувалося зашкалює, але для тих хто не встиг перестрибнути на АМ5 може й буде виправданою покупкою.
-
Dilfin
Member
Думаю, що не буде, за 24000 грн. в Україні це сумнівна покупка, хіба для колекції.)yariksom: ↑ 26.06.2026 12:14 Предлагаю обсудить AMD випустила Ryzen 7 5800X3D 10th Anniversary Edition. Ігровий флагман платформи AM4 знову з’явився у продажу
Ціна як і очікувалося зашкалює, але для тих хто не встиг перестрибнути на АМ5 може й буде виправданою покупкою.
-
aaleksandrenko
Member
- Откуда: Житомир
Норм. Застарілий 5 річний проц з продуктивністю 7500ф, який коштує до 5000 грн.
В нас буде в районі 20 напевно як 9800х3д. Дайте 2
В нас буде в районі 20 напевно як 9800х3д. Дайте 2
Последний раз редактировалось aaleksandrenko 26.06.2026 13:31, всего редактировалось 1 раз.
-
erkins007
Member
Скока-скока?Dilfin: ↑ 26.06.2026 12:19за 24000 грн
Тут 7800х3д стоит 15к новый.
-
yariksom
Member
Якщо так, то можна за ці гроші 7800X3D+32гб хріновенької, але DDR5 взятиDilfin: ↑ 26.06.2026 12:19Думаю, що не буде, за 24000 грн. в Україні це сумнівна покупка, хіба для колекції.)
Думаю ціну переглянуть, однак все залежить від розміру випущеної партії.
-
Hells Angels
Member
- Откуда: Кам'янець-Подільський
на барахолці лежить простий за 18500erkins007: ↑ 26.06.2026 13:29Скока-скока?
-
ronemun
Advanced Member
АМД вирішила що якщо набір (плата+память) ddr4 дешевша за ddr5 то на цю різницю тре підняти ціну проца
обєм памяті виставили 64 ГБ, напевно.
Тільки якщо загальна ціна однакова то ясно що виберуть те що нове/перспективне (Zen6, PCie v5) + швидке/економне (5.8+ ГГц, IPS +70%, IPC +35-50%, AVX512, память 9000+), інтегрована графіка+кодеки
обєм памяті виставили 64 ГБ, напевно.
Тільки якщо загальна ціна однакова то ясно що виберуть те що нове/перспективне (Zen6, PCie v5) + швидке/економне (5.8+ ГГц, IPS +70%, IPC +35-50%, AVX512, память 9000+), інтегрована графіка+кодеки
-
Sanьka
Member
Не вигідно за таку ціну, навіть якщо вже є хороша МП АМ4. 
Вже краще продати стару систему і докласти ті 24к щоб купити на 9700х.
Вже краще продати стару систему і докласти ті 24к щоб купити на 9700х.
-
Qwerty1987
Member
- Откуда: Одеса
Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D 10th Anniversary Edition 3.4GHz/96MB (100-100000651POF) sAM4 BOX
Rozetka 20599грн
Rozetka 20599грн
-
AlexWest
Member
- Откуда: UA
7500f? Серйозно? Я думав, десь 7700, хоч вартує як 7800X3D.aaleksandrenko: ↑ 26.06.2026 13:29 Норм. Застарілий 5 річний проц з продуктивністю 7500ф, який коштує до 5000 грн.
В нас буде в районі 20 напевно як 9800х3д. Дайте 2![]()
-
GooDSaymoN
Junior
Оце так ріст цін….
Взяв два роки тому бу -7 5700X3D за 6000грн, з незначною різницею у продуктивності (+\- 10%) проти цього камінця.
Якщо зараз розглядати його купівлю маючи такі кошти то вже точно краще на ам5 перейти, ті хто сидить на слабеньких системах ця новина точно не цікава. (Лише моя думка)
Взяв два роки тому бу -7 5700X3D за 6000грн, з незначною різницею у продуктивності (+\- 10%) проти цього камінця.
Якщо зараз розглядати його купівлю маючи такі кошти то вже точно краще на ам5 перейти, ті хто сидить на слабеньких системах ця новина точно не цікава. (Лише моя думка)
-
MaxNew
Member
Тут ви в точку) якраз різницю можна компенсувати не поганою ddr5 та мамки)aaleksandrenko: ↑ 26.06.2026 13:29 Норм. Застарілий 5 річний проц з продуктивністю 7500ф, який коштує до 5000 грн.
В нас буде в районі 20 напевно як 9800х3д. Дайте 2![]()
5700х сьогодні реальний адекватний хай ЕНД для АМ4.
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
5700х міняти на 5800х3d майже нема сенсу - вивчав це питання. Хіба що є плата і 3ХХХ. Теж зараз в думках: брати АМ5 чи почекати на АМ6, бо АМ4 ще досі сильно тримається.AlexWest: ↑ 26.06.2026 16:31Треба тести глянути, хоч купляти все одно не буду на заміну 5700X. Ліпше потихеньку відкладати на платформу під 6000-е покоління карт і АМ6, або людський проц Інтел зі своїм 3D-кешем. Хочеться хоч раз у житті той інтел спробувати.
-
AlexWest
Member
- Откуда: UA
tornadox, я вирішив, що ліпше поки занижуватиму параметри в іграх, але потім перейду одразу на нові технології, а не колупатимусь в компромісах.
-
Vladys77
Member
Задорого вже. 18-20к грн за застарілий процесор. От до 10к ще якось може б було і терпимо.
