DDR2 теж дорожчає через дефіцит пам’яті, спричинений ШІ. Найближчим часом ціни значно зростуть

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Пропоную обговорити DDR2 теж дорожчає через дефіцит пам’яті, спричинений ШІ. Найближчим часом ціни значно зростуть

DDR2 у 2004 не саме дешево коштувала взагалі не дешево 4гб були космос 700+$ тепер це копійки і старий хлам але з цим ші навіть вона старушка ddr2 4gb до500грн :rotate:
curious user
Member

Сообщение

Так наче не 1 квітня :insane:
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Ну я не сумнівався :lol:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

:lol: 2500к вічний!
SimplySorc
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Ще трохи почекаю і обміняю свій системнік на і7 2600к на віллу в Сан Франциско
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

:-/
спойлер
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

SimplySorc: 22.06.2026 12:48 Ще трохи почекаю і обміняю свій системнік на і7 2600к на віллу в Сан Франциско
в мене досі працює, та ще і 32 гіги ддр3 :eek:
MaxNew
Member

Сообщение

Маю 16гб ddr2, віддам не дорого :rolleyes:
Adamantium
Ghost
Откуда: Днепр

Сообщение

Так-с, похоже, пока откапывать свою ДДР1 :gigi: :laugh:
С такими темпами и до нее дело дойдет
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Олег963: 22.06.2026 12:42 Пропоную обговорити DDR2 теж дорожчає через дефіцит пам’яті, спричинений ШІ. Найближчим часом ціни значно зростуть

DDR2 у 2004 не саме дешево коштувала взагалі не дешево 4гб були космос 700+$ тепер це копійки і старий хлам але з цим ші навіть вона старушка ddr2 4gb до500грн :rotate:
Core 2 Extreme X6800, 4 GB OCZ DDR2 800, GeForce 8800 GTX - мрія 2006 року
спойлер
Изображение
Последний раз редактировалось S0N1C 22.06.2026 13:05, всего редактировалось 2 раза.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Це вже якийсь абсурд :facepalm:
Люди пересаджуються на стаоу ддр2 чи магією нейронки запускають на не сумісних пк? :lol:
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

MqM: 22.06.2026 12:56Це вже якийсь абсурд :facepalm:
Люди пересаджуються на стаоу ддр2 чи магією нейронки запускають на не сумісних пк? :lol:
Медичне обладнання, оборонний сектор і т.д., є багато сфер з промисловим виробництвом на ддр2.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

tornadox: 22.06.2026 13:04
MqM: 22.06.2026 12:56Це вже якийсь абсурд :facepalm:
Люди пересаджуються на стаоу ддр2 чи магією нейронки запускають на не сумісних пк? :lol:
Медичне обладнання, оборонний сектор і т.д., є багато сфер з промисловим виробництвом на ддр2.
Нехай оборонка там є навіть спецзамовлення.
А от звідки беруть інші сфери свіжу ддр2 загадка
Robostyle
Member

Сообщение

Так, всё! продам супер-дупер-пупер-улюлюпер оверклокерский кит Team. Дораха!

отакие
MVE
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернігів

Сообщение

В мене десь лежить Athlon X2 5600+, 2GB DDR2, TF560 A2+. Можна повертатись в пк геймінг
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

У мене лежить є модуль DDR1 на 512 MB. Лишився від Socket A, коли був Athlon XP 1800+
Живем. Ще може знадобитись
І CD з ліцезійною Windows 98 SE
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

alexeygalas: 22.06.2026 13:17 У мене лежить є модуль DDR1 на 512 MB. Лишився від Socket A, коли був Athlon XP 1800+
Живем. Ще може знадобитись
І CD з ліцезійною Windows 98 SE
треба терміново докупити ще один такий же, для дуал каналу, і мамку відповідно, поки не подорожчали :laugh:
Robostyle
Member

Сообщение

Кстати говоря, тут есть новореги юзвери которые младше ваших планок ддр2 :gigi:
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

MaxNew: 22.06.2026 12:53Маю 16гб ddr2, віддам не дорого
новину не читав? Притримай, продаси за дорого.
Ответить