Microsoft розкрила головні особливості наступного покоління Xbox

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
FastBullet
Member

Сообщение

Предлагаю обсудить Microsoft розкрила головні особливості наступного покоління Xbox

Ось тоді треба і обирати щось) а зараз це все шлак , який нічого не вартує
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Шедевр від маркетологів майків, практично весь слайд складається з: next gen, new, machine learning, neural та ray tracing.

Дивно тільки, що жодного разу не вставили "АІ". :lol:
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

waryag
Ти забув ще про трасування хляху. :laugh:
Поки що єдина карта що його тягне - 5090
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

dead_rat: 12.03.2026 10:04Ти забув ще про трасування хляху. :laugh:
Поки що єдина карта що його тягне - 5090
Не забув, але на АМД його вважай що немає. Може з'явиться в наступному топі.
dead_rat: 12.03.2026 10:04Поки що єдина карта що його тягне - 5090
Як мінімум ще 4090 і 5080, а в залежності від компромісів і роздільності - десь від 4070ті.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

waryag
А в презентації - є! Уявляю цю потужну потужність
Polyaan
Member

Сообщение

Мне вот интересно новый DirectX.
Это какой будет, 13?
Или я не так понял слайд.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Polyaan: 12.03.2026 10:17Это какой будет
12.3 :D
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer: 12.03.2026 10:24
Polyaan: 12.03.2026 10:17Это какой будет
12.3 :D
спойлер
Изображение
:rotate:
YumiSS
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Судячи з next-gen ML gen та new multi-frame gen, у теоретичній RX 10*** (яку часто і вже давно приписують новому поколінню) з’явиться оновлений FSR (бошо? бо по 1 версії фср у руки на покоління відеокарт :gigi: ) та нарешті офіційний MFG (неофіційний уже є) і new-gen ray regeneration (поки що тільки в одній грі + обіцяють у Crimson Desert). З урахуванням темпів випуску нового та підтримки наявного у AMD то чекати будемо ще довго :gigi: :laugh:
Polyaan
Member

Сообщение

Уже ходят в англоязычных форумах мнения, что новый FSR Diamond будет экслюзивом rdna5 :shuffle:
Ответить