Відправлено через 4 хвилини 20 секунд:
Зараз той самий цирк буде з АМ5. Через 2-3 роки вийде АМ6 і ПК знову буде застарілим. Тому АМ5 треба пропустити разом з дорожнечею комплектуючих.
Апгрейди зараз не на часі
Відправлено через 4 хвилини 47 секунд:
В результаті новий 7800X3D обійдеться мінімум тисяч 50, щоб його в ПК поставити.
Відправлено через 3 хвилини 17 секунд:
Відправлено через 4 хвилини 20 секунд:
Я не встиг. Бо лише зібрав на AM4, коли ще АМ5 і близько не було... а через два роки вийшов АМ5. Збирати через 2-3 роки новий ПК з нуля не обгрунтовано дорого.yariksom: ↑ 26.06.2026 12:14 Предлагаю обсудить AMD випустила Ryzen 7 5800X3D 10th Anniversary Edition. Ігровий флагман платформи AM4 знову з’явився у продажу
Ціна як і очікувалося зашкалює, але для тих хто не встиг перестрибнути на АМ5 може й буде виправданою покупкою.
Зараз той самий цирк буде з АМ5. Через 2-3 роки вийде АМ6 і ПК знову буде застарілим. Тому АМ5 треба пропустити разом з дорожнечею комплектуючих.
Апгрейди зараз не на часі
Відправлено через 4 хвилини 47 секунд:
І 32 ГБ DDR5 16,5к 5200 MГц зі знижкою, десь стількі ж материнка. Ще NVME з націнкою х4.erkins007: ↑ 26.06.2026 13:29Скока-скока?Dilfin: ↑ 26.06.2026 12:19за 24000 грн
Тут 7800х3д стоит 15к новый.
В результаті новий 7800X3D обійдеться мінімум тисяч 50, щоб його в ПК поставити.
Відправлено через 3 хвилини 17 секунд:
Сенс є, бо за рахунок 3D кешу в іграх він буде потужніше досить відчутно. Але не за таку ціну.tornadox: ↑ 26.06.2026 16:495700х міняти на 5800х3d майже нема сенсу - вивчав це питання. Хіба що є плата і 3ХХХ. Теж зараз в думках: брати АМ5 чи почекати на АМ6, бо АМ4 ще досі сильно тримається.AlexWest: ↑ 26.06.2026 16:31Треба тести глянути, хоч купляти все одно не буду на заміну 5700X. Ліпше потихеньку відкладати на платформу під 6000-е покоління карт і АМ6, або людський проц Інтел зі своїм 3D-кешем. Хочеться хоч раз у житті той інтел спробувати.
-
Ektalion
Member
Хто цей казковий власник ?
-
Vladys77
Member
Взяв півтора роки тому якраз до вихода Stalker 2 (за день до релізу поставивGooDSaymoN: ↑ 26.06.2026 16:36 Оце так ріст цін….
Взяв два роки тому бу -7 5700X3D за 6000грн, з незначною різницею у продуктивності (+\- 10%) проти цього камінця.
Різниця з продуктивністю 5800X3D 5-10%.
Почекаю дешевої DDR6 на AM6 з NVMe на PCIe 6
Відправлено через 2 хвилини 38 секунд:
А через 2 роки знову продати щоб купити свіжий процесор на АМ6. Це шлях в нікудиSanьka: ↑ 26.06.2026 15:20 Не вигідно за таку ціну, навіть якщо вже є хороша МП АМ4.
Вже краще продати стару систему і докласти ті 24к щоб купити на 9700х.
Відправлено через 18 хвилин 50 секунд:
На 10-30% в іграх 5700X повільніший за 5800X3D. Але і влвічі дешевший. І холодніший. І вщагалі краще докласти грошей і взяти PS5 доки на них знову ціни не підняли. Я свою здається за 16к брав на релізіMaxNew: ↑ 26.06.2026 16:38Тут ви в точку) якраз різницю можна компенсувати не поганою ddr5 та мамки)aaleksandrenko: ↑ 26.06.2026 13:29 Норм. Застарілий 5 річний проц з продуктивністю 7500ф, який коштує до 5000 грн.
В нас буде в районі 20 напевно як 9800х3д. Дайте 2![]()
5700х сьогодні реальний адекватний хай ЕНД для АМ4.
-
XXXshadyXXX
Member
- Откуда: Украина\Норвегия
Ты тут по осторожнее с такими высказываниямиVladys77: ↑ 26.06.2026 18:17І вщагалі краще докласти грошей і взяти PS5 доки на них знову ціни не підняли.
-
Аціо
Member
- Откуда: Poltava s.
Vladys77
GooDSaymoN
Немає там 10% у іграх 2к та 4к якщо, а за умов піднятої шини і не завжди взагалі перевага буває.
Так що ці покращення за 500 баксів то для тих в кого руки нема куди діти.
Я мав і 5800x3d та маю зараз 5700x3d також брав за 120 баксів чи 130.
GooDSaymoN
Немає там 10% у іграх 2к та 4к якщо, а за умов піднятої шини і не завжди взагалі перевага буває.
Так що ці покращення за 500 баксів то для тих в кого руки нема куди діти.
Я мав і 5800x3d та маю зараз 5700x3d також брав за 120 баксів чи 130.
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Як і з Гейб-кубом, за сам факт, що за старе залізо просять неадекватних грошей, треба ігнорувати такі продукти. Краще вже пересидіти на тому, що є, ніж купувати барахло за оверпрайс.