Одноплатні комп’ютери Raspberry Pi продовжують дорожчати через дефіцит DRAM

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

Пропоную обговорити Одноплатні комп’ютери Raspberry Pi продовжують дорожчати через дефіцит DRAM

ші бро мразі
закликаю адмінів не користуватись слопом в новинах
і простих юзерів теж
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kabostebeztak: 01.04.2026 15:24і простих юзерів теж
Нема питаннь, давай свій контакт, буду задачі замість chatgpt тобі кидати.
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

erkins007: 01.04.2026 15:30
kabostebeztak: 01.04.2026 15:24і простих юзерів теж
Нема питаннь, давай свій контакт, буду задачі замість chatgpt тобі кидати.
доведення до самогубства це кримінальна стаття
заклики до насильства теж караються
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

а чому unit only подорожчав? там же немає пам'яті?
yariksom
Member

Сообщение

denizen: 01.04.2026 16:01 а чому unit only подорожчав? там же немає пам'яті?
Бо дуже грошей хочеться! B-)
l-m
Member

Сообщение

denizen: 01.04.2026 16:01 а чому unit only подорожчав? там же немає пам'яті?
В сенсі немає?
Там розпаяна LPDDR4X-4267 SDRAM. У Pi 500 - 8 ГБ, у Pi 500+ - 16 ГБ.
Ответить