Новости
Последние статьи и обзоры
Підтверджено специфікації 9‑гігабайтної GeForce RTX 5050 з пам’яттю GDDR7
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
Пропоную обговорити Підтверджено специфікації 9‑гігабайтної GeForce RTX 5050 з пам’яттю GDDR7
Вісім чи дев*ять? Не чує баба!
Ну уважили так уважили. Тепер зовсім інша справа
Вісім чи дев*ять? Не чує баба!
Ну уважили так уважили. Тепер зовсім інша справа
Последний раз редактировалось alexeygalas 10.03.2026 11:48, всего редактировалось 2 раза.
-
denizen
Member
- Откуда: Київ
Пропоную обговорити Підтверджено специфікації 9‑гігабайтної GeForce RTX 5050 з пам’яттю GDDR7
І нашо таке робить?
Нашо ставити дефіцитну ГДДР7 пам'ять на такий нікчемний продукт?
І нашо таке робить?
Нашо ставити дефіцитну ГДДР7 пам'ять на такий нікчемний продукт?
Последний раз редактировалось denizen 10.03.2026 11:45, всего редактировалось 1 раз.
-
hohlid19
Member
Крайне потужне рішення. Все, кто ныл за 8 гигов, теперь закрыли рты 
-
Adamantium
Ghost
- Откуда: Днепр
Юзеры: 8 гиг в 2к26 мало, нужно больше ОЗУ...
NVIDIA: ни слова больше!
NVIDIA: ни слова больше!
-
The_Rusik
Member
За 200 уе пойдет
-
alumem
Member
- Откуда: Суми
на 13, дали ж понять какая будет динамика
-
alumem
Member
- Откуда: Суми
Filabatya
5х2 и один на 3, дефицит же
5х2 и один на 3, дефицит же
-
erkins007
Member
Кто там суперов ждал? Налетайте)
-
illyha
Member
- Откуда: Запорожье
Самую главную характеристику - цену, не указали
Если прайс будет не выше старой версии, то почему бы и нет.
Если прайс будет не выше старой версии, то почему бы и нет.
-
AlienFighter
Member
- Откуда: Львів
The_Rusik
Про 200 у.о. можете тільки мріяти. Ціна буде 300 у.о., і то, якщо у Хуанга буде хороший настрій, щоб таку низьку ціну виставити.
Про 200 у.о. можете тільки мріяти. Ціна буде 300 у.о., і то, якщо у Хуанга буде хороший настрій, щоб таку низьку ціну виставити.
-
Polaroid1962
Member
Якщо я правильно пам'ятаю була GTX 970 з 3.5 + 0.5. Геніальна ідея насправді. Давайте будемо ставити дві швидкі плашки ДДР та дві повільніші, але більшого обсягу. Щоб планувальник вінди не сумував там, що думав, якому процесу виділяти швидку пам'ять, а якому - повільну.
-
unlnu
Member
"Ой що це коїться, ой що це коїться..." то шо варто очікувати 3060 з 12 гігами чи то вже занадто розмріявся? 
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
Polaroid1962
Чудова карта була
Чудова карта була
-
KimRomik
Member
бо маркетолухиdenizen: ↑ 10.03.2026 11:42І нашо таке робить?
Нашо ставити дефіцитну ГДДР7 пам'ять на такий нікчемний продукт?
вони шукають додатковий прибуток, навіть якщо це протирічить логіці
-
yariksom
Member
Одною рукою пхають 9 гб дефіцитної пам'яті в 5050, другою 3060 відроджують, підозрюю, що 3060 ще й швидшою виявиться 
-
Dilfin
Member
Мабуть що 350 мінімум, а в Україні всі 500.AlienFighter: ↑ 10.03.2026 12:06 The_Rusik
Про 200 у.о. можете тільки мріяти. Ціна буде 300 у.о., і то, якщо у Хуанга буде хороший настрій, щоб таку низьку ціну виставити.
-
1234waltz
Member
Ого, конкурент Арк Б570 з 10 ГБ пам'яті з'явився. Екзотичненько.
-
Bukakanga
Member
5050 сосупер