Сервіс Xbox Game Pass може отримати новий тариф тільки з іграми Xbox

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Пропоную обговорити Сервіс Xbox Game Pass може отримати новий тариф тільки з іграми Xbox

Логично было бы кстати так сделать :think:
Leqi
Member
Откуда: Київ

Сообщение

так а де Call of Duty Modern Warfare 1 - 2007 i Modern Warfare 2 - 2009 року?
Black Ops 1 i 2?
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Leqi: 29.03.2026 16:39 так а де Call of Duty Modern Warfare 1 - 2007 i Modern Warfare 2 - 2009 року?
Black Ops 1 i 2?
Навіщо майкам їх віддавати, коли у продажу є ремейки?
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

waryag: 30.03.2026 06:17
Leqi: 29.03.2026 16:39 так а де Call of Duty Modern Warfare 1 - 2007 i Modern Warfare 2 - 2009 року?
Black Ops 1 i 2?
Навіщо майкам їх віддавати, коли у продажу є ремейки?
так а ремейків бо1 та 2 не існує
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Leqi: 29.03.2026 16:39 так а де Call of Duty Modern Warfare 1 - 2007 i Modern Warfare 2 - 2009 року?
Black Ops 1 i 2?
Не знаю, що там на консолях, але той треш, який робиться на пк в мультиплеєрі це дно








Отправлено спустя 2 минуты 34 секунды:
waryag: 30.03.2026 06:17
Leqi: 29.03.2026 16:39 так а де Call of Duty Modern Warfare 1 - 2007 i Modern Warfare 2 - 2009 року?
Black Ops 1 i 2?
Навіщо майкам їх віддавати, коли у продажу є ремейки?
Вони за ту їх «політику цін» навіть мінімально не обслуговують ігри, і роками не фіксять експлойти у власних іграх
maxud_b
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Сподобалася назва - Triton. Пропоную інше земноводне - Frog (Жаба) :D
Такий невеликий список ігр, хоч і непоганих, плюс реклама - прям жадібність. Думаю, що ціна буде як у базового, а базовий - подорожчає...
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

MqM: 30.03.2026 09:35 Не знаю, що там на консолях, але той треш, який робиться на пк в мультиплеєрі це дно

На 21 секунді зірка "октябрьонка". Дітям Мордора продовжують засмічувати міски отим комуністичним :puke:

Изображение
Ответить